Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 11, 2007 9:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 01, 2006 5:48 pm
Postovi: 10
Dobro jutro, svima! Ovom prilikom bih htjela da s vama podijelim korisne informacije. Naime, posto je moja mama, koja ima rozaceau, u medjuvremenu dosla do kontakt informacija prof. dr Milosa Nikolica i imala priliku saslusati veoma pozitivna iskustva njegovih pacijenata, ipak se odlucila prvo otici kod njega. Prvi put ga je posjetila pocetkom maja i vec je prije nekoliko dana bila i na prvoj kontroli. Lice joj se drasticno poboljsalo!!! Za ovih sedam godina posjetila je mnoge dermatologe, medjutim, do sada nije srela ovako detaljnog, predanog i strucnog dermatologa, niti joj je iko do sada propisao terapiju kakvu je on dao. Uglavnom, ona je naravno veoma zadovoljna, pa cak i odusevljena, jer ljudi koji imaju takvih problema sa licem su nevjerovatno odusevljeni kada im se ukaze prava pomoc koja otkloni strasno crvenilo, plikove i otoke s lica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 15, 2007 3:24 pm
Postovi: 3
Pozitivna iskustva u lecenju rozacee ima salon Tejat na Toplicino vencu i centar Feniks07 u Juznom bulevaru. Rade lasersku terapiju i uz ato preporucuju dekvatnu kucnu negu i antisolarnu zastitu. To donosi rezultate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 17, 2007 1:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 16, 2007 7:04 pm
Postovi: 22
Big je napisao:
Pa u samom naslovu sve pise, dakle pitanje je donekle upuceno ljudima koji su na ovaj ili onaj nacin upoznati sa ovom bolescu koze kao i sa mogucim lekom za istu. Obisao sam dosta dermatologa i nista, tako da mi odgovor "poseti dermatologa-bilo kog" nista ne znaci, vec neki dosta konkretniji predlog.



www.bioque.com imaju extra preparat ili nas bimask je vredan pokusaja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 17, 2007 1:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 16, 2007 7:04 pm
Postovi: 22
www.bioque.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 21, 2007 6:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 03, 2002 2:00 am
Postovi: 77
vesna13 je napisao:
Big je napisao:
Pa u samom naslovu sve pise, dakle pitanje je donekle upuceno ljudima koji su na ovaj ili onaj nacin upoznati sa ovom bolescu koze kao i sa mogucim lekom za istu. Obisao sam dosta dermatologa i nista, tako da mi odgovor "poseti dermatologa-bilo kog" nista ne znaci, vec neki dosta konkretniji predlog.



www.bioque.com imaju extra preparat ili nas bimask je vredan pokusaja


A da li mozda znas gde bioque ima da se kupi u Beogradu?
Hvala na infomaciji, jedan od njihovih proizvoda sadrzi vitamin K1 kao i proizvod firme Medic8 koji neuspesno trazim. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 21, 2007 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 16, 2007 7:04 pm
Postovi: 22
Ne znam da li ima i gde u Beogradu,ali na ovoj stranici mozes da narucis kremu sa vitaminom K1 koja je jako dobra.Ja sam inace u Svedskoj od prosle godine ni ovde nema sa toliko procenata K vitamina pa narucujem iz USA.Probala sam Derma pro ali slabo.Kosta 59$ plus postarina.U Bg-u ima BIMASK koji treba probati.....
Pozdrav!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 21, 2007 10:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 03, 2002 2:00 am
Postovi: 77
Toliko nam je jadna drzava pa ipak ne postoji mogucnost da se naruci preko sajta za Srbiju.
Hvala u svakom slucaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 21, 2007 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 16, 2007 7:04 pm
Postovi: 22
Ja mislim da bez problema mozes naruciti iz Srbije,sada cu pogledati pa cu ti javiti.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 21, 2007 10:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 16, 2007 7:04 pm
Postovi: 22
Na zalost ne moze da se isporuci u Srbiju ali ako ti nesto znaci moze u Bosnu,kosta 59$ plus postarina,ukupno je 83$.
Pogledacu jos jednu stranicu koja ima ampule vitamin K1 pa cu ti javiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 22, 2007 1:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 03, 2002 2:00 am
Postovi: 77
A interesuje me da li i ti imas problem za rozaceom pa ti je ovo pomoglo ili za ove proizvode znas na neki drigi nacin?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 22, 2007 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 16, 2007 7:04 pm
Postovi: 22
Lice mi je unistila bakterija staphylococcusaureus,imam ispucale kapilare,pigmentne fleke i sto oziljaka.Lecena sam 3 godine bez uspeha a biopsija je pokazala da je imuna na penicilin.Doktori kod nas a i ovi u Svedskoj nisu imali resenje ni neki lek,pomoc sam dobila od coveka koji drzi prirodne apoteke.Prestala sam sa upotrebom belog hleba i vitamina b u prirodnom obliku.Pila sam koncentrovano ulje od grejpfruta,lactiplus-5 milijardi bakterija i to je prestalo,ali oziljci,fleke i ispucali kapilari su ostali.Probala sam IPL-laser skoro sam zavrsila sa poslednjim tretmanom i to bez uspeha i bilo kakvog najmanjeg rezultata.Vitamin k1 ne koristim dugo ali vidim poboljsanje.Razmisljala sam da pocnem sa roacutanom ali se ne usudjujem,veliki uspeh ima vitamin b5 mozda to probam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 02, 2007 5:20 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 03, 2002 2:00 am
Postovi: 77
Gledao sam jos malo po internetu i ne mogu da nadjem nijedan proizvod koji u sebi sadrzi vitamoin K1 a da ima da se kupi u Beogradu, da li znas da postoji jos neki proizvod koji ima ovaj vitamin u sebi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 07, 2007 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 07, 2007 2:42 pm
Postovi: 2
Moram da se ukljucim na temu s obzirom da sam pre neke dve nedelje otisla do dermatologa zbog crvenila na licu,prva dijagnoza mi je bila seboricni dermatitis i akne,dobila terapiju koja traje sedam dana,postalo je bolje ali ni upola se nije povuklo,u stvari akne su nestale pa sam ponovo otisla i sledece sta je rekla-rosacea i acne papulo-comedonica.Ova sledeca terapija traje dva meseca i nadam se da ce sve biti ok.Ono sta sam u stvari najvise htela da kazem je da je prvo sta je zahtevala od mene da uradim ANA test krvi,dakle nesto sta ce da pokaze da li mi se u organizmu desava nesto sta bi izazvalo to crvenilo.Test mi je bio negativan,tj uredan,manje od 1.1 i odmah mi je prepisala terapiju.Verovatno bi sve islo drugim tokom da je test bio pozitivan,tj da mi je uzrok neki poremecaj u organizmu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 14, 2007 6:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2007 5:40 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kv
Da se ulkljucim u diskusiju,,imao sam problema oko 15 godina sa cirevima po celom telu narocito na zadnjici i zadnjem delu butina, nisam iz Beograda tako da sam isao samo kod lokalnih lekara ...najzad po preporuci sam otisao kod Filip Sera, bez imalo nade da ce me izleciti..i gle cuda covek zna znanje...odmah je znao o kojoj se bakteriji radi....toplo ga preporucujem svima i vrlo je vazno da se terapija sprovede onako bukvalno kako ti on govori....privatna klinika gde radi je OVIJA...www.ovija.co.yu mada sam ja uvek isao u Dzordza Vasingtona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 22, 2007 9:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2007 2:50 am
Postovi: 9
Evo i mene da vam se pridruzim :D Imam problema sa crvenilom na obrazima vec par godina a u poslednjih sest meseci se to crvenilo pojacalo i prosirilo, koristila sam razne kreme i losione za rozacea-u, nisu mi pomogli pa sam odlucila da odem kod dermatologa koji mi je prepisao terapiju Minomycin, 3 meseca. Vec mesec i po dana pijem te antibiotike i ne vidim nikakvo poboljsanje :( Zanima me da li je neko koristio neke od tih antibiotika i kakvi su bili rezultati? Inace, imam tu prvu fazu rozacea-e, crvenilo i mnogo ispucanih kapilara...i vrlo sam nesrecna...mislim da me razumete...Pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: