Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Uto Feb 17, 2015 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 17, 2015 7:24 pm
Postovi: 1
Ja sam krenula na lasersku epilaciju pazuha u centru Zerona u Beogradu ,zanima me da li neko ima iskustva sa ovim centrom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Sub Mar 07, 2015 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2015 7:05 pm
Postovi: 21
Jel mozete da mi preporucite nekog? Kakva su vam iskustva i koliko kosta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Ned Mar 27, 2016 11:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 27, 2016 11:53 am
Postovi: 1
Da li neko zna kakov je aparat Medisana IPL 800?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Ned Mar 27, 2016 2:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 11:50 pm
Postovi: 130
Mnogi koriste lasere koji u sustini nisu za trajnu epilaciju, nego samo privremeno daju taj efekat do godinu dana i sve se posle vrati. D e r m a t i m u Beogradu ima siguran laser koji trajno uklanja dlacice i mogu vam reci da su tretmani bolni!

Posto sam muskarac radio sam lice, zato sto mi je brada bila previse ostra i gusta, sada se lakse brijam i super mi je! evo vec 5-6 godina nista se nije vratilo na staro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Uto Apr 16, 2019 1:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 2:31 pm
Postovi: 22
Za muskarce je sve sem lasera nemoguce ali za zene je najbolja metoda prirodna sredstva pa sada probajte. Ovde sam zagovornik Radinih metoda jer je meni njeno lecenje mnogo pomoglo. Video sma da ima top 10 nacina uklanjanja dlacica na svom youtube pa cu da vam dam dva a vi sami proceenite DEPILACIJA PRIRODNIM PUTEM Kafom i Sodom TOP 10 najboljih prirodnih depilacija to je prvi naziv a za ovaj drugi cu dati link da nekucam jer me mrzi a vi isprobajte i javite koji su po vama metodi dali najbolji rezultat https://youtu.be/q0M-_0GWybk
Mislim da je ovo i previse a sada vi proverite ima i drugih kanala koji nude svasta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: razlika izmedju aleksandrit i nd:yag lasera???
PostPoslato: Ned Jun 09, 2019 6:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 19, 2019 3:12 pm
Postovi: 3
nislijkica je napisao:
U celu pricu oko laserske epilacije usla sam prilicno naivno, verujuci raznoraznim iskustvima drugih ljudi i vlasnicima salona koji to rade.
Pocela sam u oktobru da radim noge i prepone u jednom kozmetickom salonu u Nisu gde su me uveravali u efikasnost. Imala sam tri tretmana i tu i stala. Ne samo da se dlake nisu ni malo smanjile, vec mi se cini da su se pojavile i na mestima na kojima ranije nisu bile. Ako je to uopste moguce.
Ne zeleci vise da bacam pare uzalud prekinula sam sa tretmanima, a u medjuvremenu dlake skidala iskljucivo brijacem, tako da su mi noge spremne za laser, neosuncane i nedepilirane voskom. Dlake mi nisu izrazito crne, a cini mi se da su i malo prosvetlele od tretmana LHE laserom koje sam radila.
Razmisljam da zakazem tretman u Epilionu, cene su duplo vece nego sto sam ja placala, ali mi se cini da je to najbolje sto mogu u Srbiji da dobijem vezano za epilaciju.
Onda sam cula da i u Nisu postoji medicinski laser u ordinaciji '' Leda'' gde radi Prof. Dr. Ivana Binic sa dermatoloske klinike, oni imaju Nd:yag laser, i zakazala sam konsultacije za sledecu nedelju.
U Epilionu su mi rekli da vise ne rade sa Light Sheer diodnim jer je to zastarela metoda, sada bi mi radili sa Gentle Lase laserom.
Interesuje me u cemu je razlika izmedju aleksandrit lasera i Nd:yag lasera, ali ne u smislu tehnologije rada jer to mogu da procitam na netu, nego konkretno, koji laser je uspesniji i koji daje bolje rezultate???? Cini mi se da se ovde radi jedino o tome da treba pogoditi pravi laser za odredjeni tip dlaka i koze ali je to "ispitivanje" jako skupo. Govorim naravno o medicinskim laserima, a ne o onim glupostima koje svaki priuceni kozmeticar moze da radi.Moja koza je recimo tip II i dlake su tamno smedje do svetlijih u zavisnosti od podrucja i ne vise bas tako jake, cini mi se da su oslabile (jedino sto sto su ova tri ''laserska'' tretmana uradila sa njima).
Pozdrav i unapred hvala na svakom odgovoru.



Samo medicinski laseri "trajno" uklanjaju dlačice (nista nije trajno zauvek!!!) s tim sto ces se mnogo vise naplaćati za SHR i IPL lasere, moras vise puta da ides, a oni samo umrtve malo koren, i posle godinu, dve kao da nisi radila...takođe, ako nemaju dobre lampe, nećes imati nikakve rezultate


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: