Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 485 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 5:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 12:47 am
Postovi: 10
Ja samo hocu da kazhem da taj znoj ne postoji bezveze,vec da ima svoju svrhu,i da se prekidanjem veza za simpatikusom(shto nikako ne deluje kao neshto prirodno) verovatno pokrece niz drugih reakcija koje ce se vremenom ispoljavati kroz nechije zdravlje.
I meni predstavlja problem veruj mi,meni je i lice zahvaceno time tako da mozhesh samo da zamislish koliko me to sputava u svakodnevnim aktivnostima. Je li bi mi uchinila i opisala operaciju,kako se sad osecash,kakvi su doktori,moguce komplikacije,cenu i sve shto je potrebno da bi se obavila operacija?? Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 4:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 27, 2009 11:41 am
Postovi: 8
Duća je napisao:
Drage moje dame ,za vaš problem rešenje PRIRO-BIT 1!Znoj je normalna fiziološka pojava ali je problem kada se on jako oseća (zaudara).Taj smrad se javlja usled stvaranja gljivica ,na onim mestima gde imaju izvanredne mogućnosti za razmnožavanje(pazuh,stopala...).Kada nebi bilo tih gljivica znoj se nebi ni osećao.Dezodoransi,kreme.gelovi pokušavaju da eliminišu posledice ,a ne uzroke nastajanja ovih neprijatnosti.Sredstvo koje sam na početku pomenuo upravo uništava uzrok,a to su gljivice.Kako se koristi ?Dovoljno je pre tuširanja,sredstvo nakapati na vatu i njome preći preko onih mesta odakle se oseća znoj,sačekati DESETAK SEKUNDI i onda se istuširati.Koristi se prvog,drugog,četvrtog,osmog,šesnaestog i trideset drugog dana,a posle toga po potrebi.Preparat košta 570,00 din. i može se nabaviti samo preko mreže NEONET-a.Za bilo kakve informacije možete mi se obratiti,na E-mail ili preko foruma! :D


Da li je neko probao ovo???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 4:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 27, 2009 11:41 am
Postovi: 8
Duća je napisao:
Drage moje dame ,za vaš problem rešenje PRIRO-BIT 1!Znoj je normalna fiziološka pojava ali je problem kada se on jako oseća (zaudara).Taj smrad se javlja usled stvaranja gljivica ,na onim mestima gde imaju izvanredne mogućnosti za razmnožavanje(pazuh,stopala...).Kada nebi bilo tih gljivica znoj se nebi ni osećao.Dezodoransi,kreme.gelovi pokušavaju da eliminišu posledice ,a ne uzroke nastajanja ovih neprijatnosti.Sredstvo koje sam na početku pomenuo upravo uništava uzrok,a to su gljivice.Kako se koristi ?Dovoljno je pre tuširanja,sredstvo nakapati na vatu i njome preći preko onih mesta odakle se oseća znoj,sačekati DESETAK SEKUNDI i onda se istuširati.Koristi se prvog,drugog,četvrtog,osmog,šesnaestog i trideset drugog dana,a posle toga po potrebi.Preparat košta 570,00 din. i može se nabaviti samo preko mreže NEONET-a.Za bilo kakve informacije možete mi se obratiti,na E-mail ili preko foruma! :D


Da li je neko probao ovo???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 22, 2009 11:15 am
Postovi: 1
A šta mislite o akupunkturi? koliko sam ja učila o tome moglo bi da pomogne, jer deluje na stepen ekscitacije simpatičkih nerava . . u hiperhidrozi oni rade na višem nivou . . prosto kad bi mogli da se "priviknu" na fiziološku aktivnost


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Sre Mar 07, 2012 1:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 07, 2012 1:28 am
Postovi: 1
OPERISANA SAM 21.MARTA 2011 U INSTITUTU SREMSKA KAMENICA,OPERACIJA JE PROSLA ODLICNO,NISAM IMALA VELIKE TEGOBE,ISHOD OPERACIJE JE ODLICAN,DLANO VI MI SE VISE NE ZNOJE A PRAVILI SU MI VELIKI PROBLEM OD SEDME GODINE.OPERACIJU JE IZVRSIO DR.IVAN KUHAJDA KOME SAM VEOMA ZAHVALNA ZA MOJE IZLECENJE.CELO OSOBLJE GRUDNE HIRURGIJE JE VEOMA LJUBAZNO.ZAO MI JE STO ZA OVU OPERACIJU NISAM ZNALA MNOGO RANIJE,I PREPORUCILA BI JE SVIMA KOJI IMAJU PROBLEM SA HIPRHIDROZOM,DA SE OPERISU JEL JE TO JEDINI NACIN ZA IZLECENJE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Sub Apr 19, 2014 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:39 pm
Postovi: 1
Operisao me je Dr. Kuhajda krajem prosle godine u Kamenici. Zaista je sve proslo odlicno i vrlo brzo. Isti dan posle operacije sam pusten kuci uz bolove u ledjima ali nista strasno. Par dana sam mirovao i svaki dan mi je bilo sve bolje a posle otprilike mesec dana mogao sam da se bavim sportom. Zaista posle te operacije zivot mi se okrenuo,pazuh i dlanovi su potpuno prestali da se znoje (naravno osim onda kada je to normalno). Nemam vise strah kad treba da se rukujem sa nekim,mogu da nosim odecu svih boja i mnogo se bolje osecam u svojoj kozi. Preporucio bih ovu operaciju svima koji pate od prekomernog znojenja jer je pomoglo i meni i mojoj sestri.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Čet Dec 14, 2017 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2017 10:22 pm
Postovi: 1
Kažite "STOP" prekomerenom znojenju!!
Mi znamo kako vam je i kroz šta prolazite! Imamo rešenje za vaš problem.
Uskoro i u Srbiji u slobodnoj prodaji !!

Pišite nam o vašim problemima koje prouzrokuje prekomereno znojenje na sledeći mail: [email protected]

Hiperhidroza: prekomereno znojenje dlanova, pazušnih jama, leđa, grudi i drugih delova tela...

Uspešno kontrolišemo ova stanja koja su veliki problem za normalan zivot.

Vaš,
Perspistop


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Pet Dec 15, 2017 8:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јел'? Па дај неки линк.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Ned Dec 17, 2017 11:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Najjednostavnije resenje je tretman Botoxom, naravno i operacija kod pacijenata sa izuzetno izrazenim tegobama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 1:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
preporucujem Vam dr * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Čet Jun 28, 2018 11:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 11:05 pm
Postovi: 2
Pozdrav. Od rodjenja sam imao veliki problem sa pojacanim znojenjem dlanova i tabana. Carape su mi bile neprijatnog mirisa i uvek mokre, a ruke su toliko bile mokre da mi je znoj cesto kapljao. Kad god sam trebao da se rukujem sa ljudima, uvek sam se prvo uveravao da sam dobro obrisao ruke ili kad diram nesto da to posle obrisem. Uglavnom bio je veliki problem. Na internetu sam istrazivao i cuo za torakoskopsku simpatektomiju. Pisalo je da operacija ne sme da se radi osobama mladjim od 18. godina, sto zapravo nije tacno. Imam 17 godina. Pre nedelju dana sam operisan na Institutu za grudnu hirurgiju u Sremskoj Kamenici. Operaciju je radio dr Ivan Kuhajda. Doktor je toliko ljubazan i pun razumevanja za nas problem. Evo sada dok kucam ovo ruke su mi potpuno suve, a u patikama provedem i po pet sati pa mi carape budu suve (a da ne pricam o tome da sad mogu normalno da nosim papuce na golu nogu). Posle operacije se osecaju blagi bolovi u grudnom kosu pri disanju izmedju nedelju i dve dana otprilike (meni je 7 dan, polako se smanjuje bol). U bolnicu se leze dan ranije, operacija bude sutradan, a otpust nakon par sati. Zeleo bih da pohvalim i sestre i kompletno osoblje u Kamenici koje je bilo jako ljubazno i da naglasim da je institut stvarno super i imaju bolje uslove nego vecina klinika u Beogradu (to znam iz prve ruke, zato sto idem u medicinsku skolu i mogao sam da uporedim). Operaciju overava socijalno, samo sto sam ja morao da idem i kod grudnog hirurga u klinickom centru da napise da se operacija ne radi kod njih u Beogradu, ali to nije uopste bio problem. Izvanjavam se ako je ovo predugacko, ali sam hteo sazeto da ispricam moje iskustvo o ovoj operaciji i da preporucim dr Ivana Kuhajdu jer mi je ovo promenilo zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Pet Jun 29, 2018 10:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И шта су ти то оперисали?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Sub Jun 30, 2018 10:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 11:05 pm
Postovi: 2
Preseca se torakalni nerv u grudima, ulazi se kroz pazuh. Znaci imaju po dva oziljka od po 5mm sa obe strane. I dobro je sto uopste nema konaca, nego se rana zatvara nekim specijalnim lepkom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Ned Jul 01, 2018 8:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Уф.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hiperhidroza!!!
PostPoslato: Pet Jul 20, 2018 12:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 19, 2018 11:55 pm
Postovi: 1
Pre tri nedelje operisana sam na Institutu u Sremskoj Kamenici i rezultati su izvanredni! Samo 10-ak dana nakon stupanja u kontakt sa dr. Kuhajdom i objašnjavanja problema prekomernog znojenja u predelu pazuha, zakazana mi je intervencija, došla sam u bolnicu dan ranije, a narednog dana, samo nekoliko sati nakon operacije bila u mogućnosti da napustim bolnicu. Osećala sam se malaksalo prvog dana nakon anestezije, ali sam se već sutradan vratila uobičajenim životnim aktivnostima, osim blagog peckanja, drugih tegoba nije bilo, a ni neželjenog znojenja, nikada više! Kvalitet mog života značajno je poboljšan, žao mi je što za ovu intervenciju nisam saznala ranije, ni u jednom momentu se ne bih dvoumila, bez obzira na različite komentare koji izazivaju zabrinutost, nisam oklevala, blaga strepnja zbog neuspeha naravno da je postojala, ali sama pomisao na postojanje mogućnosti da ovaj problem zauvek rešim bila je vredna svakog pokušaja i rizika. Još troje mladih operisano je istog dana, svi prezadovoljni učinkom. Smatram da svako u situaciji sličnoj našim treba da razmisli o mogućnosti da jednostavnim hirurškim zahvatom zauvek reši taj problem, sve preporuke i pohvale za dr. Kuhajdu i njegov tim!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 485 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: