Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Sre Okt 19, 2011 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 10:05 pm
Postovi: 2
Koristio sam formulu dr Milojevica i to dva pakovanja, jer sam mislio da mi prvo nece pomoci, ali nije ni drugo. Mozda ce vama pomoci, ali meni nije ni malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Sub Okt 22, 2011 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 21, 2011 8:07 am
Postovi: 13
stefantan je napisao:
Koristio sam formulu dr Milojevica i to dva pakovanja, jer sam mislio da mi prvo nece pomoci, ali nije ni drugo. Mozda ce vama pomoci, ali meni nije ni malo


Naravno,nisam tvrdila da AIF mora pomoći baš svima. Kozmetičko je sredstvo kao bilo koje drugo, pa verovatno ne može svima i odgovarati. Nadam se da ćeš naći prepart koji ti odgovara i uspešno rešiti svoj problem. POZZZZ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Uto Mar 27, 2012 12:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 12:03 am
Postovi: 1
e cao ljudi nov sam i tako to,uglavnom da vam kazem ovako fazon ja imam bubljice po licu i ledjima,tako da mi je jedna kutija one acne intezive formule trajala tipa 2 nedelje i sad fazon na faci su mi se manje-vise povukle bubuljice i na ledjima takodje sad su mi ostali oni oziljci......al uvek mi izadju one ogromne crvene za koje moram da cekam fazon 5 dana da se zagnoje da ih istisnem e sad ne znam da li to ova AIF(acne intensive formula) cisti kozu iz dubine pa mi sad fazon izlaze bubljice po zadnji put ili preprarat ne deluje,ako neko moze da mi kaze da li mu se ovo desavalo posto vidim da ovde ima dosta ljudi koji su furali AIF po nekoliko meseci,bio bih vrlo zahvalan sto brzim odgovorom i tako nesto...
P.S. imam 17 godina musko sam i imam one pubertetske bubuljice
P.S.2.. hteo sam da vas pitam da li postoji nesto za lecenje tih oziljaka na ledjima koji ostaju posle bubuljica posto sam citao i u uputsvu za ovu AIF pise da ne pomaze oko oziljaka hvala unapred svima i srecno :D <33


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 3:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 3:32 am
Postovi: 3
meni taj losion traje već skoro 2 meseca, kako vi to tako brzo potrošite??? inače, ne utiče na ožiljke, samo na bubuljice...ja sam ranije imala velikih problema sa aknama, pila sam čak i roakutan i to mi je dosta pomoglo...e sad ovu formulu koristim kako bih održavala...prvo su mi iskakale potkožne bubuljice, da bi posle jedno 2 nedelje prestale da iskaču i sad sam manje više ok, pred menstruaciju mi izađe po koja, ali ovako je ok i proja mi taj losion jako...a kremu se ni ne vidi da sam koristila tokom ova 2 meseca, još uvek mi je puno pakovanje...možda ja to ne koristim nešto dobro, hm?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Ned Apr 01, 2012 10:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 4:59 pm
Postovi: 50
ja sam je koristio, i moze se reci da ima efekta. nazalost, moja prica nije tako jednostavna, isao sam i na razne tretmane, lasere, milion krema pre toga, tako da mi je i to delom pomoglo. u svakom slucaju uzmite, vredi probati, dobra je stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 01, 2012 10:23 pm
Postovi: 2
Da li moze neko da mi pomogne oko crvenila lica da li ova formula pomaze oko toga????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Sre Maj 02, 2012 7:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:45 pm
Postovi: 49
Nece ti pomoci oko crvenila i flekica, a za akne je odlicna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Sub Maj 05, 2012 3:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2012 8:00 pm
Postovi: 3
Hajde da pitam i ovde, posto ste ovde aktivniji :

Citiraj:
Da li neko zna kako mogu da zakazem pregled kod prof Milojevica? Neki kontakt telefon, mejl?
Cujem da se njegova zena bavi, izmedju ostalog, i uklanjanjem promena sa koze, oziljaka...da li je neko imao iskustva sa njom? Zapravo mi trebaju oboje. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Pon Maj 07, 2012 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 21, 2011 8:07 am
Postovi: 13
B81 je napisao:
Hajde da pitam i ovde, posto ste ovde aktivniji :

Citiraj:
Da li neko zna kako mogu da zakazem pregled kod prof Milojevica? Neki kontakt telefon, mejl?
Cujem da se njegova zena bavi, izmedju ostalog, i uklanjanjem promena sa koze, oziljaka...da li je neko imao iskustva sa njom? Zapravo mi trebaju oboje. :D



Pregledi se zakazuju na tel br 011 3 606 501. Mislim da to nije profesorova žena, već njegov asistent,a radi u profinoj ordinaciji... Toliko... Nadam se da pomažem.... POZZZ!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Čet Nov 22, 2012 3:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2011 10:23 pm
Postovi: 51
Lokacija: Borca!
Jel pomaze ova formula Dr Milojevica u uklanjanju mitisera ? Hvala.

_________________
You'll never walk alone!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Sub Jan 16, 2016 10:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jan 16, 2016 10:32 pm
Postovi: 59
Ko dr Zorice Hajzler ne razumem ko uopšte ide, ni gore osobe ni gore doktorke. Moju je devojku umalo uništila, da devojku nisam odveo u NS kod drugog doktora na konsultacije sad ne znam šta bi bilo sa njom, verovatno bi izgubila mogućnost i da jednog dana ima dete. A sve je počelo kad je devojka dobila uput za lečenje na VMA kod nje, otišla je da zakaže i prvi termin je bio tek za 6 meseci, stojeći tako u redu i razmišljajući da li će moći doći tad zbog ispita, kaže joj jedan dečko kako ta doktorka ima privatni salon, ako joj je već hitno daće joj broj pa nek zakaže tamo. I tako ona ode kod nje. Kaže nigde naziva salona, ni na interfonu, u salonu odnosno kući tri prostorije, preprljave i zagušljive od dima, dr bez odela čim ju je videla rekla joj je kako joj je lice baš buknulo i da ona tu ne može ništa pomoći sem da joj prepiše Roacuttan, 6 meseci da ga pije bez prestanka, ukupno da popije nekih 8 000 mg, pa kad joj se sredi lice, a kao hoće sigurno i zauvek, da joj dođe na koji piling. Dobila je potom papir sa dijagnozom acne vulgaris i rečima "Ovaj pregled vas košta 4500 din." Zgrožen sam sad uopšte kad razmislim kroz šta je moja devojka prošla za dva meseca te terapije, ja nažalost tad nisam bio u Bg i nisam bio upućen u dešavanje, ali kad sam došao i video je usledio je šok za mene, lice prepuno cističnih akni, bukvalno jedna na drugu, koža na rukama i telu bela i suva, ispucala do krvi, ona malaksala, sa barem 8kg manje, i sa ciklusom koji je kasnio tri sedmice. Zgrožem sam i što i jedna takva poznata doktorka i dan danas drži u svojoj kući salon i kao leči pacijente sa paprenim cenama usluga. I ovom prilikom govorim svima devojkama, najiskrenije, da ni u ludilu ne idu kod ove doktorke i doktora kao što je ona. Ne idite, ne pristajte na ovakvo lečenje Roacuttanom jer je izuzetno opasno i može vam samo naškoditi, uništiti još više i kožu ali i organizam. :x I ne opterećujte se mnogo aknama i bubuljicama, kad se srede hormoni i one će prestati iskakati, u najgorem slučaju kad se verite kao moja devojka, tj. od jutros verenica. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: