Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Trajna depilacija
PostPoslato: Ned Jul 02, 2006 7:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 02, 2006 7:44 am
Postovi: 4
Interesuje me koliko kosta i gde moze da se uradi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 10, 2006 6:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
I mene to isto zanima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 10, 2006 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 09, 2006 3:44 pm
Postovi: 23
Trajna? Mislite na laser ili nesto drugo? Mislim da ne postoji "trajna", jer ce se dlake vratiti, ali ne u tolikoj mjeri.
Trenutno koristim laser i vise sam nego zadovoljna.

Ako imate nekih pitanja...odgovoricu sto mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 11, 2006 10:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Zanima me koliko košta depilacija laserom, a koliko elektrodepilacija - jedan tretman, recimo (znam da je potrebno više tretmana da bi rezultat bio bolji)?
Gde u Beogradu mogu to da uradim - ako može konkretna adresa ili preporuka nekog kozmetičkog salona koji pruža takve usluge?
Koliko traje jedan tretman, tj. interesuje me koliko traje tretman, na primer, 100 dlaka?
Kažeš da ne postoji trajna depilacija, da li to znači da ako, npr., laserski obradimo dlaku na njenom mestu (iz istog tog korena) niče posle određenog vremena druga dlaga?
Unapred hvala na odgovorima!
Ćao!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 13, 2006 3:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 09, 2006 3:44 pm
Postovi: 23
niko45,
ja se ne nalazim u Srbiji, pa ti zato ne mogu preporuciti salon. Prije godinu dana bila sam na website-u jednog salona u Bg (u ovom momenut nema sanse da se sjetim ime) i odusevila sam se. Imaju posljednju tehniku, cjene su im bile prosjecne i cini mi se da su strasno profesionalni. Uzmi telefonsku knjigu i zovi par mjesta pa vidi.

Ja cu da radim zadnji tretmana u decembru (bice sesti). Odmah cu da startujem sa skidanjem malja ispod pazuha i nadam se dobrim rezultatima. Ako imas jaku i tamnu dlaku, laser je "cudo". Posle pet tretmana imam par dlacica (rekla bih 1%) koje su veoma tanke i nevidljive. (da kucnem u drvo)

Posle par godina izrasce nove dlake (mnogo manje) i tada je potrebno uraditi 2-3 tretmana i tako ukrug. Ako se nista ogromno ne desava sa tjelom (trudnoca, gubitak tezine ili obrnuto, ili neka bolest), trebalo bi sve biti ok.

Jedan dermatolog mi je rekao da je laser trajan (u sto ja ne vjerujem), a drugi da je laser samo umanjivanje dlaka. Kako god bilo, ja sam zaista zadovoljna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: !
PostPoslato: Pon Nov 13, 2006 6:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Hvala na odgovoru MalaHeroina!
Ja imam tamnu i jaču dalku pa se nadam da će mi laser zaista pomoći!
Raspitaću se gde se sve radi laserska depilacija i koji salon pruža najbolje usluge, sve to u skladu sa cenama i mojim platežnim mogućnostima, naravno.
Ako neko drugi zna neki kozmetički salon koji radi tretman laserom neka mi javi!
A šta je sa depilacijom električnom strujom? Kako se to radi i da li je bolja od laserske depilacije?
Da li je laserska depilacija štetna po zdravlje kože. Mislim, može li da dovede do ozbiljnijih kožnih oboljenja ili, ne daj bože, pojave raka i sl?
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 13, 2006 7:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 2:40 pm
Postovi: 138
Elektroepilacijom se uklanjaju malje koje nisu dovoljno jake i tamne.Tom metodom ja uklanjam svoje malje (sad mi je treci tretman).Naravno,ukoliko se obratite dobrom strucnjaku (sto je jako bitno),epilacija je zaista trajna i efikasna.Ja sam prezadovoljna!!!Moja doktorka po potrebi kombinuje laser i elektroepilaciju!To naravno zavisi od samih malja-za one jake i crne koristi laser a za "paperjaste" struju!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 14, 2006 6:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Možeš li mi preporučiti nekog stručnjaka koji radi lasersku depilaciju i/ili elektroepilaciju u Beogradu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 14, 2006 9:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 2:40 pm
Postovi: 138
Mogu,ali ce mi trebati malo vremena da se raspitam!Posto imam sledeci tretman za nekih nedelju dana,pitacu moju doktorku za dobrog strucnjaka u Beogradu i nadam se da nece imati razloga da me laze!Znaci,javljam ti za nedelju dana!Pozdrav!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 15, 2006 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 2:25 pm
Postovi: 16
Necu da reklamiram salon ovde, ali otvoren je u Beogradu salon koji radi sa IPL aparatom najnovije generacije koji usluge nudi po vrlo niskim cenama. Firma aparata je americka "Palomar" i koga zanima moze da ode na njihov website http://www.palomarmedical.com i proveri.
Nema brojanja dlacica i sl. jednostavno cena tretmana po delu tela i gotovo. Mogu samo da kazem da je vrlo efikasan, a kad cujete cene recicete sebi, daj da probam pa ako i ako ne radi, necu zaliti jer nisam bacila/o puno para.
Ko je zainteresovan neka mi posalje privatnu poruku i dacu mu ime salona i telefon.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 15, 2006 8:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2005 12:13 am
Postovi: 291
za sve zainteresovane imate u kosovskoj Diva se zove ordinacija dobri su ....a imate i LDI Simina 21.....pa se raspitajte...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 16, 2006 12:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 2:25 pm
Postovi: 16
Duskoo je napisao:
za sve zainteresovane imate u kosovskoj Diva se zove ordinacija dobri su ....a imate i LDI Simina 21.....pa se raspitajte...


Preskupi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 16, 2006 5:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Hvala Duskoo, raspitaću se.
Oljaeha očekujem tvoj odgovor.
Ćao!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 12:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 20, 2006 12:04 am
Postovi: 7
niko45 je napisao:
Zanima me koliko košta depilacija laserom, a koliko elektrodepilacija - jedan tretman, recimo (znam da je potrebno više tretmana da bi rezultat bio bolji)?
Gde u Beogradu mogu to da uradim - ako može konkretna adresa ili preporuka nekog kozmetičkog salona koji pruža takve usluge?
Koliko traje jedan tretman, tj. interesuje me koliko traje tretman, na primer, 100 dlaka?
Kažeš da ne postoji trajna depilacija, da li to znači da ako, npr., laserski obradimo dlaku na njenom mestu (iz istog tog korena) niče posle određenog vremena druga dlaga?
Unapred hvala na odgovorima!
Ćao!


Ja sam uradila trajnu epilaciju IPL aparatom jedan tretman nogu i prepona, apsolutno sam zadovoljna! Zakazala sam pazuh i bradu. Na to sam se odlucila jer sam naisla na salon sa izuzetno povoljnim cenama (cele noge 5700 dinara, pazuh 1700 dinara, prepone 1700 dinara...itd)
Vreme ce pokazati svoje a posto nisu neke pare upitanju u odnosu na sve druge salone, morala sam da probam!
Ako te zanima poslacu ti na pp adresu i telefon tog salona.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 12:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
crnka, jel to obe noge 5700, ili jedna? :-? To je više nego jeftino...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: