Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 125 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 28, 2005 11:23 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Pokusacu da se raspitam , 07.05.05. Imacemo u Zemunu u VMS simpozijum Novine u estetskoj medicini i dermatokozmetici pa ocekujem i kolege iz NS pa cu pokusati da saznam gde se profesionalno rade AHA

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 24, 2005 3:53 pm
Postovi: 21
Lokacija: Novi Sad
Gorana, puno Vam hvala!
:)
To mi, zaista, puno znaci...Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 1:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Apr 19, 2004 2:00 am
Postovi: 51
Lokacija: Pomoravlje
I ja sam zainteresovana za neko ,,provereno,, mesto ze tretman AHA kisleinama. Ali sam zbunjena kontradiktornim informacijama o tome. Šta je to osnovno što treba sama da znam?
I još ovo da podelim sa vama. Imam masnu kožu i ovde na forumu sam čitala da su preparati Eucerin nekome mnogo pomogli. Kupila sam ih, nekoliko, za negu masne kože i mogu vam reći da ništa bolje nisam uzimala. Žao mi je što ranije nisam za njih znala. Jesu skupi ali vrede! Posebno toplo preporučujem njihov sapun, masku i losion za negu masne kože! Videćete kako smiruje i izbeljuje kožu! Sada mi samo treba još nešto za skupljanje proširenih pora. Ako nešto znete javite mi! Pozdrav svima !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 7:16 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Eucerin preparati za masnu kozu su zaista odlicni i vecina onih koji su ih koristili su veoma zadovoljni ali samo kada se radi o blazim oblicima akni. I pore ce se vremenom skupiti a mozda bi bila dobra i kombinacija sa Muradovim neutralizovanim vocnim kiselinama

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 10:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Apr 19, 2004 2:00 am
Postovi: 51
Lokacija: Pomoravlje
Hvala na savetu. Jedino mi nije jasno to o:,, Muradovim neutralizovanim vocnim kiselinama,,. Nikad nisam čula. Da li je to nešto što mogu sama da nabavim ili nešto što tražim u nekom kozmetičkom salonu. Hvala još jednom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 30, 2005 12:41 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Murad je brend profesionalne kozmetike. Mozete koristiti i druge brendove kao sto je domaci Lipo kozmetika koji je odklican ili afrodita ili dr Temt ali ovi drugi zahtevaju vecu obucenost kozmeticara a Murad je bezbedan bez obzira na strucnost kozmeticara

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 30, 2005 9:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 24, 2005 3:53 pm
Postovi: 21
Lokacija: Novi Sad
Ljubazno Vas molim da mi odgovorite da li se u sledecem sastavu nalaze i neke od vonih kiselina.

Active Ingredients :
octinoxate, oxybenzone, octisalate, avobenzone

Other Ingredients :
water, glycerin, butylene glycol, glyceryl polymethacrylate, dimethicone, ethoxydiglycol, silica, phytol, mangostin, whey protein, hydrolyzed milk protein, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed silk
milk protein, lactose, glycine soja (soybean) protein, oxido reductases, alteromonas ferment extract, hydrolyzed conchiolin protein, bisabolol, oryzanol rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, hesperitin, tetrahydrodiferuloylmethane, tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, glycine soja, (soybean) seed extract, helianthus annuus (sunflower) seed extract, plankton extract, adenosine cyclic phosphate, sodium hyaluronate, andrographolide, panthenol, saccharomyces cerevisiae extract, hydrogenated polydecene, dimethicone crosspolymer, trisiloxane, peg-40 stearate, steareth-2, glyceryl stearate, behenyl alcohol, sodium carbomer, sodium acrylates/c10-30 alkyl, acrylate crosspolymer, benzophenone-4, chlorphenesin, sodium dehydroacetate, disodium edta, fragrance, violet 2, blue 1


Hvala unapred! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 30, 2005 9:47 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
U navedenom sastavu nema vocnih kiselina

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 04, 2005 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 24, 2005 3:53 pm
Postovi: 21
Lokacija: Novi Sad
Hvala na odgovoru! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 06, 2005 11:09 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Meni se cini, po sastavu, da je to preparat sa zaštitnim faktorom od sunca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 07, 2005 7:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 24, 2005 3:53 pm
Postovi: 21
Lokacija: Novi Sad
Ima zastitni faktor 15, ali je, u sustini, Avonova Anew krema protiv prvih bora 25+.
Koliko sam shvatila, do septembra ne bi trebalo koristiti kreme sa vocnim kiselinama, zbog sunca. Ili?
P.S. Nadam se da ste se lepo proveli i jos lepse odmorili na putu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 07, 2005 7:54 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Osnov nege i borbe protiv bora jeste antisolarna zaštita.
U toku intenzivnog perioda sunčanog vremena, ne koriste se voćne kiseline jer mogu nastati fleke koje se teško uklanjaju.
Divno sam se proveo i odmorio i već umorio, iako sam doputovao pre 3 dana :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 08, 2005 7:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 24, 2005 3:53 pm
Postovi: 21
Lokacija: Novi Sad
Pozdrav!
Kako je prosao simpozijum Novine u estetskoj medicini i dermatokozmetici? Nadam se da ste pokupili sve pozitivne utiske. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Simpozijum
PostPoslato: Ned Maj 08, 2005 9:28 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Hvala na interesovanju!
Simpozijum je bio odličan, bilo je zanimljivih predavanja a i dr Gorana i ja smo imali dva, prilično zanimljiva i tematski, apsolutno nova predavanja (možete prvom prilikom da nam pošaljete buket narcisa :D ).
Sledeći, za 7 dana je evropski kongres estetske dermatologije u Sofiji. Tamo imamo poster prezentaciju. Bugare je jako zainteresovao rad gde [/i]prikazujemo efekte BP+E gela sa Muradovim 40% kiselinama u lečenju akni. Tamo ćemo svakako pokupiti malo više novina, koje ćemo ponuditi našim dragim forumašima! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 09, 2005 7:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 24, 2005 3:53 pm
Postovi: 21
Lokacija: Novi Sad
Citiraj:
Osnov nege i borbe protiv bora jeste antisolarna zaštita.


Interesuje me da li ovo znaci da nema svrhe mazati kremu protiv bora nocu? :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 125 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: