Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 22, 2008 7:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
a barem nece da zatrudni :) lol :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 23, 2008 11:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 14, 2008 1:21 pm
Postovi: 160
Jedna moja rodjaka (srednjoskolka) me je pitala za savet cime da izbeli dlacice na rukama. Nece da ih depilira. Ja sam cula da neke zene izbeljuju dlake hidrogenom. Da li ima neko drugo efikasno sredstvo za to osim hidrogena i koje jacine treba da bude hidrogen?

_________________
Da bi se pobedio strah od smrti, prvo se mora savladati strah od zivota.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 02, 2008 11:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 02, 2008 9:07 pm
Postovi: 4
cinnamon girl je napisao:
Jedna moja rodjaka (srednjoskolka) me je pitala za savet cime da izbeli dlacice na rukama. Nece da ih depilira. Ja sam cula da neke zene izbeljuju dlake hidrogenom. Da li ima neko drugo efikasno sredstvo za to osim hidrogena i koje jacine treba da bude hidrogen?


nisam siguran baš za hidrogen pošto je to moja bivša cura probala za one dlačice kod pupka, samoinicijativno, i završila je sa belom štraftom na koži :P tj hidrogen zajedno sa dlakom izbeli i kožu...
toliko od mene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 03, 2008 12:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Hmm pa da joj svetlucaju na svetlu :lol: bzv.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 05, 2008 8:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
ja imam problema sa dlakama na ledjima i rukama tj bicepsu i ramenima pa nemam para za lasere i te munje :D pa bih da pitam zene posto se one dosta depiliraju s cime?koliko kosta?i gde ima da se kupi vosak ili sta vec!:D hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 07, 2008 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 4:41 pm
Postovi: 8
cinnamon girl je napisao:
Jedna moja rodjaka (srednjoskolka) me je pitala za savet cime da izbeli dlacice na rukama. Nece da ih depilira. Ja sam cula da neke zene izbeljuju dlake hidrogenom. Da li ima neko drugo efikasno sredstvo za to osim hidrogena i koje jacine treba da bude hidrogen?


videla sam u liliju da imaju neko sredstvo za izbeljivanje dlacica, mozda je bolje ipak da se proba to nego hidrogen


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 3:05 pm
Postovi: 1
danijel je napisao:
ja imam problema sa dlakama na ledjima i rukama tj bicepsu i ramenima pa nemam para za lasere i te munje :D pa bih da pitam zene posto se one dosta depiliraju s cime?koliko kosta?i gde ima da se kupi vosak ili sta vec!:D hvala unapred


I ja imam problema sa dlakama, na grudima mi i ne smetaju toliko, ali na ledjima me strano nerviraju. Evo bas sam juce otisao u apoteku i kupio trake za depilaciju, kostaju oko 300 din i odradile su posao. :D

Nego zanima me hoce li dlake posle ovake depilacije biti gusce, redje, ili ce ostati kakve su i bile do sada?

Dosta sam citao o trajnoj depilaciji, nasao sam dosta tekstova koje su pisali ljudi koji su isli na trajnu depilaciju. Neki kazu da je trejna depilacija moguca, a neki kazu da je to samo gubljenje vremena i novca. Pa ako neko sa foruma moze da mi odgovori vredi li ici na trajnu depilaciju ili da u opste ne pokusavam to da radim. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 12:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2008 10:34 pm
Postovi: 8
Lokacija: Zajecar
hi people!

ja opet sa mojim pitanjem :oops: bash mi glupo ali zeleo bih to da rashim vise!! :evil: :D

zanima me da li je mogutje uraditi trajnu depilaciju zadnjice :oops: :lol: (tj da li to neko radi) .... i sta mislite o obicnoj depilaciji.. da li to uopste neko radi?

nadam se odg.. pozz :wink:

_________________
jbg... :S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hormonska analiza
PostPoslato: Uto Sep 23, 2008 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 1:58 pm
Postovi: 1
Zanima me tacno koje hormone (imena ili oznake tipa t3, t4 za stitastu zlezdu) treba ispitati, da bi se utvrdio hormonski disbalans koji prouzrokuje maljavost? Idem uskoro na analizu krvi pa bih da sama kazem sta zelim da mi se proveri.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 8:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 27, 2009 8:38 pm
Postovi: 5
Ljudi, imam i ja problem sa velikom maljavoscu!
Imam 21 god. i pocinje sve vise da mi smeta, sramota me i da se skinem pred ljudima.
Sve je pocelo godinu, dve posle bombardovanja.
Niko mi ni u blizoj familiji nije maljav, samo ja ispade kao ruzno pace :D
Pa me zanima jel to moguce da je poremecaj hormona ili tek tako moze da se desi?
I neki savet sta da radim u vezi sa tim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 29, 2009 3:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 24, 2009 5:03 pm
Postovi: 19
spy je napisao:
Da,mozda ste i u pravu ali u danasnje vreme su u i zene maljavije nego ranijih godina,tako da bismo i mi zene mogle malo drugacije da razmisljamo.Hajde da pustimo sve svoje dlake i potrazimo momke kojima se to dopada :lol: Ne sumnjam da ih ima ali koliko?Sta mislite o ovome? :wink:


Svaka čast spy na odgovoru, to je to..

Ovdje ljudi traže odgovore na pitanja kako da se riješe dlačica, a ne savjete kako da se pomire sa svojom sudbinom i prestanu da traže riješenje tog problema.

Što se tiče lasera probala sam, konkretno u pitanju su bile prepone i pazusi, na bijelu i neosunčanu kožu sa tamnim dlakama, baš kako preporučuju i ništa... U pitanju je bio najsavremeniji diodni laser, savremeniji i od light sheer lasera, po riječima stručnjaka iz Epiolion salona u Bgd. Osoba koje je radila epilaciju nije htjela da mi izađe u susret i da shut-ove ne radi jedan do drugog, jer bi me tako manje bolilo, ona je bila suviše lijena i nezainteresovana da bi mi na taj način izašla u susret. Držala se samo onoga što je donekle naučila, inače, navodno je dr po profesiji.
Jedini efekat od laserske epilacije sam imala da se dlake nisu pojavile naredna 3 mjeseca, ali samo na dijelu kože koji je bio zategnut. I na to je jedva djelimično pristala ta dr, jer se tada i površina kože koja se tretira (mislim ako se malo zategne) poveća. I kako sam pretpostavila, samo ako je kože zategnuta, pogotovo na preponama je to bitno izvesti, laserski zrak može doprijeti do korijena, kojeg tada onesposobi izvjesni period, od stvaranja nove dlake. Tako da su mi dlačice počele rasti nakon 20 dana, na onim mjestima koja nisu bila zategnuta, na preponama, uz put pojavila mi se i mala hiperpigmentacija koja je ipak na kraju prošla.
Dok sam puno bolje prošla sa pazusima, jer sam tu ja svo vrijeme držala zategnutu kožu. To sam uradila pred ljeto tako da naredna 3 mjeseca nisam imala skoro nikako dlačica ispod pazuha, a na preponama samo na nekim dijelovima. A ono što pričaju o fazama rasta, meni nije imalo veze. Na kraju su mi sve dlačice ponovo izrasle i to upravo onakve kakve su i prije bile, na istim mjestima i ni jedna jedina nije izostala. Da se bar neke nisu pojavile, nastavila bi sa laserom, ali kad su nakon 3 mjeseca ponovo sve počele rasti, odustala sam od lasera


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 02, 2009 6:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 12, 2008 2:56 pm
Postovi: 8
Da li je istina da nakon brijanaj dlake rastu brze, gusce, jace...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Maljavost
PostPoslato: Pet Sep 18, 2009 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 07, 2008 1:04 am
Postovi: 45
Lokacija: nalazim se svida gde mogu da se povredim
Radio sam depilaciju toplim voskom i pojavile su mi se kao neke bubuljice sa unutrasnje strane laktovasta da mazem da bi mi to proslo?i ako bi opet radio depilaciju el bi opet izasle ili...?I Da li da probam sa VEEt kremom ili je to jaka hemija?

_________________
pomozite molim vas :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pet Sep 18, 2009 10:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
cinnamon girl je napisao:
Jedna moja rodjaka (srednjoskolka) me je pitala za savet cime da izbeli dlacice na rukama. Nece da ih depilira. Ja sam cula da neke zene izbeljuju dlake hidrogenom. Da li ima neko drugo efikasno sredstvo za to osim hidrogena i koje jacine treba da bude hidrogen?

Postoji krema za izbeljivanje dlazica, ako nekog zanima mogu da se raspitam kako se zove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Maljavost
PostPoslato: Uto Sep 29, 2009 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 07, 2008 1:04 am
Postovi: 45
Lokacija: nalazim se svida gde mogu da se povredim
NemaOdMeneNista je napisao:
Radio sam depilaciju toplim voskom i pojavile su mi se kao neke bubuljice sa unutrasnje strane laktova sta da mazem da bi mi to proslo?i ako bi opet radio depilaciju el bi opet izasle ili...?I Da li da probam sa VEEt kremom da li bi se na tom mest pojavila reakcija?I sta je dobro za oziljke od bubuljica owih ??

_________________
pomozite molim vas :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: