Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 28, 2006 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Kakav ti je to zeleni caj?
Da sada sam kao nov,potpuno nov i presrecan sam!Nikad se vise ne vratio dan kao jucerasnji!
Skvo zelim ti puuuno srece,verujem u tebe,i ne brini,bice sve ok,ceka i mene sve to sl.godine,ali samo hrabro!
A kad smo kod grla,uvek kada mi je kao tebi,uzmem neke oriblete i to mi bas pomogne(ne mogu da se setim naziva)!
Tako,pa pisi kako si prosla!I ja u ponedeljak krecem,imam da naucim 37str,iz filozofije :evil: odo i ja da ucim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 28, 2006 8:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Danas sam jeo meso,tortu,pio gazirano i pusio cigarete :evil: :evil:
Kakav li cu se probuti ujutru?!
I nervirao sam se jer za sat vremena ne mogu 10 recenica da naucim!Mislim.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 28, 2006 11:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Skvo i ja ti zelim srecu i da te prodje grlo da nam budes kao nova,
uzela sam zeleni caj u listicima(tj bobicama), super je za liniju a i ten i kozu u globalu,malo mi je bio gorak u startu al sam se navikla pocepam dve solje ujutru dve uvece i super mi je,ne zasladjujem ga jer ga pijem umesto vode.
Bilo bi dobro da tu naviku imamo od malena da je caj dobar a posebno zeleni jer je delotvoran i cisti organizam.
MAda,vec posle dva tri dana navici cete se i postace vam navika kao sve ostalo...
Meni se lice xtra popravilo od antopar gela i jos jednom hvala ljudi za savet ,divni ste
Meni za koji dan pocinju predavanja na faxu... hehe jedva cekam :P

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 2:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
iguana je napisao:
I meni je tesko kad vidim drugaricu koja nema ni 1 jedini miteser i kad dodje kod mene da spava,ja izvodim moj ritual pred spavanje a ona legne sa sminkom???
i sutradan ja se plasim kad ustanem jer ne znam sta ima novo na licu a ona ustane protegli se i kaze.. iju pa ja opet zaboravila da skinem sminku sinoc???
sto bi rekao Kalimero,to je nepravda...
glavu gore nije smak sveta


Meni je jos gore kad mi neki drugar kaze "jbt...izasla mi bubuljica na sred cela ...jao sta cu da radim...kako cu u grad...kako da me vide ovako".....mislim...dodje mi da ga zavalim , jer nije ni svestan koliko je srecan sto nema probleme , sa kojim se mi suocavamo svaki dan....Sto ti kazes....svako vece i jutro pravi pravcati ritual.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 2:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
Bobo ...kako taj sapun sto koristis za ledja????
I ja malo kuburim sa ledjima pa mi je potrebno nesto da koliko toliko regulisem problem......
Ajde izvestavaj..kako to ide....!
Pozdrav....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 2:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Ja tek danas pocinjem sa vocnim kiselinama tj.Dercome Active,nisam smeo pre jer sam imao neke obaveze!Evo sta pise u uputstvu:
Vocna kiselina poseduje visestruka dejstva pri cemu je za DERCOME ACTIV od posebnog znacaja da:
-poboljsa strukturu koze,smanjuje bore i cini kozu glatkom
-povecava sadrzinu vlage i elasticnost koze
-Dercome activ je posebno efikasna u primeni kod fizioloskog i fotostarenja koze i kod reparacije oziljka posle terapije akni!


Fisi,i mene isto to nervira,a ustvari ne znaju kakvi su srecnici!Znaci,mi po njemu ne bi trebali nikada da izlazimo u grad!
Pa zar i tebe muce ledja?!Dobar je ovaj sapun,daje osecaj svezine i uvek mi vrati energiju,i sto je najvaznije zasuse mi bubuljice od njega!Moram da ga narucim jer ja kupio samo 100gr.Probaj ga obavezno!

E sada mi treba dragana da je nesto pitnem,ali nje nema :cry:
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2006 3:21 pm
Postovi: 16
Lokacija: Beograd
Gde ima da se kupi dermacom aktiv sa 10 % kiseline(najpovoljnije)?Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 7:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Upravo tako bobo,mi ne bismo trebali da se pojavimo nigde...
moram da se pohvalim da mi se stanje skroz popravilo od antopar gela,kako vama ide?
ja sam imala jednu jedinu bubuljicu na ledjima bas gore kod vrata koja se iznova i iznova javlja,ja je ne diram,samo je operem kupkom i ona nestane ali nikad ne ode definitivno,mada mislim da mi je to od kose ali sam mnogo puta uhvatila sebe kad ne radim nista kako zavucem ruku ispod majce i cackam ledja bez cilja pa mi se mozda i zbog toga to isto mesto iritira... sad je nema i ne diram to tako da su se ledja ocistila a i lice hvala Bogu je bolje
ajde dajte neke dobre vesti i sa vase strane, nenna? skvo?

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 8:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
bobo001 je napisao:
Fisi,i mene isto to nervira,a ustvari ne znaju kakvi su srecnici!Znaci,mi po njemu ne bi trebali nikada da izlazimo u grad!
Pa zar i tebe muce ledja?!Dobar je ovaj sapun,daje osecaj svezine i uvek mi vrati energiju,i sto je najvaznije zasuse mi bubuljice od njega!Moram da ga narucim jer ja kupio samo 100gr.Probaj ga obavezno!


Pozdrav!


Ma muce me ledja od kad me muci i lice! Medjutim nisam hteo nista da mazem, jer sam koriscenem svega i svacega pogorsao lice...pa nisam zeleo da napravim gresku dva puta.....Vec sam ostavio da prodje samo, ali imam vec 23 godine...i jos ne prolaze...tako da se nosim mislju da uzmem neki sapun da bar koliko toliko dovedem u red!!
Cudi me da nisi probao Fresh Farmacy ...posto kazes da ti dosta pomaze oko lica...??/
Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 29, 2006 9:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Dercome active ima valjda u svakoj apoteci u Bg-u!Cena:1457 din.
Evo Iquana kod mene je sve extra!
Vidis mene ledja ne muce od kada i lice!Mogli bi da probamo kombinaciju Pantenol kreme i Doctor's sapuna,ali prvo cekam da vidim dalji tok sa Mud Flatsom!Ne prija mi bas miris FF,doduse ni ovaj miris nije bolji,ali sto se mora nije tesko!Sta ti trenutno koristis za lice?!
Ja od danas samo Dercome Active,kremu za zastitu od UV zracenja,i FF(mada razmisljam da izbacim ovaj sapun, a da ubacim Neutrogena gel za ciscenje lica)!!!Vise ni sam ne znam!Ali vazno da sam sad dobro,bar sto se tice lica!
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 18, 2006 10:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 18, 2006 10:18 pm
Postovi: 44
Pomozite!!!
Imam jako masnu kozu i veliki problem sa aknama! Sve zivo sam probala ,u pocetku bude bolje i opet se vrati na isto! Isla sam dve godine u KOTO DERM-u na Autokomandi,pa sam koristila kozmetiku Afrodita, koristila preparate koje su mi preporucili u Dzordza Vasingtona,zatim sam 2 godine isla kod doktora Lalosevica,koristila Benzoil preoksid,dercome clear, losion klindamicin ,eritromicin, doroslovac, pila sam i amracin i nista nije pomoglo!!! Isla sam onda u Zemun kod dermatoloda ,tu sam dobila airol i skinoren,i tretmane tecnim azotom, pa sam koristila GARNIER PURE na bazi krastavca...... Sada se trenutno lecim u Avalskoj ( to su mi preporucili sa VMA) imam hirurske intervencije koje su jako bolne, direkttno u lice mi ubrizgavaju antibiotik, vec 15 tretmana sam imala,bolje je,ali ne mogu non stop ici, i opet sam pila amracin,i koristim krecno mleko, losion klindamicin, Max Factor puder u prahu(stavili su mi u njega antibiotik). I kada mi naprave pauzu intervencija onda idem na Elektroforezu i tecni azot!!!! tu vec idem 6 meseci!!! i polako gubim strpljenje, sta da radim?????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 18, 2006 11:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Samoj sebi počinjem da ličim na papagaja, ali nema veze, dok je to nekome od koristi:
AVENE DIACNEAL, a za više informacija, pogledaj istoimenu temu koju je započeo Makki.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 19, 2006 10:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 11:12 pm
Postovi: 19
pozdrav svima na forumu..
probao sam hiljade kozmenticara,krema,losiona i ostalih kozmetickih preparata (proactive,clearactive) i nista..
i ja se zadnja 3 meseca lecim u Avalskoj (bockanje,elektro-floreza,tecni azot pa opet iznova) kod dr.Radmanovic i pukao sam bar jedno 150 eura do sada...
pre 2 dana sam kupio Fresh Farmacy i mislim da sam za ova 2 dana napredovao vishe nego za cela 3 meseca mukotrpnog bola u Avalskoj..
Hvala vam sto ste mi otvorili oci..
Sutra kupujem ovaj AVENE DIACNEAL pa videcemo..
Pa za jedno desetak dana ove terapije imam da odem u *ebenu Avalsku na kontrolu,i samo cekam da mi kaze (pa vidis da ti se popravlja lice-kao da su oni zasluzni) da im se na*ebem keve..Svi ti dermatolozi i kozmeticari su velike lopine,samo kesh da ti uzmu i to na tanane te lece 6 meseci...dobro je da sam nashao ovaj forum.. :D

ps.: Ako neko zna adresu predstavnistva proactiva u BGD-u,neka je napise i sa njima bi hteo da porazgovaram..

pozdrav svima..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 19, 2006 11:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
makki, podićićemo ti spomenik zahvalnosti :wink:

A mogli bismo da osnujemo i udruženje zadovoljnih korisnika Avene Diacneala, jer ne verujem da na tržištu postoji sličan preparat.

Kad sam tek došla na ovaj forum, prvo što sam uradila, iščitala sam temu o Roaccutanu od početka do kraja, i proklinjala sve njegove negativne strane i efekte, zbog kojih nisam ni htela, a ni smela da počnem s istim. I sanjala o tome da se pojavi lokalni Roaccutan, jer to Diacneal zaista jeste. I želja mi se ostvarila!

Ne gubite vreme u Avalskoj, nego 1200 dinara u ruke i pravac apoteka. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 20, 2006 8:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 07, 2006 5:50 pm
Postovi: 33
Lokacija: nis
Naravno samo Avene diacneal i fresh farmacy, ali obavezno neka hidratantna krema za dan. Za dvadeset dana korišćenja bilo je samo pogoršanje. tj. sve što je bilo vidljivo i nevidljivo ispod kože je izašlo na površinu uz ogromnu masnoću. Naravno lice mi je izgledalo kao Beirut od izraelskih bombardovanja. Hvala bogu konačno mogu da kažem da se vidi poboljšanje. Ono što želim da kažem za dermatologe je da oni dobijaju flajere sa reklamama za nove proizvode i da u zavisnosti od toga ko im daje veći procenat oni njihove proizvode preporučuju. Kako mogu za neki novi proizvod da znaju da li je dobar ili ne ako je tek stigao i niko ga nije koristio. Preporuka korisnika je najbolja stvar jer je najsigurnije. Hvala vam svima koji ste preporučili Avene diacneal a i fresh farmacy. Mnogo sam se dvoumila oko tog sapuna ali me je oduševio. Naime moj muž ima jako masnu kožu bez bubuljica i njemu čak više odgovara taj sapun nego meni jer on ne koristi ništa drugo sem sapuna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: