Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 200 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2006 3:21 pm
Postovi: 16
Lokacija: Beograd
Za medo:
Pa valjda ne bi trebalo Jeste da minoxidil je koristen prvo kod srcanih bolesnika ali ne valjda mogao u tom procentu da se upije preko koze glave sem ako nije nekako drukcije usao u organizam.Ali nije zgoreg se konsultovati sa lekarom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 5:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2006 3:21 pm
Postovi: 16
Lokacija: Beograd
Gde ima i koliko kosta 5% minoksidil i da li je preparat istog kvaliteta
kao pilfud (sto se tice mascenja glave i boljeg vezivanja u korenu dlake)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 20, 2006 5:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
Brale je napisao:
Za makki-ja:
Cini mi se da si pominjao vichijev dercos sa zelenim cepom ,tj protiv peruti i da si rekao da ti se kosa manje mastila i da dobro regulise perut i seboreju.Sad mi nije jasno:sto bi bolje regulisao perut od bilo kog sa 1 % selenijum sulfida ,recimo selsun blue-a koji pritom kosta 500(200 ml) din a ovaj 700 i vise i pod dva, sto sad taj bolje regulise masnocu ako oni u toj liniji imaju poseban sampon za mascenje?Hvala
Vichy-ev Dercos za masnu kozu protiv peruti, u zelenoj kutiji kosta oko 750din., meni je ovo 6ti mesec kako ga koristim, perem kosu na 5-7 dana, ne znam kako moze biti bolji od ostalih, ali treba pogledati i ostale sastojke koje sadrzi (npr. salicium acid), koji verovatno dodatno doprinose boljem efektu. Ja sam njime resio problem, a izmenjao sam oko 15tak proizvoda za SD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 21, 2006 1:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
marko9877 je napisao:
Protiv masne kose i peruti, dobar je Head & Shoulders ili najbolji je neutrogena t gel. To su ti dva najbolja sampona u svijetu protiv peruti i masne kose. Trebalo bi da ih ima po svim apotekama.
Ajde bre ne lupetaj...drzi se reklamiranja perika od kojih zivish i nemoj da smaras netacnim postovima po forumu u pokusaju da izbegnes jos jedan ban.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 01, 2006 8:15 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima.
Nov sam ovde i za pocetak imam nekoliko pitanja.
Imam 24 godine. Od 17-18 mi kosa opada na naslednoj osnovi. Koriscenjem Revitabiona uspeo sam znacajno da usporim (maltene zaustavim) proces. Pre par meseci koza glave je pocela jako da me svrbi, opadanje se pojacalo (za tri meseca vise nego za 6 godina), i kosa se strasno istanjila.
Kazu da je seboreja (gljivice, ili sta vec). E sad jedni mi kazu da koristim mikoseb, drugi selsun, treci sinoderm.
Jako bih voleo da mi neko strucan, ili sa iskustvom odgovori na sledeca pitanja:
1. Kako je meni Revitabion pomagao? Neko mi je skoro rekao da je to ustvari minoksidil. Da li je to tacno (ovo me jako zanima)?
2. Sta da koristim za seboreju (ako je to uopste u pitanju)? Cuo sam neke lose stvari vezane za kortikosteroid na kom se baziraju sinoderm i selsun. Mikoseb prilicno hvale (zapravo ketokonazol, nizoral na prvom mestu).
3. Sta da radi neko ko se bori protiv nasledne celavosti i dobije seboreju?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 200 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: