Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 1:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
jovanche je napisao:
Valdi, hvala na odgovoru.
Depilacija celih nogu sa preponama je 7.200,00 dinara
Ko hoce da zakaze noge (pretpostavljam da je u pitanju bilo koja veca regija), trebalo bi da zakaze otprilike nedelju dana ranije.
...a ako je osuncana ceka se dva sata.
I savet Valdiju, samo nemojte da poskupljujete, pliiiiiz.

Molim, i drugi put. Samo par ispravki...
Epilacija celih nogu sa preponama 7.900 din.
Nisu tolike guzve, obicno 2-3 dana je dovoljno a nekada moze i brze ako se ne insistira na odredjenom terminu u toku dana.
A ako je osuncana ne moze da se radi vec se ceka 4-6 nedelja od poslednjeg suncanja/solarijuma. Mislili ste na tamniju kozu (iz bilo kog razloga) a u tom slucaju ceka se oko dva dana odn. 48-72 sata ali ne u salonu :D.
Poskupljenja sigurno nema sem ako ne skoci evro i/ili dolar jer mi je vecina troskova vezana za ove valute.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 9:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Nisam citala celu temu, pa zato nisam bila upoznata.
Moja greska.
Izvinjavam se :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 5:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 11, 2007 12:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 20, 2007 12:05 pm
Postovi: 5
a kolika je cena za regiju zulufa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 12, 2007 11:06 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
juxtapoz je napisao:
a kolika je cena za regiju zulufa?

Cena je 950 ili 1.450 din a zavisi od velicine regije koju zahvataju zulufi.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 12, 2007 11:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2007 11:28 am
Postovi: 79
Hm, sada sam zvala neki salon u Tuzli, imaju laser, neki diodni mediastar, Asklapion. Duduk sam za to pa se u naprijed izvinjavam na frljanju izrazima, i 12 mm. Tako rekoše.
Naime cijene su: bikini zona 350 KM ~ 175 e
pola nogu 500 KM ~ 250e
cijele noge 1000 KM ~ 500 e.
A gdje ja pročitah i zapisah da kod nekoga košta oko 8000 din ~ 100 eura? MOj problem su zaista urasle dlacice na preponama, i to iz jedne pore po 2-3 nicu. Sve se desilo od depilacije prije porodjaja u 9. mjesecu. Da li je tada koža bila rastegnuta, pa nakon toga se naglo skupila i sve otišlo do vraga :evil: Kada sam budala. Takođe me interesuje da li je istina da na ovaj način laserom dakle pore ostaju otvorene i pune se prljavštinom (navodno ostaju crne tačkice). Pa sada šta je istina. Ove cijene su mi malo skupe. U poređenju sa nekima ovde. No dobro, molim za vaše mišljenje. Imam izrazito tamnu put i jače dlačice na preponama. Maljavosti i nije izražena, nikada nisam depilirala cijele noge, jer ih na butinama i nema (jako male, svijetle, tanke i rijetke) Dakle samo dio do koljena i prepone. Na nogama mi nisu guste, ni puno jake, da sam ih nekada sama pincetom cupkala. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 13, 2007 2:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
helenav je napisao:
Hm, sada sam zvala neki salon u Tuzli, imaju laser, neki diodni mediastar, Asklapion. Duduk sam za to pa se u naprijed izvinjavam na frljanju izrazima, i 12 mm. Tako rekoše.
Naime cijene su: bikini zona 350 KM ~ 175 e
pola nogu 500 KM ~ 250e
cijele noge 1000 KM ~ 500 e.
A gdje ja pročitah i zapisah da kod nekoga košta oko 8000 din ~ 100 eura? MOj problem su zaista urasle dlacice na preponama, i to iz jedne pore po 2-3 nicu. Sve se desilo od depilacije prije porodjaja u 9. mjesecu. Da li je tada koža bila rastegnuta, pa nakon toga se naglo skupila i sve otišlo do vraga :evil: Kada sam budala. Takođe me interesuje da li je istina da na ovaj način laserom dakle pore ostaju otvorene i pune se prljavštinom (navodno ostaju crne tačkice). Pa sada šta je istina. Ove cijene su mi malo skupe. U poređenju sa nekima ovde. No dobro, molim za vaše mišljenje. Imam izrazito tamnu put i jače dlačice na preponama. Maljavosti i nije izražena, nikada nisam depilirala cijele noge, jer ih na butinama i nema (jako male, svijetle, tanke i rijetke) Dakle samo dio do koljena i prepone. Na nogama mi nisu guste, ni puno jake, da sam ih nekada sama pincetom cupkala. Hvala

Diodni laser MeDioStar, Nemackog proizvodjaca Asclepion, je odlican aparat i odgovara vasem tipu koze. Ovaj aparat ce biti jako efikasan ako su vam dlacice crne i jake strukture. Ako su vam dlacice i na potkolenicama crne, bez obzira na slabiju strukturu, efikasnost ce biti zadovoljavajuca ali racunajte na veci broj tretmana.
Ako vam dlacice nisu crne, tek na pregledu i posle testa bi moglo nesto preciznije da se ustanovi. U ovom slucaju problem je vasa tamnija koza.
Fotoepilacije ne moze izazvati prosirenje pora, to moze da se desi kod elektroepilacije.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 17, 2007 4:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
E, meni je palo na pamet jedno pitanje:

Meni urastaju dlacice.
I sad odem ja na epilaciju, i kad kreun ponovo da rastu (znaci ne faza prividnog rasta), hoce li opet urastati??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 18, 2007 1:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
jovanche je napisao:
E, meni je palo na pamet jedno pitanje:
Meni urastaju dlacice.
I sad odem ja na epilaciju, i kad kreun ponovo da rastu (znaci ne faza prividnog rasta), hoce li opet urastati??

Tesko je reci sta ce se desiti posle prvog tretmana ali kada zavrsite sve tretmane i ako je epilacija bila uspesna to vam se vise nece desavati. Ostace vam 10-30% dlacica ali one ce biti promenjene (slabe) strukture u odnosu na strukturu dlacica pre fotoepilacije.
Ovo ne vazi za nove dlacice koje ce se pojaviti kad tad (obicno posle nekoliko godina).
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 18, 2007 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 17, 2007 1:32 am
Postovi: 12
Lokacija: Subotica
Dali neko slucajno zna za salon, koji radi epilaciju, u Subotici, a da su strucni u tome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pitaje za valdi-ja
PostPoslato: Pon Maj 21, 2007 2:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 03, 2007 2:23 pm
Postovi: 3
zanima me da li u vasem salonu pacijent dobija bilo kakvu potvrdu da nece biti nezeljenih efekata ne mislim na crvenilo na kozi posle tretmana nego na ozbiljnije probleme,da sad ne prizivam zlo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 23, 2007 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 12:07 pm
Postovi: 8
Meni sve ovo zvuci fantastisno :D Zamislite zivot bez brijaca, depilatora, voska... Medjutim, mene brine da li ce te oslabljene dlacice urastati posle toliko godina ili ce moci bez problema da izadju na povrsinu, jer urasla dlaka zna da predstavlja gadan problem. Da li postoji neko na forumu ko je fotoepilaciju radio davno, pa da nam prenese svoja iskustva sta se desava kada dlacice pocnu da rastu ponovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 24, 2007 12:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 30, 2007 12:38 pm
Postovi: 43
Da li bi neko mogao da mi prosledi informaciju o salonima u NS i iskustva ako je radio?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pitaje za valdi-ja
PostPoslato: Pet Maj 25, 2007 2:44 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
maki891 je napisao:
zanima me da li u vasem salonu pacijent dobija bilo kakvu potvrdu da nece biti nezeljenih efekata ne mislim na crvenilo na kozi posle tretmana nego na ozbiljnije probleme,da sad ne prizivam zlo!

Takvu potvrdu ne mozete dobiti nigde, ni u inostranstvu, ni kod nas pa ni u mom salonu. Ako to neko i daje, radi se o marketinskom potezu a ne o necemu sto ima sustinsku vrednost. Bas suprotno, vi potpisujete izjavu koju ste dali. Analogija je ista kao kada idete kod zubara, lekara, na operaciju i sl. Kada idete na operaciju, ne dobijate potvrdu ni da ce biti uspesna ni da cete preziveti ali zato potpisujete da svojevoljno pristajete na datu operaciju sa svim mogucim posledicama.
Znam da niste zadovoljni odgovorom ali postoje razlozi zasto se ovako radi, ne samo pri fotoepilaciji nego u skoro svim delatnostima.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pitanje za valdija
PostPoslato: Pet Maj 25, 2007 1:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 25, 2007 1:26 pm
Postovi: 1
Razmisljam o epilaciji laserom, ali nisam sigurna da li je sada vreme da to uradim. Evo zasto, kazete da treba ponoviti tretmane vise puta i da izmedju njih ne sme biti izlaganja suncu.
Da li da uopste uradim prvi tretman sada, ako na more idem u avgustu?
Koliko dugo pre sledeceg tretmana ne smem da se izlazem suncu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: