Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 4:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 19, 2012 4:40 pm
Postovi: 1
Someone, pokušaj da dodješ do DR GORAN CVIJOVIĆ na KC, radi sredom od 15h (verovatno i od 12-14h za prof. Micića). NORMALAN, VASPITAN, POŠTUJE SVAKOG PACIJENTA, MOŽEŠ SVE DA GA PITAŠ - BUKVALNO!!!! Mislim da bi mogao da ti pomogne!!!! Meni je endokrinolog od 2002g, pa mislim da sam objektivna u oceni ! SVE NAJBOLJE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2011 3:31 pm
Postovi: 21
Hvala puno! Pokusacu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 28, 2011 11:16 pm
Postovi: 5
Ja sam cula da je dobar dr Macut u KCS,ali imajuci u vidu proceduru zakazivanja,mislim da cu ici kod njega privatno. naime, vec sam bila u KCS, zakazali su mi dva meseca unapred,a onda su opet nesto pomerali, i na kraju kada sam dosla na red, primila me neka dr Pekic, koja ej fina,ljubazna,ali mi je odredila neku terapiju za koju mi ginekolog kaze da niposto ne uzimam,vec me salje kod Macuta. Rec je o policisticnim jajnicima i hormonskom disbalansu, sto sve skupa uzrokuje grozne akne,maljavost i opadanje kose, a zbog nekih drugih problema ne moze da se leci kontraceptivnim pilulama. Elem,da ne duzim,probacu sada da nadjem Macuta. Cula sam za Vujovicku da je dobra,ali ne prima nikoga na klinici ,vec samo privatno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sub Jan 21, 2012 12:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 14, 2010 12:26 pm
Postovi: 153
Lokacija: SRB - USA
iako sam ovde persona non-grata reći ću svoje mišljenje.

za oboljenja štitaste žlezde osoba koja može da uže u srž problema poveže ga sa celokupnim stanjem pacijenta i iznedri dijagnozu i pravu terapiju je dr rada stojanović-perušško /kcs - metabolic jedinica intenzivne nege). osoba koja je nesebično pomagala ljudima i uvek pozitivna i nasmejana. ja kada sam krizirao zbog propalog privatnog života i porodičnog kraha u usa i napustio svoj surgery tenure u americi sam mogao da biram ko će me pregledati u beogradu - mogao sam konzilijum napraviti za sebe ali posle par reči sa dr. perušško sam odlučio da me ona pregleda. a u sklopu operacije na koju sam morao ići jer sam se selfdestruct od preteranog rada u zemlji zlata i blata (americi) načisto narušio zdravlje

takođe, rekao biha i to da najbolji ne postoji jer je i endokrinologija kao i hirurgija kojom se bavim podeljenja na još uže grane tako da svako je najbolji za nešto ali ne za sve zato nema overall experta već top-consultanta za pojedino uže polje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pet Avg 17, 2012 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 17, 2012 1:55 am
Postovi: 2
dragmar je napisao:
Dr. Vera Popovic samo vazi za dobrog lekara, a ona to ustvari nije. Dr. Vera Popovic je unistila pet godina mog života, poslavši me kući sa pogrešnom dijagnozom. Umesto da mi uradi hormonske analize, poslala me je kod nutricioniste. Na kraju mi je posle pet godina mučenja ginekolog otkrio da imam Hasimoto tireoiditis jednostavnom analizom hormona TSH.
Dr. Vera Popović je tipičan srpski lekar koji misli da je Bog. Ne sluša pacijenta, ubrzava vas dok pričate, čim vas vidi zna šta vam je, ide samo na premijere, nosi samo firmiranu gardrobu i reklamira se, i naravno, samo ako platite ili ako ste došli preko veze udostoji vas pogleda.



ИСТИНА ОД РЕЧИ ДО РЕЧИ!

Вера Поповић Бркић је уништила живот једне младе особе својом погрешном дијагнозом. Ради се о мојој сестри која је умрла захваљујући докторки Вери Поповић Бркић, и све што говорим говорим из искуства. Жена је можда добар професор или теоретичар, али као лекар је 0!!! Не заслужуе да ради у здравственој установи. Нема ни поштовања, ни културе а ни знања за лечење. Вероватно је све добила на неки други начин али знањем никако. Апелујем ако можете било како да бирате, избегните ову арогантну сподобу, убицу или како већ да је назовем. Ми смо покренули поступак пред Основним судом у Београду али захваљујући њеним пријатељима судским вештацима, оптужница је одбачена. Али неће се на овоме завршити. Та особа мора изгубити лиценцу за рад, коју очигледно добија преко везе, јер није у стању најобичнију дијагнозу да успостави могу да замислим шта би било да се радило о неком комплексном проблему.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sre Nov 14, 2012 6:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2012 5:51 pm
Postovi: 5
Doktorka Mirjana Sumarac Dumancic u KBC Srbije. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Čet Jan 31, 2013 11:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2013 2:59 pm
Postovi: 2
Najbolji je doktor Goran Cvijovic, najprijatniiji doktor koga sam upoznala i profesionalac :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Čet Jan 31, 2013 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 31, 2013 4:25 pm
Postovi: 1
Nažalost, kao neki od kolega ovde, imam ružno iskustvo sa dr. Popović.
U 20. godini (sad imam 29) su počele da mi se događaju promene metabolizma, naglo gojenje, pospanost, umor, suva koža, opadanje kose... Preko veze odem kod gore pomenute dr. posle 2,5 meseca čekanja. Drskost, nadmenost i nezainteresovanost za pacijenta kao kod nje nisam videla ni kod jednog lekara do danas. Poslala me kod nutricioniste, ginekologa i konstatovala da je sve od pretrpljenog stresa, na moju izjavu da dosta žena iz porodice ima probleme sa štitnom odgovorila je da to nije bitno i dala mi da uradim analize reproduktivnih hormona i ako je sve u redu nema potrebe da dođem opet. Što je i bio slučaj. Danas, 9 godina posle pijem terapiju 100mg letroxa za štitnu, imam 30 kg viška, štitnu kao karfiol i niz drugih problema. Naravno, trebala sam da odem kod još nekog lekara tad, ali sve mislim ona je svetski stručnjak i priznat lekar i nema šanse da je pogrešila. Sad hoću da ostanem u drugom stanju i nadam se da će sve biti u redu. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Mar 05, 2013 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 05, 2013 11:40 pm
Postovi: 1
Meni je potrebna pomoc.Ja sam iz okoline Valjeva endokrinolog iz Valjeva mi je dao uput da idem kod doktorke Svetlane Vujovic na bivsu internu B.Ja vec mesec dana zovem svaki dan da zakazem pregled posto su mi rekli da ona licno zakzuje preglede svojim pacijentima i niko se ne javlaj.Pa da li moze neko da mi kaze ako ima iskustvo sa doktorkom koliko se kod nje dugo ceka na pregled i da li postoje mozda neki odredjeni dani koji se zakazuje posto se meni niko ne javlja vec mesec dana.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pon Mar 11, 2013 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 2:25 pm
Postovi: 6
Dr Vesna Mijailović, divna je. Imala sam tumor štitne žlezde, sve je prošlo kako treba, operacija ali dr Vesna mi je mnogo pomogla. Prijatna je i stručna, posveti vam se potpuno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 9:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 01, 2013 9:47 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima. U potrazi sam za pouzdanim endokrinologom i vidim da je u više navrata spomenut dr Goran Cvijović. Zanima me da li neko zna da li i gde doktor radi privatno? Poprilično mi je hitno ( a vidim da se čeka par meseci), pa bih to malo da ubrzam. Unapred - hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Sre Apr 03, 2013 11:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 03, 2013 11:18 am
Postovi: 1
Cao svima,

Ukljucila sam se na ovaj forum, jer vidim da je burna rasprava, a mogu sa pravom da kazem da (na zalost) imam iskustva sa svim doktorima koje ste spomenuli.

Ja imam Hashimoto tyroidis + Poliglandularnu autoimunu bolest, sto bi vam u prevodu na srpski znacilo da na koji nacin imuna tela ne prepoznaju i napadaju stitnu zlezdu to cine i sa ostalim zlezdama unutrasnjeg lucenja.

Od svih doktora koje vam mogu preporuciti, Dr Trbojevic i Dr Andjelkovic (koji je u penziji na VMA, ali je u Intertimu na Slaviji privatno) su jedini koji ce vas saslusati, imaju vrlo lep odnos sa pacijentima i odlicni su dijagnosticari. Sto se tice Dr Vere, slazem se sa svim negativnim komentarima, jer mi je zena maltene rekla da sam ja super prosla (iako mi gotovo sve zlezde unutrasnjeg lucenja ne rade kako treba), jer kaze, zamislite da imate rak (????). Da ne kazem da mi je maltene slegla ramenima i rekla, to vam je sto vam je, sta bude - bice (u trenutnku kada su mi otkazivale adrenalne :o )

U svakom slucaju, jedno je sigurno a to je da forumi i sluze za ovakve stvari i ljudima svakako treba pomoc, posto hteli svi to da priznaju ili ne, ni sami doktori nisu bas 100% sigurni sta rade, pogotovo kada su u pitanju autoimuni odgovori i hormoni. Budite mirni i zadovoljni sami sa sobom, to ce vam doneti najbolje rezultate.

Lep dan svima,
M


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Uto Maj 07, 2013 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 07, 2013 9:37 am
Postovi: 3
Dr. Vera Popović je tipičan srpski lekar koji misli da je Bog. Ne sluša pacijenta, ubrzava vas dok pričate, čim vas vidi zna šta vam je, ide samo na premijere, nosi samo firmiranu gardrobu i reklamira se, i naravno, samo ako platite ili ako ste došli preko veze udostoji vas pogleda.




_________________________________________________
Guild Wars 2 Gold|Aion Kinah|Wow Gold|Diablo 3 Gold|mmoggg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Čet Jul 18, 2013 1:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:33 pm
Postovi: 1
Da li neko moze da mi preporuci iskusnog endokrinologa, nije bitno da li radi privatno. Imam problem sa izuzetno visokim kortizolom mada i sa svim ostalim hormonima ali za kortizol ovde u Nisu ni jedan lekar mi nije dao nikakvu terapiju. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: endokrinolog-koji je najbolji kod nas
PostPoslato: Čet Sep 05, 2013 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 05, 2013 12:44 pm
Postovi: 1
Dr Veru Popovic Brkic ZAOBIDJITE!Kod nje sam otisla na preporuku, kao kod najboljeg endokrinologa ALI!
Pet godina me je lecila od hipertireoze i propustila da ustanovi karcinom stitne zlezde sa metastazama.
Tu dijagnozu je otkrila doktorka pulmolog, kod koje sam otisla samoinicijativno zbog stalnog kasljucanja .

Nakon svega sam od drugih doktora o Dr Veri Popovic cula da je tzv.salonski lekar, da nije dobar klinicar.....da je dobar teoreticar-stalno je prisutna na mnogim simpozijumima i drzi predavanja, ali da je LOS PRAKTICAR to se potvrdilo na mom iskustvu:
-nikada me nije poslala na ultra zvuk
-nikada me nije poslala da uradim scintigrafiju-snimanje štitne žlezde....itd....itd.
Svaki pregled je u privatnoj praksi dobro naplatila, cak i onaj kada sam kod nje dosla sa dijagnozom koju je otkrila druga doktorka.

Svakome zelim puno srece kod izbora endokrinologa!!!

Sve sto su pacijenti , na ovom forumu,lose rekli za Dr Popovic, pridruzujem se.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: