Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Crvenilo u licu, fleka na ruci, neprijtni mirisi
PostPoslato: Ned Mar 14, 2021 1:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 10, 2019 7:18 am
Postovi: 3
Pozdrav,

Imam 22 godine i nikada nisam imao problema sa kožom. Trenirao sam košarku dosta dugo i znojio sam se normalno, nije bilo mnogo neprijatnih mirisa. Pre 5 godina sam prestao da treniram.

Prvi problem kreće pre nekih 2 godine. Dešava mi se da pocrvenim jako u licu kada pijem alkohol. Ne dešava se uvek, ali se desi ponekad i traje 30-60 minuta. Osećam da mi lice gori i bude mi neprijatno.

Drugi problem kreće pre nekih godinu dana. Pojavila se fleka na levoj ruci i nikako da siđe. Na https://ibb.co/86QPTnP ovoj slici se vidi fleka. Sad nije toliko uočljiva, ali zna da bude dosta crvenija. Ne znam od čega zavisi.

Treći problem kreće pre nekih 3-4 meseca. Mnogo se više znojim i miris je dosta neprijatan. Već posle par sati se osetim, a nisam ništa fizički radio da bih se oznojio. Pre sam mogao da se ne tuširam 2 dana(prvi maj u prirodi recimo) i da se ne osećam uopšte, a oznojio sam se. Godinama korisitm gillette endurance i nikada nisam imao problema sve do sad. Sad sam probao raznorazne dezodorane ali bezuspšeno.
Sinoć sam legao oko 00.15 i nisam mogao da zaspem. Ustao sam oko 3.00 iz kreveta i istuširao se, stavio rexona dezodorans i zaspao. Ustao sam u 10, sad je 12.45, pazusi mokri a ja se osećam na znoj. Neverovano i nepodnošljivo. Prošlo je svega 10h, od kojih sam 7h spavao.

Hranim se ceo život isto, pogotovo u poslendjih nekoliko godina, bukvalno nisam ništa menjao. Hleb ne jedem uopše, osim kad pojedem neku pljeskavicu. Pijem alkohol isto, čak i manje nego u srednjoj školi. Pijem vodu vrnjci 6l balon, oko 3l dnevno. Ponekad imam problem da zaspem, dešava se možda 3 puta nedeljno.

Stvarno ne znam zbog čega se ovo izdešavalo. Nadam se da mi neko može pomoći.
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: