Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: tanka kosa
PostPoslato: Čet Sep 28, 2017 6:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 28, 2017 6:15 pm
Postovi: 4
pozdrav! vec 3 godine vodim borbu sa naglim opadanjem kose koje je nekad vise izrazeno a nekad manje, pogotovo kad se osisam skroz na kratko. Kosa je bila gusta i ije bilo znakova alopecije dok se nisam osisao i tada opazim da sporije raste a kada je narasla na sredini tjemena je skoro nije ni bilo...Povezao sam to sa psihickim stresom koji sam imao bas taj mjesec i sa jakom upalom sinusa a genetski gledano niko jos nema ni zaliske. Od tada se par mjeseci sisam na nulu da bi nakon 3 mjeseca opazio da je malo gusca ali ne do kraja kako bi trebalo da bude..u zadnje vrijeme je opet kao prvi put a na bijelom papiru kada utrljavam glavu sa svih strana glave bude i preko 150 dlacica u 30 sekundi sto je preko normale.l.Bio sam na kontori doktorica je dala dijagnozu effluvium capilorum i propisuje piflud 5 koji jos nisam poceo da koristim i nije znala tacno sta je uzrok, radio sam sve nalaze sve je dobro osim zeljeza koje je na granici i parametri TIBC i Uibc koji su niski..kosa je jako rijetka sa svih strana ali na tjemenu je bas rijetka i tanka a na samoj sredini tjemena je skoro procelava i tjesim se ako je genetski da bi vec ostao bez kose posto stvarno jako i brzo opada ali i raste nova koja je isto tanka....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tanka kosa
PostPoslato: Pet Sep 29, 2017 11:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Пробај овај стари рецепт: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kosa_regeneracija. А ту имаш још неких савета за косу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: