Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 463 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 15, 2005 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 23, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Raspoložena za pregled. Kako da se o istom dogovorimo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Zakazivanje pregleda
PostPoslato: Uto Feb 15, 2005 4:54 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Pregled mozete zakazati sutra. Telefon je 557-553. Pregledi su svakog utorka od 17-20 h.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 15, 2005 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 23, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Hvala.
Zvacu sutra da zakazem pregled.
Pozdrav. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 19, 2005 9:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Interesuje me da li imate (posto ste mi ponudili da mi napravite kremu za ispucale pete) i neku dobru kremu za bore oko ociju. Imam 34 godine, i do pre par meseci uopste nisam imala bore (mnogo manje nego moje vrsnjakinje). Odjedamput su mi se pojavile borice ispod ociju i ma koliko koristila razne kremove poput Clinique i nekih Jade preparata bas za deo oko ociju, ne vidim nikakvo poboljsanje. Koza mi je u tom predelu suva, ali na nivea-ine(koji su po mom misljenju masniji) preparate mi se pojavljuju bubuljice. Imate li vi neki krem za taj predeo koji biste mi preporucili? (na zalost za sad ne mogu da dodjem na pregled)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Antirid krem
PostPoslato: Sub Feb 19, 2005 10:02 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Imam dva predloga:
1) Ceramid krem koji mi pravimo. Odlican, mastan, deluje regenerativno i ima anti-age efekat. Mozemo Vam poslati pouzecem.
2) Uriage brend, Isolift krem oko ociju.
Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: molba za pomoc
PostPoslato: Ned Dec 21, 2008 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 5:01 pm
Postovi: 12
Molim Vas za pomoc i savet.Imam 37 godina i do pre mesec i po dana lice bez bora.Onda sam naglo smrsala i sada kad se nasmejem pojavile su mi se tri jako duboke ne mogu reci bore vise su brazde jer su jako duboke IZA bora smejalica.Ne znam sta da radim jako je vidljivo i ruzno imam kompleks pestala sam i da se smejem u drustvu.
Nije mi jasno ni sta je to jer kad se uozbiljim na tom mestu ne postoje niti se vide ni sa lupom ni sitne linijice a kamoli tako duboke brazde,nema bas nista.Kupila sam Dior capture ultimate wrinkle restoring serum i Dior Capture sculpt 10 lifting firming creme.Mazem vec vise od mesec dana otkako sam primetila taj uzas na licu i nema ni mrve pomaka.Nisu ni plice ni manje nista.
Molim Vas za pomoc stvarno sam ocajna.Plasim se da ce mi te brazde i ostati na licu i ne znam sta da radim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molba za pomoc
PostPoslato: Uto Dec 23, 2008 3:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
marina.m je napisao:
Molim Vas za pomoc i savet.Imam 37 godina i do pre mesec i po dana lice bez bora.Onda sam naglo smrsala i sada kad se nasmejem pojavile su mi se tri jako duboke ne mogu reci bore vise su brazde jer su jako duboke IZA bora smejalica.Ne znam sta da radim jako je vidljivo i ruzno imam kompleks pestala sam i da se smejem u drustvu.
Nije mi jasno ni sta je to jer kad se uozbiljim na tom mestu ne postoje niti se vide ni sa lupom ni sitne linijice a kamoli tako duboke brazde,nema bas nista.Kupila sam Dior capture ultimate wrinkle restoring serum i Dior Capture sculpt 10 lifting firming creme.Mazem vec vise od mesec dana otkako sam primetila taj uzas na licu i nema ni mrve pomaka.Nisu ni plice ni manje nista.
Molim Vas za pomoc stvarno sam ocajna.Plasim se da ce mi te brazde i ostati na licu i ne znam sta da radim



Odgovor na vase pitanje je da ako mozete nabacite par kg i da idete redovno na anti age tretmane u kozmeticki salon sto podrazumeva i rucnu masazu lica.Tesko da ce vam samo koriscenje preparata protiv bora,u kucnoj varijanti,resiti problem.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 23, 2008 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 5:01 pm
Postovi: 12
Vratila sam kilograme koje sam izgubila medjutim lice mi nije ni malo bolje.Brazde kad se nasmejem su iste jako su duboke i izgleda grozno.Kupila sam masazer za lice Tuo viso.To je aparat za gimnastiku lica na struju.Radim sa njim vec 158 dana isto ni malo bolje.Ocajna sam gledam stare zene po ulici kad se nasmeju ni one nemaju te duboke bore brazde koje se nalaze iza bora smejalica.Srtrasno je kad sam ozbiljna nista se ne vidi nasmejem se lice se pretvara u neko lice kao da imam 100 godinaStrasno.Molim strucno lice da mi odgovori.U prethodnom mailu sam navela ceo problem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 23, 2008 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 5:01 pm
Postovi: 12
Izvinjavam se na gresci u prethodnom postu gde sam napisala da se masiram sa Tua viso 158 dana masiram se 18 dana ali nema ni mrva pomakaSta da radim?Stvarno sam ocajna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kreme protiv bora-sta strucnjaci preporucuju
PostPoslato: Uto Sep 20, 2016 3:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 3:48 pm
Postovi: 1
Kubanska krema na bazi placente, izuzetnog kvaliteta. Moze se poruciti email: [email protected] cena 60 eur



Krema "Dermatrofika"- na bazi placente poseduje primetnu terapeutsku efikasnost u različitim procesima evolucije torpida. Sprečava nastanak bora i starenje kože dajući mladalački izgled licu za sve tipove kože. Nema nikakve negativne lokalne ili sistemske nuspojave.Placenta je organska struktura koja se formira od četvrtog meseca trudnoće na mestu preseka ovularnih membrana sa endometrijom, preko koje se odvija nutritivna razmena između majke i fetusa.
U periodu između 1968-1970 doktor Carlos Miyares Cao, doctor specijalista farmakologije, istraživač i direktor centra histoterapije placente u Havani, Kuba, razvio je metod pomoću kojeg može potpuno da sačuva placentu koja je uzeta odmah nakon rođenja deteta kako bi proučio njen metabolizam i biološku aktivnost mnogih supstanci koje potiču od nje
Kao rezultat ovih istraživanja izdvojena je iz tkiva placente serija novih supstanci kategorisanih u grupu celulotrofina, koje su nakon što su podvrgnute odgovarajućim prekliničkim i kliničkim istraživanjima, pokazale da su bezbedne i da poseduju primetnu terapeutsku efikasnost u različitim procesima evolucije torpida.
Učešće jednog od celulotrofina u procesu regeneracije tkiva, dovela je do njegove upotrebe u sprečavanju smanjenja elastičnosti kože lica do čega dolazi posle pedesete godine kao rezultat slabljenja tkiva koje se obično povećava sa godinama života. Uzimajući u obzir da je starenje normalan proces, njegova patologija moze da se ograniči u smislu prevremenosti, intenziteta i ubrzanosti, dakle, više ili manje, ograničavanjem njegovih generalnih karakteristika.
Granice dugovečnosti i aspekata starenja su se toliko pomerile u poslednja dva veka da u sadašnjosti životni vek čoveka može da dostigne 80 godina. Ovaj novi život omogućen čoveku dugujemo napretku medicine, hirurgije i normi individualne i socijalne higijene.
Brojne su teorije koje pokušavaju da objasne starenje, iako nijedna nije dala odgovarajući zaključak. Jedna od najprihvaćenijih je ona koja govori o kolagenu, koji predstavlja 40% proteina u čovekovom telu, koji polako i progresivno sa godinama teži da zadrži manje vode i stvara poprečne linije na koži.
Povlačenje kolagenih vlakana, isto koliko i njihovo povećanje i kontrakcija, proizvode oštećenja tkiva usled anoksije. Kroz ovu hipotezu se objašnjava specifičan mehanizam bora na koži. Čvrstoća kože je ono što daje mladalački izgled licu: kada nestane, koža gubi svoju elastičnost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kreme protiv bora-sta strucnjaci preporucuju
PostPoslato: Uto Feb 28, 2017 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 08, 2017 5:38 pm
Postovi: 9
Ja koristimSilver Vera kremu za lice i dosta mi pomaže mogu vam reći i ne samo meni nego već par prijatelja mi govori da je i njima pomogla oko njegovanja kože.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kreme protiv bora-sta strucnjaci preporucuju
PostPoslato: Pon Jun 26, 2017 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 26, 2017 4:10 pm
Postovi: 1
Iskreno, i ja sam se dosta trudila da pronadjem razne nacine za podmladjivanje i zatezanje koze, i nije bilo uspeha. igrom slucaja sam naletela na jednu promociju blizu centra i rpobala Ideal Balance skin care serum i kremu. Od tada krema mi je dosta hidrirala kozu a serum je zategao i podmladio. Kasnije sam malo istrazivala i videla da krema sadrzi hijaluron i kedrovo ulje, za koje mi je sestra koja je farmaceut, rekla da su sjajan spoj. Ovo bih toplo preporucila svim damama :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kreme protiv bora-sta strucnjaci preporucuju
PostPoslato: Uto Jun 27, 2017 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 25, 2017 12:43 pm
Postovi: 16
dokii je napisao:
Iskreno, i ja sam se dosta trudila da pronadjem razne nacine za podmladjivanje i zatezanje koze, i nije bilo uspeha. igrom slucaja sam naletela na jednu promociju blizu centra i rpobala Ideal Balance skin care serum i kremu. Od tada krema mi je dosta hidrirala kozu a serum je zategao i podmladio. Kasnije sam malo istrazivala i videla da krema sadrzi hijaluron i kedrovo ulje, za koje mi je sestra koja je farmaceut, rekla da su sjajan spoj. Ovo bih toplo preporucila svim damama :)


Vidim da je pogodna za sve tipove kože, pa me interesuje da li je pogodna i za muškarce?
Pokušavam da pronađem adekvatnu kremu za lice za muškarce, ali nikako ne uspevam :(
Uglavnom koristim Nivea Men ali ne vidim neki poseban napredak na licu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 463 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: