Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 30, 2006 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 08, 2006 11:45 am
Postovi: 8
napisala sam dejsvom,izostavila sam t. Cisto da ne pomislite da sam nepismena :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 31, 2006 1:12 am
Postovi: 2
Moja koza je zadnjih 2-3 godine masna. Do duse, vise kombinovana nego masna. Masna mi je T zona, ali mi bubuljice cesto "napadaju" obraze.
I ja koristim Pure Pore Fection iz Avon-a i zadovoljna sam. Maska je fenomenalna! Puder nisam probala, plasim se da mi nece odgovarati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 8:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Meni nije odgovarala ta maska..puno alkohola ima u njoj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 9:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
ja sam iz avona narucila pre neki dan gel za umivanje,za mitisere,juce mi je stigao,videcu kakvi su rezultati...nesto se i ne nadam previse.. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Masna Koza
PostPoslato: Čet Nov 02, 2006 1:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
eh , ja sam rookie na ovom sajtu ,ali eto vidim da se radi o masnoj kozi , i ja imam jedno pitanje za nekog od vas ko mi moze odgovoriti ..
imam 30 g , i imao sam akne dok sam bio mladji i koza je postala ne tako masna , ali sad unazad 1-2 godine, svaki put kad se brijem masne celije moje koze prorade kao vulkan , dobijem podkozne-tvrdokorne one najruznije akne , probao sam mnogo nacina brijanja , mnogo krema itd,itd , vise neznam sta da radim , da se prestanem brijati i postanem kao Robinson Kruso ili sta , ima li neko od vas kakav savjet da mi da ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 03, 2006 11:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
Neko je ovde od muskog dela foruma objasnjavao kako da se "sprovede" brijanje...mislim makki , a mozda i gresim...pa probaj da prelistas forum , mozda nadjes...ja kao zensko , ne bih umela da pomognem !
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: krema - masna koža
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 3:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 11:31 pm
Postovi: 10
Ja sam koristila Nivea kremu za masnu kožu i bila je ok, ali mi se nije dopadalo to što matira kožu za jedno 1h, posle počne se sija nos...., a čelo je (i neki suvlji dijelovi lica) za to vreme bilo dosta zategnuto, isušeno i izgledalo je kao da imam borice od mimike ili šta već... Dakle nije nešto, ali mi generalno nije smetala - nisu mi izlazile akne isl...
:-?
Bila sam u Kotodermi i jako sam zadovoljna njima, pomogli su mi da se rešim problema sa licem i sada više ne koristim sve njihove preparate - samo emulziju za umivanje i bezalkoholni tonik. Ova emulzija je extra, samo je teško privići se na takvo čišćenje lica - izgleda kao mleko za skidanje šminke, nanesete ga vatom i isperete vodom! Ja sam pre koristila razne gelove, misleći da samo tako mogu temeljno da očistim kožu, ali time sam samo štetila. Gelovi skinu svu masnoću, onda koža doživi šok - izgubila je prirodni neophodni sloj masnoće, i zato počne pojačano da luči masnoću i eto nevolje. Njihove kreme su ok - naročito onaj zeleni aloja gel, ali mi se čini da je mojoj koži dosadio...
:wink:
Probala sam Balea fluid za masnu, mešovitu i normalnu kožu (zeleni Balea Young) koji sadrži pantenol i voćne kiseline i skroz mi je ok. Koristim ga već 3 mjeseca i dopada mi se. Mana - čudan osećaj kada se nanosi na kožu - djeluje mi teško?!?(masno ili... teško je opisati), ali to prođe za 10sec. Ne matira kožu nešto naročito. Treba paziti o količini koju nanosiš, ali to važi za sve kreme - za masnu kožu je najbolje što manje!

Toliko o mom iskustvu. Valjda nisam udavila :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 12, 2007 9:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
Kakva su vam iskustva sa pantenol kremom?? Da li je dobra za masnu kozu i da li zacepljuje pore? Za sta se najvise koristi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 13, 2007 11:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Meni je dosta pomogla neka vodica koju sam nasao u Lushu, odgovarala mi je za masnu koze, sada skoro da mi se koza i ne masti. Osecaj je izvanredan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 12:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
Ja sam nakon duzeg vremena nasla kremu koja mi odgovara, vichy oligo 25 zelena, za normalnu i masnu kozu.Super je, ne masti mi se lice od nje celi dan, ne iskacu mi nove bubuljice, koza izgleda zdravo, dobra je i kao podloga za sminku.Jeste skupa, ali je dovoljno da se stavi samo mrvica na lice.Ja je koristim vise od mesec dana. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 6:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 8:47 am
Postovi: 120
Fisi je napisao:
Kakva su vam iskustva sa pantenol kremom?? Da li je dobra za masnu kozu i da li zacepljuje pore? Za sta se najvise koristi?

e ja koristim godinama Pantenol krem Gel i mogu reci da je to jedina krema koja mi prija. i ne nanosim je nikada na suvo lice vec na umivenu i vlaznu kozu. perfektno upija, ne ostavlja nikakav trag, a vremenom bi trebalo da regenerise fleke i ostale nedosatke.
ja sam prezadovoljna.

sad, smejacete se mozda, ali moja baka je to koristila citavog zivota i imala je fantasticnu kozu u starosti - meku, glatku, zategnutu, a u mladosti problematicnu, tako nam je pricala :wink: i ja imam problematicnu, ali se sve nakon porodjaja malo smirilo i bolje je.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 1:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 10:34 pm
Postovi: 34
zna neko nesto o kremi Garnier Pure?imao je neko iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 06, 2007 11:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
Skywalker je napisao:
ne nanosim je nikada na suvo lice vec na umivenu i vlaznu kozu.


kako to mislis na vlaznu??? kad se umijes ne obrises lice ili???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 07, 2007 12:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 8:47 am
Postovi: 120
Fisi je napisao:
Skywalker je napisao:
ne nanosim je nikada na suvo lice vec na umivenu i vlaznu kozu.


kako to mislis na vlaznu??? kad se umijes ne obrises lice ili???


samo skinem visak vodenih kapljica, lice ne brisem, ostane vlazno, ali se tokom nanosenja krem gel-a ta vlaga sjedini i upije. pokusaj - fantasticno je.
nanesem nekoliko tackica krem gel-a na par tacaka na licu, a zatim prstima blagim kruznim pokretima nanesem na ostatak lica, ne utrljavam vec ostavim da upije za sta treba manje od minuta.

ideju sam dobila od profi sminkerke na jednoj televiziji - pre sminkanja bi mi malenim vlaznim sundjerom osvezila lice i na vlaznu kozu nanela make up. tako se on fino i u tananom sloju nanese, ne vidi se, jako lepo upije, i deluje sveze. ne stvara onu tesku "masku" kao u vecini slucajeva.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: a umivanje?
PostPoslato: Čet Nov 08, 2007 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 07, 2007 1:51 pm
Postovi: 6
chokoladica je napisao:
Ja sam nakon duzeg vremena nasla kremu koja mi odgovara, vichy oligo 25 zelena, za normalnu i masnu kozu.Super je, ne masti mi se lice od nje celi dan, ne iskacu mi nove bubuljice, koza izgleda zdravo, dobra je i kao podloga za sminku.Jeste skupa, ali je dovoljno da se stavi samo mrvica na lice.Ja je koristim vise od mesec dana. :D


cime da perem lice a da nije agresivno,da ocistim prosirene pore i naravno da nema alkohola?!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: