Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 1:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 1:17 am
Postovi: 6
Da li se sme raditi epilacija ako imam problem sa proirenim venama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 1:27 pm
Postovi: 1
Pozdrav ljudi,

evo ja pročitao ceo ovaj post i vidim da je bilo dosta reči o lady sense salonu. Posle malo traženja po internetu našao sam njihov sajt : www.ladysense.co.rs. Mene interesuje sledeća stvar. Pošto vidim da ste otkrili da je izvesni valdi sa ovog foruma vlasnik tog salona i da je adresa salona menjana čak tri puta interesuju me vaši utisci o tom salonu, ako je neko uopšte i bio kod njih. Takođe sam pročitao da Valdi kritikuje izvesne italijanske aparate za depilaciju, a na njihovoj web prezentaciji upravo stoji da oni koriste italijanske aparate. Zar sve ovo nije čudno ? Voleo bih da čujem vaša mišljenja...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: razlika izmedju aleksandrit i nd:yag lasera???
PostPoslato: Sub Apr 11, 2009 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 8:35 pm
Postovi: 2
U celu pricu oko laserske epilacije usla sam prilicno naivno, verujuci raznoraznim iskustvima drugih ljudi i vlasnicima salona koji to rade.
Pocela sam u oktobru da radim noge i prepone u jednom kozmetickom salonu u Nisu gde su me uveravali u efikasnost. Imala sam tri tretmana i tu i stala. Ne samo da se dlake nisu ni malo smanjile, vec mi se cini da su se pojavile i na mestima na kojima ranije nisu bile. Ako je to uopste moguce.
Ne zeleci vise da bacam pare uzalud prekinula sam sa tretmanima, a u medjuvremenu dlake skidala iskljucivo brijacem, tako da su mi noge spremne za laser, neosuncane i nedepilirane voskom. Dlake mi nisu izrazito crne, a cini mi se da su i malo prosvetlele od tretmana LHE laserom koje sam radila.
Razmisljam da zakazem tretman u Epilionu, cene su duplo vece nego sto sam ja placala, ali mi se cini da je to najbolje sto mogu u Srbiji da dobijem vezano za epilaciju.
Onda sam cula da i u Nisu postoji medicinski laser u ordinaciji '' Leda'' gde radi Prof. Dr. Ivana Binic sa dermatoloske klinike, oni imaju Nd:yag laser, i zakazala sam konsultacije za sledecu nedelju.
U Epilionu su mi rekli da vise ne rade sa Light Sheer diodnim jer je to zastarela metoda, sada bi mi radili sa Gentle Lase laserom.
Interesuje me u cemu je razlika izmedju aleksandrit lasera i Nd:yag lasera, ali ne u smislu tehnologije rada jer to mogu da procitam na netu, nego konkretno, koji laser je uspesniji i koji daje bolje rezultate???? Cini mi se da se ovde radi jedino o tome da treba pogoditi pravi laser za odredjeni tip dlaka i koze ali je to "ispitivanje" jako skupo. Govorim naravno o medicinskim laserima, a ne o onim glupostima koje svaki priuceni kozmeticar moze da radi.Moja koza je recimo tip II i dlake su tamno smedje do svetlijih u zavisnosti od podrucja i ne vise bas tako jake, cini mi se da su oslabile (jedino sto sto su ova tri ''laserska'' tretmana uradila sa njima).
Pozdrav i unapred hvala na svakom odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 13, 2009 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2009 3:22 pm
Postovi: 10
htela sam samo da prenesem svoje utiske.
obavila sam dva tretmana u LDI (na bulevaru, br 34).
imam samo reci pohvale..maximalan profesionalizam, ljubazno osoblje, vrhunska usluga..
inace radila sam duboke prepone i pazuh, vec prvim tretmanom je otislo vise od 50% dlacica, na pazuhu cak i vise. sad posle drugog skoro da vise nista i nemam. eventulano cu otici na treci tretman u toku jeseni/zime.
sve informacije po pitanju lasera imate na njihovom sajtu, toplo preporucujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 14, 2009 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 10, 2006 5:05 pm
Postovi: 6
Lokacija: Novi Sad
Koliko si platila duboke prepone i pazuh po tretmanu? Meni je to isto potrebno.

_________________
Najveca mudrost je u saznanju da nemas pojma!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 12:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2009 3:22 pm
Postovi: 10
duboke prepone su od 130-150 zavisno da li se radi analna regija..u principu za 150 mozes sve da skines, ja sam ostavila malu, tanku brazilkicu, prvi put je bilo 130 a drugi 100
pazuh (oba) do 80.
ja sam drugi tretman prepona platila 30 manje jer je regija tretiranja bila manja.
prezadovoljna sam, neces pogresiti, nadam se da sam ti pomogla.
ugl. se zale da je to skupo, realno 390 eur nije nista kad vidis rezultate.
inace, budi spremna, dosta boli a ako imas tamniji ten kao ja jos i vise-ali vredi!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: :P
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 22, 2009 2:53 pm
Postovi: 2
Vidim da se ovde javljaju u glavnom dame! Da li bi bila neka ljubazna da mi pomogne! Zelim da uradim lasersku depilaciju grudi i stomaka! Koji je salon najbolji tu mislim na odnos kvalitet aparata/cena tretmana! ? Koja je priprema potrebna? Da li dlake treba da budu duze ili krace?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 4:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Ne znam koliko ti je pametno da sada to radis, moras ponavljati tretman na svakih mesec-mesec i po jer se ne uniste sve dlake odjednom, a 4 nedelje posle tretmana ne smes izlagati kozu suncu. Tako da celo leto moras biti beo kao sir!

Evo adresa nekih proverenih salona, mada sa svakim ima i dobrih i losih iskustava, a i cene dosta variraju. Najvaznije je da odaberes laser koji najvise odgovara tvom tipu koze i dlake, i da se radi odgovarajucom jacinom, znaci ne slabije od 17-18 dzula po centimetru kvadratnom. U bilo kom salonu da radis, insistiraj na tome. Ali cak i pod tim idealnim uslovima, ima ljudi koji prosto ne reaguju na fotoepilaciju, ili ne reaguju u zadovoljavajucoj meri, tako da moras biti spreman na eventualno razocaranje.

http://www.ladysense.co.rs/
http://www.ldi.rs/
http://www.*REKLAMA*/
http://www.epiderm.co.rs/

I ova dva koje ljudi kritikuju zbog visokih cena

http://www.divaclinic.com/
http://www.epilion.rs/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2009 3:22 pm
Postovi: 10
meni su LDI radili pazuh na 30J a prepone 29 i 28J.
zato su dobri rezultati jer oni nisu seljaci da smanjuju da bi se vracali 6 puta.
ja sam sa dva tretmana skinula pa cak i 85% dlacica.
otici cu MOZDA jos jednom na jesen.
doduse, dosta je neprijatno po pitanju bola-ali efektivno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: :)
PostPoslato: Ned Maj 24, 2009 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 22, 2009 2:53 pm
Postovi: 2
Donka hvala na informacijama!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Sre Jun 02, 2010 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 02, 2010 11:18 pm
Postovi: 1
nakon 3 puta laserskog tretmana :cry: u Lady Sense-u nista se nije dogodilo, ne znam ima li potrebe da nastavim tretmane u istom salonu ili da bezim u sledeci...novac nije problem ako vidim rezultete...ne znam sta da radim...treba pomoccc :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Pon Mar 04, 2013 8:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 8:43 pm
Postovi: 1
Pozdrav ljudi,
evo jedno musko,
maljav sam dosta i zanimaju me tretmani u Nišu!
Da li neko ima iskustva sa niškim salonima?

Pojavljuje se zadnjih dana LaserViva sa akcijama od 50% za tretmane, Elos syneron aparatom. Takodje vidim i Medeja se vrti, skuplja je ali deluje pouzdanije.
Radio bih ledja...

Koza, prosecna, lako crnim, jaka dlaka i tamna.

Molio bih za iskustva i pomoc kako bih se konacno resio ove muke :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Sub Apr 13, 2013 6:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 17, 2012 6:26 pm
Postovi: 4
I moj momak bi hteo a uradi to trajno skidanje dlaka sa ledja, pa me bas zanima gde bi mogao i koliko kosta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Čet Apr 25, 2013 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 25, 2013 1:25 pm
Postovi: 1
U salon Viva nemojte ici, iako ima stalono nekih popusta to su sve bacene pare. Isto je i za Triniti u Ambasadoru. Nemoguce je da se za 2000din urade pazuh brada i nausnice i da t bude dobro. Govorim iz licnog iskustva. Dlake su mi se stalno vracale.
Otpadnu one sali se vrate posle par meseci. Moja drugarica je sad krenula u Sculppturel pa cu videti njeno iskustvo, inace je odlican kandidat za epilaciju, beo ten i tamne dlake, pa cu i njeno iskustvo podeliti sa vama. Kod njih je pazuh 3000din.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trajna depilacija
PostPoslato: Uto Feb 04, 2014 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 14, 2007 3:44 pm
Postovi: 9
Дивно је што постоји овакво место где могу да се прочитају искуства, али и упозорења и савети.

И ја бих хтела да се решим непотребних длачица, па сам кренула у ишчитавање и информисање, јер не желим да неко прави будалу од мене. Као и већина нас, немам пара за бацање, и трајна епилација би ми свакако била значајан издатак. Ако га већ правим, желим да добијем оно што ми се каже.

Можете ли да ми кажете следеће: шта тачно значи ТРАЈНА епилација? Да ли је то ТРАЈНА или је дуготрајнија депилација?

Јер, ако ће мени длачице опет израсти за 3 године, а поступак уклањања истих траје 8-10 месеци (јер ми је у једном салону који ради дуже од 15 година тако речено - "на свака 2 месеца се понавља поступак") и притом платим 600-800 евра, мени то нема смисла.

Хвала вам свима!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: