Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 66  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 3:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
operaciju sam radio u `institutu za majku i dete`,savrseno je prosla operacija,radio mi je doktor SIMIC,sada imaju poptuno nov i savrsen oblik,bradavice su miu se splasnule i smanjile,masno tkivo oko njih je izvadjeno i sada to izgleda sasvim extra,ja sam presrecan....
a da,operaciju sam radio pre mesec dana,i uopste mi nije bilo oteceno,ni modro ni nista znaci.Nikakve bolove nisam imao itd...

preporucio bi svima koji imaju ovaj problem,a nemaju vise od 18 god,ili ako su u srednjoj skoli,studenti tj. djaci,da posete institut za majku i dete,i obrate sse doktoru simicu,provereno najbolji estetski hirurg u srbiji...Bas je pre neki dan bio na televiziji i pricao o ovakvim stvarima,naravno i mnogo gorim...

pozdravljam vas sve,i ako imate nekog pitanja,slobodno pitajte.. .;)[/quote]
Jurtos sam bio u institutu za majku i dete, i imao sam uput za endokrinologa, i na salteru su mi rekli da tek u decembru mogu da imam pregled, a da se OPERACIJA NE VRSI PRE 17,18 godine...Odnosno kad se zavrsi pubertet... Evo ne mogu da se smirim, ni da spavam, samo mislim na to, a sad ni ne mogu da idem na more sa drugarima jer naravno ne mogu da operisem to.... Sta da radim. Molim te mi pomozi. Ja sam hvala bogu jos svestan, al mislim da cu uskoro da zavrsim u ludnici, ovo nije normalno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 3:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
California je napisao:
winston je napisao:
gde si radio operaciju?

da li grudi sada imaju normalan izgled ili ti je još otečeno?


operaciju sam radio u `institutu za majku i dete`,savrseno je prosla operacija,radio mi je doktor SIMIC,sada imaju poptuno nov i savrsen oblik,bradavice su miu se splasnule i smanjile,masno tkivo oko njih je izvadjeno i sada to izgleda sasvim extra,ja sam presrecan....
a da,operaciju sam radio pre mesec dana,i uopste mi nije bilo oteceno,ni modro ni nista znaci.Nikakve bolove nisam imao itd...

preporucio bi svima koji imaju ovaj problem,a nemaju vise od 18 god,ili ako su u srednjoj skoli,studenti tj. djaci,da posete institut za majku i dete,i obrate sse doktoru simicu,provereno najbolji estetski hirurg u srbiji...Bas je pre neki dan bio na televiziji i pricao o ovakvim stvarima,naravno i mnogo gorim...

pozdravljam vas sve,i ako imate nekog pitanja,slobodno pitajte.. .;)

Jurtos sam bio u institutu za majku i dete, i imao sam uput za endokrinologa, i na salteru su mi rekli da tek u decembru mogu da imam pregled, a da se OPERACIJA NE VRSI PRE 17,18 godine...Odnosno kad se zavrsi pubertet... Evo ne mogu da se smirim, ni da spavam, samo mislim na to, a sad ni ne mogu da idem na more sa drugarima jer naravno ne mogu da operisem to.... Sta da radim. Molim te mi pomozi. Ja sam hvala bogu jos svestan, al mislim da cu uskoro da zavrsim u ludnici, ovo nije normalno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 1:14 am
Postovi: 4
xm......ovo nisam imao pojma da se operacija ne vrshi sve dok se ne izadje iz puberteta.Ako je to tachno onda se stvari okrecu za 360 stepeni :S

Urke,druze...istrpi,budi jak (znam da ti to nishta ne znachi,kao i shto meni ne znachi) Ja sam isto u par navrata mislio da cu flipnuti i pravac u Kovin.Dodushe na neki nachin sam i flipnuo poshto sam ishao na psihoterapije ove godine, gde mi je ustanovljeno da patim od ansksioznosti koja je pracena depresijom.Naravno da ginekomastija nije izazvala moje psihichko oboljenje,ali je pomalo imala udela...a danak tog udela (barem ja tako jasno vidim) je taj da se plashim da nadjem devojku i sve shto ide uz to. Mada,kako stvari trenutno stoje zelim da malo duzi period ne ulazim u neku vezu...no da ne trolujem vishe temu...Urke,drz' se...jbg, svi mi sa ginekomastijom moramo da prihvatimo ovakav nachin zivota sve do tog dana kada cemo opet dobiti lepe sisice :D

ako josh ima vas koji ste se operisali i koji ce te se operisati,molim vas pishite o tome kako se psihichki osecate nakon operacije....pozdrav svima!!!

_________________
kad je dusha gladna srece kupicu i nju,lek za dushu ranjenu...


Poslednji put menjao mcnair dana Sre Jul 22, 2009 4:58 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 4:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 1:14 am
Postovi: 4
edit

_________________
kad je dusha gladna srece kupicu i nju,lek za dushu ranjenu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 22, 2009 7:51 pm
Postovi: 0
E ovako,moj problem je,video sam ima par momaka isti problem kao i ja na ovom forumu,malo vece,sto opet nije problem,ali i ispupcene bradavice.Isao sam kod doktora opste prakse koji je rekao da sam lud,kao bradavice su mi se povecale zato sto mi je i sisa porasla(zbog teretane),ali kako sam navalio na uput morala je da mi ga da.Otisao sam u tirsovu,i tamo su mi rekli isto sto i moj doktor.Stavise endokrinolog je video problem ali plasticni hirurg je rekao da se tripujem,da imam savrsene sise...
E sad da li u drzavnoj bolnici moze za dz da se operise samo do 18 godine ili kako?Posto bih pokusao mozda na jos nekoj...Jbg zakoracio sam u 19 godinu zivota :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 10:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
ljudi najprostije ako niste sigurni odete na http://www.gynecomastia.org/smf/ registrujete se i u user photo stavite slike i trazite strucno misljenje lekara oni ce vam naravno po slici reci da li imate ili ne ginekomastiju ako i dalje niste sigurni pogledajte ostale slike ima mnogo mnogo ljudi uzrasta od 14-30 koji su stavili svoje slike neki cak imaju i pre i posle operacije eto mala pomoc ako ste u nedoumici :D

Urke koliko imas godina?:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 22, 2009 11:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
Hvala ti na podrzci :) .... Ma idem ja dalje, sutra idem da vadim krv, dam urin itd na analizu, pa onda kod nutricioniste, posto imam i malo sala na stomaku, al to mi uopste ne smeta.... I naci cu nekog endokrinologa. Pa cu da vidim sta ce da mi kaze. A ako mi to ne uspe, otici cu u privatnu, da urade ultra zvuk ( posto i to mora da se radi) itd, pa da vidim sta cu dalje... Od te dijete koju mi budu dali, sa jos teretanom i plivanjem mogu da se postignu sjajni rezulteti ( tako barem kazu) ..... pa videcemo.... Pokusacu i sa tim, ako vec ne mogu na operaciju... Eto, javljacu vam dalje sta bude bilo, posto neki isto imaju problem kao ja... Imam 16 godina.. Poz svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 12:12 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
pa znas kako uradi to sve pa pogledaj u privatnoj da li mozes da se operises ako imas kesa jbg ili to ili da sacekas sto je smornija opcija a i svima se realno zuri ko bi da ceka jos godinu dana aaa :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 12:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
danijel je napisao:
pa znas kako uradi to sve pa pogledaj u privatnoj da li mozes da se operises ako imas kesa jbg ili to ili da sacekas sto je smornija opcija a i svima se realno zuri ko bi da ceka jos godinu dana aaa :(

Uzas! Ma imam, al bas bi moji dali 2000e na liposukciju, Oni misle da ce to da prodje kad se zavrsi pubertet. Pogotovo cale.... Ne znam.... Idem sad na te kontrole, pa cu videti.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 3:15 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
Meni ce uskoro operacija. Plasticni hirurg trazi kompletan nalaz krvi i urina i vreme koagulacije i krvarenja,takodje i misljenje interniste o spemnosti za operativni zahvat. Verovatno ce i internista traziti da se izvade neki nalazi. Meni nije trazio da uradim ultrazvuk,a od hormona sam vadio samo prolaktin koji je normalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 10:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
vlx88ns je napisao:
Meni ce uskoro operacija. Plasticni hirurg trazi kompletan nalaz krvi i urina i vreme koagulacije i krvarenja,takodje i misljenje interniste o spemnosti za operativni zahvat. Verovatno ce i internista traziti da se izvade neki nalazi. Meni nije trazio da uradim ultrazvuk,a od hormona sam vadio samo prolaktin koji je normalan.

SRECNO! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 23, 2009 6:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
Hvala Urke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 11:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
Srecno i postavi slike da vidimo kako to izgleda :P posle operacije i pre


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 8:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
tnx danijel,potrudicu se da postavim slike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 11:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
Ja sad pocinjem sa dijetom, teretanom i plivanjem, pa cu videti rezultate.... Valjda ce sve biti ok...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: