Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 254 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 27, 2007 12:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
hihihihihiii...E, ta izreka važi već odavno...:wink:...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Pet Jul 27, 2007 12:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
jasbi dobila sam e-mail .a to shto te bole noge vene itd ,,pa krshtenica ti pozutela a i vek proizvodnje nije bezgranichan nit dugotrajan :wink: hehe pozdrav za tebe i za sve ovde caos
Mikalja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 27, 2007 7:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Zezaj, zezaj ti....:lol:..Ako, ne ljutim se ja na tebe.
Vene me nisu mučile do skoro, al eto jednom dodje i to na red.
Moram pod hitno da oslabim.! Uf, kaže vaga 90...:evil:..
Što je mnogo, mnogo je..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Pet Jul 27, 2007 7:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Uh dobro je da nisi rekla ono tvoje poznato "od sutra"pochinjem ili s dietom ili tako neshto :lol: .Ma moram malo se zekiti a i shta je 90kg?Nisu vene zbog tog' bar ja mislim :D Jer ja bi imala vene debljine ruku a zamisli tek nilski konj ili tako shta? :lol: .Dizi noge cheshce u vis :wink: .Ozbiljno ti kazem nije dvosmisleno .A i kad pochnesh s`onim gasom , znash o chemu ti pricham ,to ce sve prochistiti i nestati .Budi mi dobra kao i ostali na forumu.A ja odo da jedem pastrmku i malo krompir salatice i malo limunchica i malo pogachice crne ispod sacha (nije nishta sa shecerom ) LIGHT je :D. Valja se petak je zar ne ?
Pozdrav za sve
Mikalja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Ned Jul 29, 2007 12:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
mikalja je napisao:
Uh dobro je da nisi rekla ono tvoje poznato "od sutra"pochinjem ili s dietom ili tako neshto :lol: .Ma moram malo se zekiti a i shta je 90kg?Nisu vene zbog tog' bar ja mislim :D Jer ja bi imala vene debljine ruku a zamisli tek nilski konj ili tako shta? :lol: .Dizi noge cheshce u vis :wink: .Ozbiljno ti kazem nije dvosmisleno .A i kad pochnesh s`onim gasom , znash o chemu ti pricham ,to ce sve prochistiti i nestati .Budi mi dobra kao i ostali na forumu.A ja odo da jedem pastrmku i malo krompir salatice i malo limunchica i malo pogachice crne ispod sacha (nije nishta sa shecerom ) LIGHT je :D. Valja se petak je zar ne ?
Pozdrav za sve
Mikalja


"LIGHT" !!! Milka, ti si čudo od žene ! Gde se toga seti....
Slika Slika Slika

Citiraj:
Dizi noge cheshce u vis :wink: .


Kad sam ušla prvi put u savetovalište sa dijabetes, u mom domu zdravlja, na zidu stajao ogroman plakat na kome je pisalo da je sex jedan od glavnih "lekića" za ovu boljku....Moraćemo Slika češće da ga koristimo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Ned Jul 29, 2007 9:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Hm nisam bila u tom savetovalishtu :wink: .Pa nije im losh savet josh kad bi imali ili nudili partnera/ku to bi vec bilo izvodljivo.A ovako? :-? .A setim se ja glooposti svih ,jer moj je stari moto uvek bio pa i sad.Zivot je surov ali da bi opstao/li u njemu osmeh mi je oruzje izkoeg jedino zelim pucati na ljude, a i s njim se branim;iako se suzama umivam :cry: saosmehom se branim :lol: a i napadam
Uh ajde da se radi neshto
Pozdrav za sve od
Mikalja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 30, 2007 12:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Друштво, где сте? Какви сте? Како преживљавате овај пакао од времена? Ја се пореметила скроз....И са јелом и са делом. Не може се ни јести од врућина.

Поздрав сбима

Ред би био да одеш једном до тог саветовалишта.!
Добила пп...
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Pon Jul 30, 2007 1:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Znachi da si dobila pp?ok jasbi 8) .A to 'da si poremetila sve zbog ovog vremena ili ti nevremena :wink: .I ja sam, jedino za razliku od tebe ja mogu da jedem :( .Pa to ti je onda super, smrshat cesh ako ne mozesh da jedesh ionako kukash stalno zbog vishka kg i da je krajnje vreme da oslabish :D .Pa ako ovo ne"vreme"potraje eto ti dijete.Na zalost moju' ja mogu da jedem, klimu podesim i opletem inache uh neda mi se da odem do savetovalishta.Shta ako preporuche sex kao terapiju? :o Pa odakle choveche .To je danas deficitarna roba i te kako :x .Ovako cuti i trpi .Smanjiti obroke mozesh , ali sex naci teze malo , jer sad muzeve boli glava svaku veche umesto supruga koe su patili od tog nekad ,da bi legle pre "obaveza"brachnih :wink:
Pozdrav za svee .Mishevi izlazite iz rupa caoss svi'' pa se javite bwe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Pon Jul 30, 2007 1:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E ove postove dok ne kliknesh 2x poshalji nece da odu .Tako da se deshava chesto da odu 2x ili ni jednom.Tako ako se ponavljaju ja se izvinjavam nije namerno :roll:
Pozdravvvv


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Pon Jul 30, 2007 6:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
mikalja je napisao:
Znachi da si dobila pp?ok jasbi 8) .A to 'da si poremetila sve zbog ovog vremena ili ti nevremena :wink: .I ja sam, jedino za razliku od tebe ja mogu da jedem :( .Pa to ti je onda super, smrshat cesh ako ne mozesh da jedesh ionako kukash stalno zbog vishka kg i da je krajnje vreme da oslabish :D .Pa ako ovo ne"vreme"potraje eto ti dijete.Na zalost moju' ja mogu da jedem, klimu podesim i opletem inache uh neda mi se da odem do savetovalishta.Shta ako preporuche sex kao terapiju? :o Pa odakle choveche .To je danas deficitarna roba i te kako :x .Ovako cuti i trpi .Smanjiti obroke mozesh , ali sex naci teze malo , jer sad muzeve boli glava svaku veche umesto supruga koe su patili od tog nekad ,da bi legle pre "obaveza"brachnih :wink:
Pozdrav za svee .Mishevi izlazite iz rupa caoss svi'' pa se javite bwe

Не знам ја Милка шта је ово. Само ти и ја одржавамо ову тему.Нигде никог нема. Изгледа да се нисам само ја пореметила....
А, то за јело...Па, јесам. Једем сваки час све по мало. И да видиш врага, ја се још и угојила... :o
А, за ту додатну терапију у лечењу шећера, хм...то за секс, па шта да ти кажем, кад све знаш......:сад:

Поздрав друштво...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 30, 2007 8:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pa znash kako Jasmina moja?Malo vreme zahladnelo i verovatno su se ljudi bacili na neke poslove koi su im prioritetniji sad.A nadam se da su dobro ili bolje?Diabeta je tu, samo poshto je josh na dialu-pu nije to bash zgodno da provodi vreme na internetu preko dial-upa.Sem ako je neshto alarmantno ona uskache sa svoim odgovorima, koi su nam pochetnicima moramo priznati itekako dragoceni :) .A nadamo se da ce uskoro, poshto smo mi dezurne ovde, admin pored nashih nickova dodati ono--- aktivan chlan zar ne :roll: :P
Pozdrav svima koliko vas ima :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 30, 2007 9:36 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Sep 11, 2004 3:51 pm
Postovi: 2318
Lokacija: Beograd
Vas dve ste "bleskaste" načisto... Samo napred! :D :D :D

_________________
Posetite prvi domaći sajt o dijabetesu: http://www.diabeta.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Uto Jul 31, 2007 10:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Vidi ti Diabeta shto nam tepka "bleskaste" ma jok loode skroz na skroz :wink: .Ovde smo mi ono "fine" i pishemo sve ok.Da vidish nashe pp?U ono tipa draga SAveta :roll: .Kao Jeremije smo iz stripova.Ali ajde de .Spavkajte lepo dok je ovako vreme.Caos i spavajte mirno, dok smo mi na strazi i javit ce mo ako vas tko trazi :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 01, 2007 11:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2005 2:46 pm
Postovi: 435
Lokacija: Luksemburg
Samo da vas pozdravim, jer sada opet idem u CG da ganjam onu ajkulu i da uzivam u krempitama i svjezem vocu sa pijace. :)

poz!

_________________
Tip 1 od sept 1990. Minimed & Humalog od feb 1998.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 01, 2007 2:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Blago tebi BoJJo :wink: .Sretjan ti put i lep provod .Uhvati onu ajkulu :lol: .Znachi da se sad ne brinemo da ce ko nastradati?BoJJo je tamo .Samo se ti odmori lepo iskupaj i ruchkaj ali zapamti i u C Gori su josh uvek krempite slatke i sa shecerom tako da ipak malo povedi rachuna :D .Prijatano caos
I pishemo se kad se vratish :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 254 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: