Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 1:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 20, 2006 12:04 am
Postovi: 7
nenna je napisao:
crnka, jel to obe noge 5700, ili jedna? :-? To je više nego jeftino...


Obe naravno :D :D :D
Da nije skupo pa sam zato i ja krenula u to inace nisam mogla ni da pomislim o drugim varijantama a ispostavlja se da radi. Sta ces lepse))))
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 25, 2006 11:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 20, 2006 12:04 am
Postovi: 7
sigor111 je napisao:
Necu da reklamiram salon ovde, ali otvoren je u Beogradu salon koji radi sa IPL aparatom najnovije generacije koji usluge nudi po vrlo niskim cenama. Firma aparata je americka "Palomar" i koga zanima moze da ode na njihov website http://www.palomarmedical.com i proveri.
Nema brojanja dlacica i sl. jednostavno cena tretmana po delu tela i gotovo. Mogu samo da kazem da je vrlo efikasan, a kad cujete cene recicete sebi, daj da probam pa ako i ako ne radi, necu zaliti jer nisam bacila/o puno para.
Ko je zainteresovan neka mi posalje privatnu poruku i dacu mu ime salona i telefon.


Sigore111 izgleda da idemo u isti salon. Samo mi kazi jel Palomarov IPL aparat Medilux upitanju u tom tvom salonu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 26, 2006 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 07, 2006 1:07 pm
Postovi: 9
Lokacija: Beograd
Prirodna_crnko,
jel mozes da mi posaljes na pp adresu i broj telefona tog kozmetickog salona?
Unapred hvala
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 27, 2006 12:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 02, 2006 1:31 pm
Postovi: 20
Moze i meni na PP, ime i telefon.
:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 27, 2006 5:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 2:40 pm
Postovi: 138
Niko 45,dobijas odgovor u sredu popodne!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 29, 2006 1:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 2:40 pm
Postovi: 138
Niko 45,poslacu ti privatnu poruku kako bi ispostovali "nereklamiranje"!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
OK oljaeha, ocekujem tvoju poruku!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 03, 2006 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 30, 2006 12:53 am
Postovi: 5
sad smo kao na pijaci ali ako i ja mogu dobiti informaciju bila bih vise nego zahvalna :D

jos bih jedno pitanje postavila-kako se bre ljudi borite sa uraslim dlakama posle depilacije voskom--ne mislim na one vidljive pod kozom koje se lako iscupaju iglicom i obicno su po nogama--nego na one sto vam bukvalno gnojni cir naprave pa mora da se cedi i kopa dok se ne onesvestite a onda shvatite da ste gajili ejlijena :D i koje su obicno po preponama.
drugarica mi se kune da samo dobra hidratacija koze i problem resen,ali ja,ma koliko se svakodnevno mackala non stop se pojavljuju. probala sam i sa tehnikom-jedna depilacija-jedno brijanje ziletom da ojacaju ali posle hocu da umrem kad ponovo se depiliram pa sam brzo odustala,a jedna cura rece za neku veterinarsku mast da pomaze,ali nemam bas poverenja...

u svakom slucaju,bolje je trajno resiti problem,pogotovo ako nije preskupo,a dotad,pomagajte ako znate

tnx!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 03, 2006 12:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Da ta veterinarska krema nije Flogocid? Ako je na njega mislila,vredi probati,on je odlican..

Ovde imas Draganin odgovor sto se tice uraslih dlaka:

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... asle+dlake


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 30, 2006 12:53 am
Postovi: 5
jeste flogocid je.ok,probam pa se javim.
tnx :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 30, 2006 12:53 am
Postovi: 5
pogledala,ali cini mi se da tu dragana prica o iritaciji koze nakon depilacije sa cim nemam bas puno problema,ustvari uopste,pojavi se,traje do sat dva i gotovo.ja bi pre informaciju o uraslim dlakama,pa nije valjda da niko sa tim problema nema....bar na ovom forumu....
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 2:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 05, 2006 9:21 am
Postovi: 21
Imam ja isti problem na preponama, i mazem flogocid. Ima grozan miris, povraca mi se od njega, ali deluje. Mada ja ne mogu da se smirim dok ne raskopam skroz i napravim oziljak koji posle skidam Saljicevim melemom. Sta da radim, ne pristajem na brijanje, a epilacija mi je skupa prica bez kraja. Probala sam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 04, 2006 12:40 pm
Postovi: 20
Lokacija: Beograd
nynnica, sta si probala-epipaciju laserom ili ovu na "struju" :) (iglicama?)
Ja se vec neko vreme razmisljam o ovoj laserskoj i prikupljam informacije, ako imas neko negativno iskustvo, podeli ga sa nama (jel su se dlacice brzo pojavile ponovo ili ...?) Inace vidim da ovde pricate o raznim salonima...jedini ozbiljan za koji sam ja cula u BG je epilion, ima sajt, mozete da pogledate...ali oni su skupi do j...(oko 600eur noge, po tretmanu...)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 5:17 pm
Postovi: 23
Lokacija: Porec
U domeni epilacije svijetlosnim izvorima mogu se postići dobri rezultati samo ukoliko je pacijent/klijent "idealan". Zato bi bilo korektnije govoriti o trajnom smanjenju dlakavosti nego trajnoj epilaciji. Ima više faktora koji utječu na to. Kvaliteta dlake, hormonalni ciklus, životna dob itd. Sa vrlo dobrim uređajma moguće je postići prosječno 40% - 60% trajnog unišenja matrix-a ( dio ispod korjena gdje se nalaze matične ćelije iz koje se dlaka razvija ). Ruku na srce te uređaje u Srbiji nitko ni nema jer su preskupi. Dlake rastu u 3 faze ( anagen, telogen i katagen ) i kroz jednu seansu radi fiziologije dlaka moguće je oštetiti samo one u fazi anagen. Da ne kompliciram previše trebati će najmanje 4 seanse u razmaku od 28 dana ( prosiječan ciklus rasta ) da bi se postigli nekakvi rezultati. To vrijedi i za laser i za IPL. Onaj tko propagira nešto trajno laže ili nema blage veze, u svakom slučaju treba imati primjerenu cijenu. Što se tiče sidjeh, bijelih, ili velur dlaka mogu se tretirati fotodinamičnom epilacijom koja se također radi laserom ,ali je nitko ne radi u Srbiji ( bar koliko mi je poznato ). Dobar uređaj ima ordinacija Dr. Ristin u Beogradu i svakako Epilcentar ( Dr. Jeremić ) u Kragujevcu ( koji je ujedno i jedan od najboljih centra u Srbiji ).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 3:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 2:40 pm
Postovi: 138
Phoenix,kakva slucajnost-nisam htela da reklamiram pomenute dve ordinacije,vec sam zainteresovanima slala licne poruke,ali posto si ti vec pomenuo(la) Epilcentar i Dr Ristin,mogu samo iz licnog iskustva da se slozim sa tobom!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: