Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: trajna depilacija
PostPoslato: Pon Jun 23, 2008 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 23, 2008 6:04 pm
Postovi: 2
Želim da uradim lasersku epilaciju nogu zbog velikih problema sa urastanjem dlaka. Svaki prijateljsk savet bi mi dobro došao u smislu gde to da uradim, kojim laserom, po kojim cenama...
Hvala svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 01, 2008 2:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 4:04 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Da li je neko imao iskustva sa epilionom u Beogradu , deluju mi ozbiljno mada sve je to reklama :S

i da jos jedno pitanje negde pise da se dlacice ne cupaju iz korena 2-3 nedelje a negde sam skoro videla 6-8 nedelja????

_________________
Zdrav covek ima stotine zelja-
bolestan samo jednu- da ponovo bude zdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 01, 2008 2:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 2:32 pm
Postovi: 1
ja sam isla na lasersku epilaciju prepona sa laserom light sheer pre 3 godine i mogu vam reci da sam prepreprezadovoljna. treba da budete ne osuncani i mogu se tretirati samo smedje i crne dlake. treba od 3 do 5 tretmana a sto je jaca dlaka treba vam manje tretmana. ja sam isla na 4 i nemam ni jednu dlacicu. to zadovoljstvo me je kostalo 140 eura po tretmanu sto i nije malo. svima bih preporucila da ni slucajno ne idu u divu, koja takodje ima light sheer jer su jedno 30-50% skuplji od drugih ordinacija samo zato sto se zovu diva i ukljucuju laser na mnogo manju jacinu da bi vam trebalo vise tretmana. znaci - ni slucano. ja sam isla u epiderm ali mislim da je dobar i epilion.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 07, 2008 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 07, 2008 3:29 pm
Postovi: 9
Na stranici Infostud videh da salon LadySense trazi doktorku ili kozmeticarku za rad na IPL-u...datum zavrsavanja konkursa je 25.6.2008. tako da (ako je sudeci po oglasu) izgleda da ce opet da otvore salon na nekom drugom mestu ili pod drugim imenom (ako su ih vec iz nekog razloga zatvorili)...nagadjam,zdravom logikom...vidcemo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 12:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 08, 2007 6:54 pm
Postovi: 51
Samo sam ovlaš pročitao neke poruke i rekoh da dodam da nemate pojma koliko ste vi "ženska bića" sretne sa tim vašm dlakam, to nije ništa naspram naših muških dlaka, ja bi najradije uklonio sve dlake od skalpa na dole znači ostavio bi samo kosu :) ali ne mogu, ne samo zato što bi me to koštalo kao novi punto već i zato što su moje dlake bele tj. "plave" :(
Znači uživajte.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 10, 2008 9:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 10, 2008 8:10 pm
Postovi: 2
E, ovako... Bas imam problema sa dlacicama i uklanjam ih sa ruku, nogu, lica,.... ,,obicnom`` depilacijom, ali posto mi je koza jako osetljiva, posle svake depilacije, koza mi se iritira i pojavi mi se jako crvenilo i bubuljice. Zato ne znam da li bi bilo pametno to lasersko uklanjanje... da li ce i to prouzrokovati osip i fleke? A druga stvar... Zelela bih da uklonim i malje na ledjima i stomaku, a ne znam koliko je to pametno, pa molim nekoga ko ima iskustva sa tim, da me lepo posavetuje i uputi...... Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 11, 2008 11:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Jutros sam dobila obavestenje da Lady Sense ponovo radi u Visegradskoj 25.
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 14, 2008 2:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 9:56 pm
Postovi: 142
eh sad tek
kad sam crn
:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: epilacija
PostPoslato: Uto Jul 15, 2008 2:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
valdi63 je napisao:
vladamix je napisao:
Imam jedan problem,ne znam da li je za ovu temu ali da pokušam. Čelo mi izgleda dosta spušteno zato što mi kosa raste do nekih par cm-a iznad obrva,tako da je gotovo prekriveno kosom čim malo poraste.Pre nekih par godina jedan frizer mi je obrijao deo za koji je on mislio da je višak da bih dobio normalan izgled čela, i to nije bilo loše ,dosta mi je otvorilo lice.Međutim to zahteva svakodnevno brijanje,i dosta se primećuje kada se neko približi.Zanima me da li postoji neko trajno rešenje za uklanjanje viška kose,moja ideja je bila neka klinika za estetsku hirurgiju da bi se na osnovu izgleda lica odredio deo koji se skida ali gledajući po internetu oni tako nešto ne rade.Kosa mi je tamna,dosta gusta i poprilično jaka.Ako postoji neko rešenje rado bih pokušao.

Resenje je da trajno uklonite nezeljene dlake fotoepilacijom ili elektroepilacijom. U vasen slucaju postoji problem da se precizno uradi linija skalpa da ona izgleda prirodno. Ako je regija mala i ima malo dlaka, bolje resenje je elektroepilacija. U suprotnom, prvo uradite veci deo regije fotoepilacijom. Deo regije uz liniju skalpa, zbog preciznosti, uradite elektroepilacijom.
Pozdrav


Imam slican problem, samo mnogo manjeg obima. Naime, imam "srcoliko" lice i otkad sam se osisala skroz kratko taj usek na celu moram da skracujem trimerom ili da ga brijem. Mozda se radi o jednom kvadratnom centimetru sveukupno.

Vidim da ovde ljudi uglavnom dele iskustva sa laserima, ali posto bi laser verovatno bio previse neprecizan u mom slucaju (mada imam tamnu kosu i svetlu kozu), ima li neko da predlozi neku ordinaciju ili salon gde se radi elektroepilacija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 06, 2008 10:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2006 2:23 am
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
Da li bi neko ko je radio epilaciju u salonu Ladysense mogao da napise svoje iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 21, 2008 3:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 21, 2008 3:11 am
Postovi: 1
Planiram da idem u EPILION da uklonim dlake sa grudi i stomaka. Imam jako svetlu kozu i jako tamne i jake dlake...da li bi neko mogao da mi kaze, priblizno, koliko bi kostao jedan tretman. Takodje, da li bi bio veliki problem da se, nakon tretmana, suncam (jer idem na more) pa da na sledeci tretman dodjem nakon sto mi "boja izbledi" Hvala unapred!!:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 21, 2008 11:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Moja kuma je bila kod njih i nije bila zadovoljna. Pre svega odnosom prema pacijentu i cenom. Klasicno muvanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 23, 2008 3:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 9:56 pm
Postovi: 142
posoji li bilo koji salon/ordinacija u bg za epilaciju da valja i da postoje pozitivna iskustva???

diva-preskupo
lady sense-prevara
epilion-cena i odnos prema pacijentu


daalje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 02, 2008 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 20, 2006 12:04 am
Postovi: 7
daredevilboy je napisao:
posoji li bilo koji salon/ordinacija u bg za epilaciju da valja i da postoje pozitivna iskustva???

diva-preskupo
lady sense-prevara
epilion-cena i odnos prema pacijentu


daalje?


Ja sam radila u lady sensu svasta nesto i sve je kao sto su mi rekli. Imam nesto malo tankih dlacica po nogama koje mi vise ne smetaju i depiliram ih na 2 meseca a i moje drugarice koje su isle su zavrsile i zadovoljne su. Prema meni su bili izuzetno ljubazni i korektni.
Zasto mislis da je prevara? Jel treba da budem zabrinuta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 03, 2008 12:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 9:56 pm
Postovi: 142
a/ ne funkcionishe
b/ nestaje im firma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: