Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 13, 2005 11:45 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 10:13 am
Postovi: 87
http://www.murad.co.yu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 13, 2005 7:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Mozete slobodno da se pozovete na sajt. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hvala
PostPoslato: Sub Okt 15, 2005 4:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 13, 2005 5:08 am
Postovi: 5
Pogledao sam MURAD-ov sajt, hvala. Sada me zanima gdje bih se mogao javiti za preged i intervenciju Mozete li mi preporuciti dermatologa, kozmeticara.. dakle strucnjaka za ulanjanje oziljaka sa pomenutim preparatima?
Naisao sam na forumu na par poznatih i priznatih 'imena' iz ove oblasti, medjutim volio bih da mi vi preporucite nekoga. Ako je moguce da mi date i kontakt.
Hvala unaprijed!
svaka cast za sajt, tek sam ga otkrio, prije 5-6 dana i vec je postao jedan od mojih omiljenih! odlican je i puno mi je pomogao! ima mnogo korisnih savijeta, strucnih, licnih iskustava...jako edukativno!
POZDRAV I SVE NAJBOLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 15, 2005 4:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Za početak možete pokušati sa besplatnim savetovalištem koje je organizovano za članove foruma http://doktor.rs/sbtrade/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 10, 2005 2:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 09, 2005 5:36 pm
Postovi: 4
Lokacija: Hrvatska
E da vam se i ja pridruzim sa mojim iskustvima u rijesavanju problema s aknama...
To vec traje tocno godinu dana kada je to postalo "ozbiljno".
Bilo je perioda kada je bilo bolje a nekad uzas da ne moze gore, tak da ne idem po 7 dana van. Tek od lipnja (6.) posvecujem punu paznju tom problemu. Mogu reci da ide na bolje ali sporo... Onako nekad budem sretan i mislim da je proslo a ono...iduci tjedan opet po starom.
Da odgovorim na prethodne postove o Proactivu.
Kad sam bio u Americi sam to isprobao. Prva 2-3 tjedna odusevljen ali poslije se pokazala tamna strana tog proizvoda. Toliko mi je isusio kozu da se stanje jako pogorsalo. Istina da kad sam to koristio da sam bio na moru. Sunce i more su isto odigrali tu ulogu kad se stanje popravilo. Kupio sam jos nekoliko kompleta (po 125 $ -Kanadskih) ali onda sam odustao i shvatio da to nije to. Citajuci forume iz SAD ljudi imaju ili krajnje pozitivno ili krajnje negativno misljenje. Nekim pomogne i zauvijek rijese problem a nekim (kao i meni) se stanje pogorsa.
Sad cu zavrsiti uskoro sa kurom antibiotika (vrsta minociklina), sad ce vec 2 mjeseca i prestajem. Koristim Vichy proizvode (gel za ciscenje i hidratantna krema) i zadovoljan sam za sad. Uvecer stavim losion s eritromicinom i kremu Aknemicin. Vec mi je dosta isprobavanja i raznih kombinacija te sam sad odlucio duze koristiti ovu kombinaciju koju mi je jos dermatolog prepisao u 6. mjesecu (od onda nisam ni bio vise).
Kao sto sam rekao, stanje se popravilo i sad ostaju ruzne fleke i mrlje. Ne zelim se opet upustati u avanture sa kucnom upotrebom bilo kojih "opasnijih" proizvoda kao sto su AHA kiseline. Cuo sam da ljudi to nerazumno koriste i tek onda naprave sranje.
Zato sam ja poceo sa tretmanom AHA kiselinama u kozmetickom salonu. To nije "obicni i nepouzdani" salon kakve ja imam u svom gradu a i citajuci forum i surfajuci netom, primjecujem nezadovoljstvo s vasim kozmetickim salonima u Srbiji. Ja sam 100 km od NS i 200 km od BG i pomisljao sam da taj tretman kiselinama odradim kod vas, ali 0 bodova. Nije mi bitna ni cijena samo da se to kvalitetno napravi. Zato ja idem 300 km u Zagreb jer tamo ima kvalitetnih salona. Vise ne zelim dati nikom da mi sjebe lice i jos mu za to platiti!!!
Da se vratim na AHA kiseline. Odradio sam 1. tretman. Kura traje od 6-10 tretmana. Ja cu ih odraditi svih 10 ako bude pomoglo!
Ovakvo je sad stanje...neke akne su mi se pojavile ali mi je kozmeticarka i rekla da se to dogada nakon tog tretmana. Svaki put kad dodem (ili svaki drugi) te sto se pojave ce eliminirati i idemo dalje.
Javit cu vam kroz neko vrijeme kako to napreduje...mozda nekom i to pomogne...E da,cijena je 1 tretmana 170 kn ( cca 23 eura). Javite otprilike kakva je kod vas cijena.
Oprostite sto sam se raspisao!
Necu gubiti nadu a nemojte ni vi! Pozdrav iz Hrvatske!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: