Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pege-fleke od sunca
PostPoslato: Sub Sep 01, 2007 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 01, 2007 3:48 pm
Postovi: 1
imam na ramenima i na ledjima pege-fleke od sunca, bar tako to u narodu zovu :) . Planiram da to laserom skinem, mada ne znam da li to i moze i koliko kosta (nije problem) jos se nisam raspitao povodom ovoga, pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovim, ili neka preporuka za neku skupu fensi kremu koja bi to mogla da skine, svaka preporuka i savet su dobrodosli, Hvala...

Jos nesto video sam neku temu ovde za mitisere imam ih i ja na surli, neku preporuku za neke flastere da mogu da se kupe u DM prodavnicama, nemoguce da sam toliko glup ali ja stvarno ne znam koje su to DM prodavnice, sta znaci skracenica...

I jos nesto dobar je ovaj forum prvi put sam ovde ima mnogo korisnih saveta, samo tako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 02, 2007 6:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Sto se tice fleka, ne znam koliko je efikasan laser, nemam to iskustvo pa ti ni ne mogu reci misljenje. Jedino da budes strpljiv i da sacekas (ko Godo) nekoga ko je prosao kroz to.

Sto se pak krema za tvoj problem tice, ima ih po apotekama sve vise. Spominjali smo ovde prvenstveno Uriage Depiderm krem, Dermamedica Krem za izbeljivanje fleka, Fade Out itd. Potrazi po bolje snabdevenim apotekama, verujem da ces dobiti korisne savete od farmaceuta.

Miteseri se koliko sam ovde naucila mogu uspesno otkloniti jedino odlaskom kod kozmeticara. (DM je skracenica za Drogerija Market i imas ih u gradu nekoliko, veliki DM je na uglu bivseg Kneza Milosa- pored Beogradjanke)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: