Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Poruka
 Tema posta: ........
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 11:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 11:30 pm
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
Ljudi gde ima da se kupi Fresh Farmacy i koja je cena...?
ja imam bas masnu kozu...sklonu mitiserima,ali nemam akne.Razmisljala sam da odem u Koto derm,dosta su ga hvalili..A ne znam ni tamo kakve su cene,a dala sam citavo bogatstvo da malo redukujem ovo lice... :roll: :roll:
pomagajte....Hvala.... :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 06, 2008 12:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 4:00 pm
Postovi: 44
Lokacija: Zemun
MilanK je napisao:
zna neko nesto o kremi Garnier Pure?imao je neko iskustva?


Ja sm koristila i Granier Pure i i Garnier pure A i nisam uopste fascinirana, matira jako kratko,koza je kao karton,cini mi se da mi izlaze bubuljice mnogo vise i na kraju se lice ponovo usija....
to je moje iskustvo,e sad ne znam...mozda nekom odgovara...
Mada je pure A mozda za nijansu bolja,ali ima i stvari koje je bolje koristiti ako ti je koza masna!
Meni je dermatolog rekao da izbegavam i Garnier i Loreal,preporucila mi je Vichy Aqualia Thermal i odusevljena sam,koza mi bude ceo dan i matirana i izgleda zdravo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:31 pm
Postovi: 8
Jel moze neko da mi preporuci nemasnu hidratantnu kremu za svakodnevnu uporabu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 6:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Seba med care gel, za masnu i sklonu bubuljicama, a seba takodje ima hidrirajuc gel u teglici, za suvu i normalnu kozu (ne secam se kako se zove).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:31 pm
Postovi: 8
Seba med care gel...jel to isusuje kozu? Posto vecina krema koje sam ja koristila je toliko isuse da mi koza dehidrira i peruta se. Kod mene je mjesovita koza i treba mi nesto sto mogu svakodnevno koristiti kao npr. podlogu ispod pudera... Trenutno koristim l'oreal al nekak mi se cini da je premasna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 1:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
To je hidrantna nemasna podloga,ne isusuje kozu, ali ima antibakterijsku komponentu (zato je namenjena problematicnoj kozi), ali rekoh imas i drugu varijantu za suvu osetljivu kozu. Takodje nemasna. Probala sam obe, odlicne su.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:31 pm
Postovi: 8
Hvala :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 7:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 7:17 pm
Postovi: 34
Lokacija: BiH/Novi Travnik
Iksa je napisao:
To je hidrantna nemasna podloga,ne isusuje kozu, ali ima antibakterijsku komponentu (zato je namenjena problematicnoj kozi), ali rekoh imas i drugu varijantu za suvu osetljivu kozu. Takodje nemasna. Probala sam obe, odlicne su.

Vidim govoris o kremu za masnu kozu, daj me posavjetuj..
Ovak..Imao sam problema sa crvenim upaljenim i bijelim (masnim) aknama, uz redovno umivanje i koristenje Benzaknena danju,a Diacneala nocu sam rijesio problem sa objema, eh sada imam blage akne, tj crvene po kozi,al nisu toliko izbacene iz koze, te su se povukle, pa i dalje koristim Diacneal nebil se stanje jos malo popravilo, mada sam ovak zadovoljan! Eh sada sam dobio Dalacin T kremu iz CH koja je na bazi Clindamicina 10mg/g,pa i nju nanesem ponekad! Al nedugo nakon sto ju nanesem, koza mi se odma zamasti sa kremom na licu, pa sam ju prestao koristiti, iako je krema extra!...Pa me sada zanima jel ima neka krema koja ce zastiti lice od mascenja kada nema ni jedne kreme na licu, dakle nanesem tu kremu i koza se ne masti? Jel to ta krema o kojoj pricas, i dali se smije izlagat suncu dok je na licu..? Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 12:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Taj seba care gel ti nece nastetiti, naprotiv, koza ga momentalno upije, ne ostavlja onaj masan film na kozi jer nema masne delove- gelast je! Meni je posle stavljanja lice mat nekoliko sati. Najbolje je da koristis nesto takvo, na bazi vode, uzgred imas i antibakterijski efekat, dakle pogodno za akne. Zbog diacnela ti treba dobra hidratacija, ali i zastita od uv, a toga u ovom gelu nema! Procunjaj malo po forumu, koliko se secam dr Gorana je pricala o zastiti lica prilikom koriscenja kiselina. Tako da bi ovaj gel mogao da mazes dok si kuci, a kada izlazis ipak nesto sa zastitim.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: