Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 16, 2008 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 16, 2008 2:46 pm
Postovi: 18
nisam stigo da procitam sve postove,hteo sam samo da kazem da ja imam 18 god,imao sam ginekomastiju i operisao sam je pre 2 nedelje,izvadjene su mi te zlezde i masno tkivo oko njih,i sad je sve u najboljem redu,osecam se preporodjeno jer sam skinuo tu bedu s`glave,jos uvek ne smem da se bavim sportom i da idem na plivanje ali za oko mesec dana cu moci... ako mogu nekako da vam pomognem javi te se,pitajte sta vas zanima?!?

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 19, 2008 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2008 12:56 pm
Postovi: 5
gde si radio operaciju?

da li grudi sada imaju normalan izgled ili ti je još otečeno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 12, 2008 1:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:15 am
Postovi: 11
Ljudi,pozdrav!
Ja sam takodje operisao grudi,imam 26 god,veliki je to problem i muka!Hormoni su mi u redu,ali POVECANE GRUDI su mi ostale jos iz puberteta.Proslo je 7 meseci od operacije.....osecam se mnogo bolje,mogu slobodnije da nosim garderobu.....ali jos uvek nije to to...ako me razumete sta hocu reci.
Operacija je izvedena o.k bradavice su mi smanjene,cak i vise nego sto treba,pa su uvucene(ranije bile ispoljene)!!!!Pojavio se novi problem,bradavice su korigovane ali masne naslage(salo) na grudima je i dalje ostalo....tako da nije bas prijatan prizor i osecaj.Vezbam povremeno,ali bez vecih rezultata.........
Ukoliko imate neki savet, bio bih zahvalan!Ujedno ako mogu nekako pomoci ,svojim iskustvom i primerom...slobodno pitajte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 12, 2008 1:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:15 am
Postovi: 11
Hirursku intervenciju mozete obaviti u svim ustanovama za plasticnu hirurgiju u zemlji! Moze i u drzavnim,ne placa se nista (ako ste gradjanin grada u kom se ta ustanova nalazi)npr.Beogradjanin,u bG ili Kragujevcanin u Kg.
Medjutim ako ste iz grada iz unutrasnjosti,pa hocete operaciju u Bg,vase socijalno vam nece dati uput ,jer ginekomastija spada u estetske operacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 12, 2008 8:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2008 12:56 pm
Postovi: 5
meni je prošlo mesec dana od operacije. grudi su smanjene u gornjem delu.
donji deo je i dalje ostao "zaobljen", bradavice su i dalje ispupčene.
jedino izgleda ok dok se kupam.

nisam zadovoljan kako je urađeno. mislim da je trebalo da izvade žlezde i nije mi jasno zašto to nije urađeno. ionako sam platio punu cenu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 12, 2008 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:15 am
Postovi: 11
winstone gde si se operisao?Da li kod privatnika?Gledao sam na netu ,operacija ginekomastije podrazumeva vadjenje zlezdanog tkiva i liposukcija.....tj skidanje masnog tkiva.Meni su izvadili zlezdano....liposukcija nije uradjena(drzavna ustanova),dobio sam uputstvo da treba vezbati...plivati itd Da bi se prirodnim putem doslo do normalnog oblika.
Takodje leva i desna dojka mi nisu istih dimenzija,a i bradavice su razlicite.Pokusavam vezbama da korigujem te deformacije,ali mi dosta tesko ide....
Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 13, 2008 9:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2008 12:56 pm
Postovi: 5
u coliću.

koliko je prošlo od tvoje operacije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 1:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:15 am
Postovi: 11
Ja sam operisao u januaru.Od samog starta sam video da su mi bradavice mnogo uvucene....jer su meni i grudi bile uvecane.
u prvi mah bio sam srecan,jer nisu ispupcene,mislio sam da ce normalizovati...imao sam bolove do skora,nosio steznik jedno mesec dana,nocu sam ga skidao itd...Da li su tebi radili liposukciju?Ne mogu da verujem da ti nije izvadio zlezdano tkivo....Kako ti je sada stanje?
Imaj u vidu da ces imati bolove jedno 3 meseca...pri NAGLIM POTEZIMA ruku...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 9:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2008 12:56 pm
Postovi: 5
u gornjem delu, znači središnjem, grudi su smanjene i to je ok.
ali bradavice su velike kao što su i bile.
sada imam i po jedan potez od svake bradavice ka leđima, znači horizontalno. to ranije nisam imao, znam sigurno :)
ispod grudi i dalje stoji onako polukružni oblik. nema ravne linije. idem u gym, treniram, znam da grudi moraju da izgledaju primetno bolje. jednom rečju i dalje nema klasičan muški oblik.

nemam pojma šta je vadio.... da sam hteo liposukciju, išao bih na drugo mesto za manje pare. hteo sam operaciju ginekomastije, a to je i liposukcija i još nešto.

sve u svemu, sačekaću 2 meseca, pa ću da vidim. ako imaš neke slike, pošalji mi na PP, voleo bih da vidim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 15, 2008 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:15 am
Postovi: 11
o.k slikacu pa cu staviti.....isto ako mozes okaci i ti tvoje...pa da uporedimo?
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 18, 2008 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 16, 2008 2:46 pm
Postovi: 18
winston je napisao:
gde si radio operaciju?

da li grudi sada imaju normalan izgled ili ti je još otečeno?


operaciju sam radio u `institutu za majku i dete`,savrseno je prosla operacija,radio mi je doktor SIMIC,sada imaju poptuno nov i savrsen oblik,bradavice su miu se splasnule i smanjile,masno tkivo oko njih je izvadjeno i sada to izgleda sasvim extra,ja sam presrecan....
a da,operaciju sam radio pre mesec dana,i uopste mi nije bilo oteceno,ni modro ni nista znaci.Nikakve bolove nisam imao itd...

preporucio bi svima koji imaju ovaj problem,a nemaju vise od 18 god,ili ako su u srednjoj skoli,studenti tj. djaci,da posete institut za majku i dete,i obrate sse doktoru simicu,provereno najbolji estetski hirurg u srbiji...Bas je pre neki dan bio na televiziji i pricao o ovakvim stvarima,naravno i mnogo gorim...

pozdravljam vas sve,i ako imate nekog pitanja,slobodno pitajte.. .;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 19, 2008 12:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:15 am
Postovi: 11
Blago tebi California.....Ja jos uvek ne smem da se skidam!Ako imas neke slike pre i posle operacije,da li bi mogao negde da ih postavis????Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 12:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 16, 2008 2:46 pm
Postovi: 18
sutra idem na kontrolu,okacicu za par dana slicice.. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 9:56 pm
Postovi: 142
jeste
a shta ako imamo preko 18 god?

meni su samo bradavice ispupchene i to me jako nervira
pogotovu shto je desna vishe ispupchena

kao da su napupele
nisam iz bgd a vojni sam osiguranik
te sve radim na vma

plastichnog hirurga na vma naterati da uradi neshto
je gore nego srediti seks sa engleskom kraljicom

i shta sad?
:cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 06, 2008 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2008 12:56 pm
Postovi: 5
bojan011 je napisao:
winstone gde si se operisao?Da li kod privatnika?Gledao sam na netu ,operacija ginekomastije podrazumeva vadjenje zlezdanog tkiva i liposukcija.....tj skidanje masnog tkiva.Meni su izvadili zlezdano....liposukcija nije uradjena(drzavna ustanova),dobio sam uputstvo da treba vezbati...plivati itd Da bi se prirodnim putem doslo do normalnog oblika.
Takodje leva i desna dojka mi nisu istih dimenzija,a i bradavice su razlicite.Pokusavam vezbama da korigujem te deformacije,ali mi dosta tesko ide....
Pozdrav svima!


kod colića.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: