Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pet Avg 14, 2009 7:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Trebalo bi da mozes,odes u zavod i platis pregled.Verovatno je skuplji za vas strane drzavljane.1500din.je inace.Privatno ne radi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 11:15 am
Postovi: 6
Hvala na odg...

Da li ima guzve? Tj. ako dodjem, platim, da li moze da me pregleda odmah taj dan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sre Avg 19, 2009 12:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 19, 2009 12:50 am
Postovi: 1
Mozes se pregledati istog dana ali moras doci veoma rano jer je guzva nenormalna a prima se 20 do 30 ljudi zavisno od dana. Ja sam bila prosle nedelje prvi putkod njega, radio je popodne, dosla sam u 8h ujutru i bila 5. na redu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sre Avg 19, 2009 3:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Evo ti broj Zavoda za kozne i venericne bolesti,najbolje da se raspitas pre nego sto dodjes 0113237361.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Čet Avg 27, 2009 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 11:43 pm
Postovi: 1
da li to znaci da ja kao student mogu da idem da se pregledam kod njega pod uslovom da platim pregled, ili pak studente i dalje salju u studentsku polikliniku ili negde drugde...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sub Sep 05, 2009 9:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 05, 2009 9:30 pm
Postovi: 7
Ja kod Dr Sera idem od septembra 2008.
Istina je da mi se koza jako ljustila,perutala..ali to je proslo..i jako mi je pomogao..tj akne koje imam od 11e godine su se dosta povukle..imam 27 godina..tako da su akne nesto sa cim zivim..jedino sto sam radila pre dr su tretmani lica,koji su mi dosta pomagali..ali su oni jako agresivni..
Za doktora sam cula od nekih preporuka..
ja sam zadovoljna..mada i dalje imam akne..ali dosta manje..dobijem ih periodicno(znaci u pms-u)
Sem akni,imam vitiligo..na sakama i laktu..ne veliku povrsinu..dao mi je neku tecnost,koju sam mazala cas redovno cas ne..sa lakta mi se skoro skroz povukao,ali sa saka je na nekim mestima poceo polako da se povlaci. Mnogi su mi rekli da je vitiligo ne izleciv..ali eto,i za njega ima leka..jeste da je uporan kao i gljivice.
veliki problem kod odlaska na predgled jeste to glupo cekanje..uvek se iznerviram,zbog nekulture ljudi koji rade tamo,pogotovo onog ogromnog i jako nevespitanog coveka..i bas zbog cekanja ne idem redovno na preglede,pa mi se akne i vracaju.
Od drugarice sam upravo dobila informaciju da je poceo samostalno da radi. Sutra cu pozvati telefon koji mi je dala..i ako je ispravan,postavicu ga ovde.
Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sub Sep 05, 2009 10:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 14, 2008 2:09 pm
Postovi: 328
@dudasoul
Ja idem kod njega od oktobra 2008. Problem koji imam su umerene akne. Takodje mi je lice u najgorem stanju pre pms-a i posle. Od tada pa naredna 4 meseca sam izgledala najgore u svom zivotu. Lice mi se bukvalno raspadalo. Izaslo mi je mnogo bubuljica koje su kasnije nestale, i za sobom ostavile puno fleka i oziljaka. Fleke imam i danas, mada su neke izbledele. Jedino sto mogu da kazem dobro za ovu terapiju je to da mi bubuljice prolaze brze,ali da su posledice lecenja ogromne. Ovih 10 meseci sam redovno isla na kontrole i redovno mazala kreme. Dr me je uveravao kako mi je lice odlicno, ali ja nisam zadovoljna zbog fleka koje i dan danas imam i zbog gomile ozliljaka koje imam.
Sledeca kontrola treba da mi bude sredinom meseca, pa ako mozes da mi napises kad saznas gde dr sada
radi i broj telefona. I jel to znaci da vise ne radi u dzordza vasingtona?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Ned Sep 06, 2009 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 05, 2009 9:30 pm
Postovi: 7
Koliko ja znam u Dzorzda V. radi i dalje..a za privatno nisam sigurna..ako je telefon koji imam ok,naravno,odma ga postavljam..
Ja nisam imala tolike muke..jeste da mi se lice perutalo..ali je pomoglo..
Ja mogu samo da kazem,da od kad idem kod njega ja nemam akne u tolikoj meri..ponekad ih nemam uopsete..
poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Ned Sep 06, 2009 9:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 12:35 pm
Postovi: 46
Bas bih volela da znam zasto vam dr Ser nije prepisao roakutan? Za njega sam cula da je dobar lekar ali ne tako cesto da pacijentima prepisuje ovaj lek.. radoznala sam jer ja koristim roakutan a ako ga on ne prepisuje mozda ima dobar razlog za to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Ned Sep 06, 2009 9:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 14, 2008 2:09 pm
Postovi: 328
Ma Ser je skoro protiv svih krema, sapuna, lekova itd itd.
Imala sam prilike u vise navrata da ga cujem kako ne odobrava niveu, vichy, kontraceptivne pilule, ma sve zivo.
Verovatno misli da samo sto on napravi je dobro plus jos neki mali procenat proizvoda u prodaji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Ned Sep 06, 2009 9:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 12:35 pm
Postovi: 46
Najvise me nervira to sto covek ne moze da se osloni na njihovu profesionalnu etiku, u smislu, da ja sada ne znam da li on ne prepisuje roakutan npr. jer zaista mislim lose o tome ili zato sto hoce da prodaje njegove kreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Ned Sep 06, 2009 10:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 14, 2008 2:09 pm
Postovi: 328
Ja bih pre rekla da mnogi lekari uvaljuju neke svoje preparate, pa o roaccutanu nemaju ni vremena da razmisljaju. Sad to nekima pomogne, a ostalima kojima ne pomogne oni se okrenu ovom leku u nadi da ce pomoci. Ne volim kad ljudi imaju negativno misljenje o njemu u startu. Hvala bogu, ima normalnih lekara koji su spremni da sa pacijentom porazgovaraju i na tu temu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 9:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 18, 2006 1:41 am
Postovi: 151
tvorac acne.org sajta (koji nije doktro naravno, nego je dugo bolovao od akni) je izumeo svoj rezim lecenja akni za koji tvrdi da svima pomaze i pritom ima negativno misljenje o roakutanu, tj. preporucuje ga samo iskljucivo za najteze sluchajeve (i sam ga je uzimao ranije i misli da mu je ostavio dugorocne posledice-suva usta i bolove u zglobovima kada se bavi sportom).

mozda je takav slucaj i sa dr serom, da je npr. otkrio neku kombinaciju postojecih lekova za koju je ubedjen da je najefikasnija i svima pomaze (i zaista mozda pomaze vecini ljudi), i od tada "hejtuje" roakutan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pet Sep 11, 2009 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 05, 2009 9:30 pm
Postovi: 7
Izvinjavam se na kasnjenju..telefon koji imam je ordinacije Lalosevic..tako da sam razocarana kao i vi..
Koliko sam ja razumela doktori ne mogu da rade i u drzavnoj i privatnoj praksi..tako da nam ostaje da cekamo red ko i svi.
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sub Sep 19, 2009 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 24, 2007 2:02 pm
Postovi: 42
Lokacija: Beograd
Vidim da je problem sa aknama kod mladih ljudi jos uvek veoma aktuelan. Evo moje iskustvo:
Imala sam velikih problema sa kozom lica, kao neki zakasneli pubertet dobila sam maltene cireve po celu
i imala sam veoma masnu kozu. Sve sam probala i isla sam kod Karadaglica koji mi je dao tretanoid krem koji je samo pravio jos veci problem tj ljustilo se lice i pekla me je koza. Onda sam slucajno saznala za jedan kozmeticki salon koji vodi jedan stari farmaceut na Senjaku, zove se Stevanovic Dusan. Naravno kad sam otisla to je bio ultra fensi salon za beogradske smizle ali kad covek ima problem OK. Dao mi je neko antibakterijsko mleko koje me je za sedam dana spaslo. I dan danas vec punih 20 godina koristim to mleko. Kupujem ga u Priminim apotekama i zove se BB mleko Dusana Stefanovica. Ima i krema koja isusuje bubuljice kad se pojave, a moje lice, nebiste verovali svi me gledaju kao da sam pala s Marsa kad im kazem nasta je nekad izgledalo. Danas sa 39 godina imam kozu lica kao sa reklama. Lekari je hvale da veoma kvalitetna.

Iskustvo jednog mog poznanika je takodje veoma interesantno. On je mucio muku sa aknama pa je jednog dana otisao u privatnu kliniku Ristic kod neke zene dermatologa koja mu je dala kombinaciju nekih lekova za terapiju lecenja jetre ili slicno s tim da ga je upozorila da bude veoma diskretan u vezi sa tim. Veoma je bio sumnjicav ali ipak je probao terapiju, posle sedam dana kompletno je sve nestalo. Pitao je samo da li ce tako i ostati, ona je potvrdila i posle mesec dana je skinut sa terapije. Danas posle 2 godine on apsolutno nema vise nikakav problem.

Ovo sve govori da resenje moze da se nadje tamo gde najmanje ocekujes ako ti tvoj dermatolog nepomaze, probajte da se savetujete sa endokrinologom ili dobrim dermatologom-kozmeticarem jer su akne samo posledica neceg drugog.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: