Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Da li neko zna primer izlecenja od dijabetisa
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 12:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 3:20 pm
Postovi: 169
pajarista je napisao:
ce uvek tvrditi da to leci 100% pa ga malo posle vidimo na TV kako ulazi u CZ...

Ako si mislio na jednu drugu temu gde je stvarno receno da imaju klinike koje lece 100%... osoba koja je to rekla ima trenutno druge zdravstvene probleme, ali kad to prodje ce opisati kako se on izlecio tako da cemo moci sami probati da li to funkcionise za nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li neko zna primer izlecenja od dijabetisa
PostPoslato: Ned Feb 13, 2011 12:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 04, 2010 2:38 am
Postovi: 32
pa, dobar savet bi mi dobrodosao. npr., koji endo dr. je STVARNO ok, da mi objasni osnovne stvari oko davanja insulina, zamene za glucophage... ovaj kod koga sam bio pre 14 dana, dao mi je PEN, rekao da dodem za 3 mes. i da odem kod sestre r... da mi objasni kako se koristi. ona mi je nervozno, stojeci, pokazala kao FF na videu... ovo stavite ovako, pa ovako, pa iglu ovako, eto, jednostavno... to vece sam krenuo da dam sebi u butinu, pa vidim nesto curi, pa ponovo... ukapiram da nisam skinuo onu belu zastitu igle, iz 3. X sam uspeo... kada sam pre 2 dana dao u stomak, napravih hematom... pa odem u DZ, siminu, 2 sestre, koje daju injekcije po ceo dan, me utesise da se to i njima dogadja... super su bile, ljubazne, zabrinute, mlade. jos pune entuzijazma.. one matore su frankestajni... ukratko, pogodio sam neki kapilar.. kazu, dogadja s e i njima.. i, eto, tako POGADJAM nacine i metode sam, umesto da ova stoka u belom (koja jos i hoce da strakuje!!!!!!!) radi bar minimum sa pacijentima. ti (misur) rece 5 min! smesno! meni je sestra frankestajn "objasnila" za 33 sec.! ali drago mi je. vitlam po sajtu i nalazim KONKRETNE stvari, "diabetes daily< su mi poslali iz usa, kanade, gb... puno saveta i iskustava, ali BEZ raznih teorija zavera i laznih nada i bajki. a, pogotovu ne kao onaj filozof sto zna a "ne sme" da kaze.... ludilo... ne bi me cudilo da se neki javljaju iz lazice sa doktorovog lap-a dok je on u viziti... pisu mi ljudi KONKRETNE stvari, koncizno, TREZVENO, bez filozofija, potpuno svesni svoga stanja, trenutka i okruzenja u kome ( i sa cime ) zive. sve POTPUNO razlicito od ovoga ovde.
bez ljutnje,
vas sapa(u)tnik u svemu ovome...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li neko zna primer izlecenja od dijabetisa
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 8:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 04, 2011 7:44 pm
Postovi: 2
Prvule, kaži da li si ozdravio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li neko zna primer izlecenja od dijabetisa
PostPoslato: Čet Maj 19, 2016 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 19, 2016 4:38 pm
Postovi: 1
http://absofruitlyheli.com/iskustva-lju ... -diabetes/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li neko zna primer izlecenja od dijabetisa
PostPoslato: Uto Jun 07, 2016 12:51 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
sta se tripujete vi oko dijabetesa? pazite secerna bolest se ne dobija od toga sto ljudi jedu cokoladu, ili kolace i slatkise... secerna bolest se dobija od stresa i od masne hrane

lako cete pobediti secernu bolest, odbacite sve otrove, budite fizicki aktivni i hranite se biljnom hranom... pa cete da vidite kako ce se secerna bolest povuci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li neko zna primer izlecenja od dijabetisa
PostPoslato: Pet Jan 07, 2022 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 07, 2022 12:50 am
Postovi: 1
Postovanje svima.Evo ja sam da kazem primer izlecenja.U bolnici u Subotici su ki konstatovali tip 1 4x insulin dnevno.U bolnicu sam usao zbog povrede oka.Zasad 7meseci ne koristim nista za secer i tromesecni mi je 6.A dnevni kako kad 5,5,6 na prazan stomak ili posle jela dva tri sata.Ne znam dal je bila pogresna dijagnoza ili sta uglavnom pio sam na prazan stomak limuna i pre obroka pola L kupusa sveze mixsanog.Imao sam jake bolove ispod desnog rebra 10tak dana.Na kraju nisam mogao ni jesti kao da mi je sve stalo varenje.Mislio sam da cu umreti.A vodio sam racuna da dnevno ne unesem vise od 60 ugljenih hidrata prirodnih.Hleb,testa i secer sam izbacio.Nakon desetak dana sam pio caja od koprive i uglavnom izbacio sam kamen iz žuči preko stolice.Limun koristim i dan danas ujutro pola L i preko dana.Nemam secer uopste.Isao sam i na kvantnu medicinu u pocetku mozda je i to pomoglo.Ne zelim nikog da ubedjujem u bilo sta!Svako zna svoje!Ja trenutno guram 8meseci bez lekova i da smrsao sam 12kg.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: