Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 03, 2008 1:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 7:14 pm
Postovi: 98
Lokacija: Zrenjanin
nisam citao sve ovo ali hirursko uklanjanje je sigurnije od lasera. meni su radili i oziljak je minimalan. nista strasno. poz

_________________
Nista nije nemoguce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 5:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 03, 2008 12:17 am
Postovi: 4
ja ne bi preporucila ORS kliniku jer se meni mladez vraca a platila sam grdne pare....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Uklanjanje mladeza
PostPoslato: Sre Dec 03, 2008 12:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
neexa je napisao:
Zapravo imam problem sa urodjenim mladezima na licu koji mi estetski ne prave problem ali prilikom brijanja ih konstantno povredjujem.Interesuje me da li je neko uklanjao mladeze i kakvo ima iskustvo sa tim,koja je metoda najbolja?Unapred hvala na vashim odgovorima :) .
prvo da te pozdravim i da ti kazhem da ne brinesh,ja sam puna mladezha(od rodjenja)ali..pre tri godine sam uklonila jedan,koji mi je mnogo smetao,bio je na ledjima(velichina krupnije kupine)i onda je pochela sukrvica da curi iz njega...mozhesh misliti kako mi je bilo,na majci crvene tachkice i ...reshila sam,otishla do maksilofacijalnog hirurga(poshto ga poznajem)i on mi je to uklonio eeetek tada je nastala trema...poslao je mladezh na HP analizu(to se chekalo 15 dana)tada mi je bilo najtezhe,medjutim stigao je nalaz i sve je OKimam mali rez ali nebitno ps.chim mi je izvrshena intervencija ja sam otishla na posao,pila sam antibiotike neki dan i to je to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 07, 2008 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 19, 2008 3:45 pm
Postovi: 2
Imam jedan mali mladež na bradi iz njega mi raste dlaka koju sam nekoliko puta seckala, da li je strašno ako se iščupa pincetom dlaka?

_________________
always look at the bright side of life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 29, 2008 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 12:53 pm
Postovi: 7
Da li bi LUY mogla da napise nesto malo vise o svom iskustvu? Ja se stvarno ozbiljno raspitujem o privatnim klinikama za uklanjanje mladeza. I mislila sam da je dr Bandic, kao jedan od pionira u uklanjanju mladeza, zaista odlican, ali ocigledno niko nije nepogresiv!
Opet sam u dilemi, necu da idem u drzavne ustanove iskljucivo zbog silnog protokola, a s druge strane ne zelim da intervenciju preplatim samo zbog zvucnog imena, dobre lokacije i vrhunskog enterijera ordinacije(klinike)
Molim vas za pomoc! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 29, 2008 8:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Pomenuti doktor nije niucemu pionir. Barem ne u medicini. Svako ima pravo da izabere svog doktora, ali ja ne bih smela da dam takvu preporuku. Ne bih bila mirna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 08, 2009 1:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 12:53 pm
Postovi: 7
Zahvaljujem se VOJISLAVI na odgovoru! Ja nisam iz medicinskih krugova i zaista bi mi znacio iskren savet i preporuka, jer ocigledno mediji i reklama su jedno a stvarnost sasvim nesto drugo. Zato Vas molim da mi date preporuku za proverenog lekara, a ako ne zelite nikoga da reklamirate ovim putem, onda bih zamolila da to uradite na pp. Zaista sam zbunjena, izbor lekara je presudan, jer ja nameravam da uklonim vise mladeza. Hvala unapred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 08, 2009 2:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
LUY je napisao:
ja ne bi preporucila ORS kliniku jer se meni mladez vraca a platila sam grdne pare....

To je uvek moguce i ne govori o nestrucnosti doktora. To koliko ja znam, ne moze da se desi jedino kada se ukloni hirurski...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 03, 2008 12:17 am
Postovi: 4
Dejanbg je napisao:
LUY je napisao:
ja ne bi preporucila ORS kliniku jer se meni mladez vraca a platila sam grdne pare....

To je uvek moguce i ne govori o nestrucnosti doktora. To koliko ja znam, ne moze da se desi jedino kada se ukloni hirurski...




pa onda lose znas,radiotalasima je radio....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 7:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa to se uklapa u ono sto sam ja rekao :lol: :lol: :lol:
Radio talasi i laser-moze se vratiti
hirurski-ne jer se isece i deo zdrave koze zajedno sa promenom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 13, 2009 2:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 06, 2008 10:17 pm
Postovi: 15
Svetle sam puti, imam puno mladeza, lako izgorim i stalno sam u frci zbog svojih mladeza... :o Zelela sam svima sa istim problemom da posaljem ovaj tekst da bi ste znali da li su mladezi opasni i najbitnije KADA???
http://www.stetoskop.info/Mogu-li-mladezi-biti-opasni--298-c0-content.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 30, 2009 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2007 10:13 am
Postovi: 9
Lokacija: beograd
Može li neko da mi odgovori u kojim slučajevima je opasno uklanjati mladež.
Mom sinu je rečeno da treba da ukloni mladež jer spada u rizičnu grupu. Ako i ne ukloni, morao bi da ga kontroliše na svaka 3 meseca. Malo sam zbunjena i uplašena, pravo da vam kažem. Postoje mnoge teorije da mladeže ne treba dirati, a opet ova doktorka kod koje smo bili kaže da se tokom same operacije - klasičnim hiruškim putem ništa ne može "aktivirati", da se tako izrazim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 16, 2009 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 16, 2009 1:01 pm
Postovi: 17
Da li ste za uklanjanje mladeza laserom, sa lica, U TOKU TRUDNOCE ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 16, 2009 5:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
mila. je napisao:
Može li neko da mi odgovori u kojim slučajevima je opasno uklanjati mladež.
Mom sinu je rečeno da treba da ukloni mladež jer spada u rizičnu grupu. Ako i ne ukloni, morao bi da ga kontroliše na svaka 3 meseca. Malo sam zbunjena i uplašena, pravo da vam kažem. Postoje mnoge teorije da mladeže ne treba dirati, a opet ova doktorka kod koje smo bili kaže da se tokom same operacije - klasičnim hiruškim putem ništa ne može "aktivirati", da se tako izrazim.

Svaki mladez sme da se skine. Jedino se ne sme uklanjati laserom. Klasicna hirurska ekscizija i radiotalasi su dozvoljeni. Obavezno, ono sto se ukloni mora ici na histopatoloski pregled kod dermatopatologa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 17, 2009 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 4:31 am
Postovi: 30
Ne sme laserom??? Kako sad to, a po dermatoloskim ordinacijama rade i laserom i radiotalasima! Narocito ona izvikana "Diva" to radi!
Sta da rade oni kojima su na taj nacin uklonjeni mladezi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: