Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 5:29 pm
Postovi: 9
Ja sam licno imao velikih problema sa aknama, mada nisam jos sve rijesio tu i tamo se pojavi po koja, to sam rijesio sa koristenjem Solution Klindamicin (kao losion za ciscenje ujutru i uvece) i Mixturae Lutze kao lijekom koji se koristi samo uvece, prije ovoga sam koristio kao sto neko rece sve i svasta i nista nije imalo rezultate kao ovo, jedino je bitno da se tretman ne prekida ni dana jer opet ce se pojaviti velike crvene akne! Ova sredstva proizvodi Hemofarm i sjajna su, ne znam da li toga ima u Srbiji ali RS ima u svim njihovim apotekama! Meni je pomoglo!

_________________
Nista!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 10:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2007 7:19 pm
Postovi: 17
Lokacija: Beograd
Ali mene bas zanima uklanjanje tih rupica i sitnih oziljaka...Koliko Murad tu ima efekta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 20, 2007 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 21, 2007 10:36 am
Postovi: 8
Pogledaj prethodne poruke, pisala sam koje tretmane sam radila.
Murad ima i 70% kiseline bas za oziljke, a ona se nanosi samo na te delove koji su takvi,a na ostali deo lica se nanosi 40% i 20 % kombinacija, zavisno od predela. Nije kako ti kazes smuti pa prospi, one rade na principu- skidaju taj mrtvi sloj celija sa povrsine koze, tako da se koza blago peruta, pa je potrebno nanositi dnevnu hidratantnu kremu. Ali to je proces koji se desava dok se koza cisti, tako da se suzavaju prosirene pore, i smanjuju oziljci. Postaju plici i koza izravnana.
Samo je potrebno biti uporan , i jto da treba novca, ali vredi.
Kompleks je kompleks.....

_________________
Zeljana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 25, 2007 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2007 7:19 pm
Postovi: 17
Lokacija: Beograd
Ja sam mislila da uradim jednu seriju mikrodermoabrazije pa posle toga ovo sa kiselinama...Sta mislite o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 25, 2007 11:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 05, 2006 6:39 pm
Postovi: 30
Lokacija: NED
Cuo sam da su neki imali dobra iskustva oko oziljaka sa biotron lampom, jel se sretao neko sa tim do sada?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 10:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 10:34 pm
Postovi: 34
e zanima me samo gde mogu da saznam koliko je Roakutan efikasan,posto sam citao o tome,ali to nisam saznao,jer su sve te teme davno otvorene ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 29, 2007 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 7:36 pm
Postovi: 1
Sto se tice tretmana dr. Muradovima kiselinama - da li se oni rade u centru dr. Murad ili u nekim dermatoloskim ordinacijama? Sta preporucuju oni koji su radili te tretmane?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 02, 2007 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 02, 2007 10:35 pm
Postovi: 4
Ja imam 20 godina i od sedmog razreda se "rvam" sa bubuljicama. Bilo je perioda kada mi je lice bilo bolje ili losije ali nikada nisam imala ove odvratne akne koje bole i ogromne su i treba im 100 godina da nestanu (imam ih u poslednjih godinu dana mozda). Imam te akne iskljucivo na bradi i mozda kod uglova usana (hvala Bogu samo tu!) a na celu i nosu samo neke sitne. Obrazi su mi potpuno cisti. Da li neko od vas molim vas moze da mi pomogne? Ponekad sam depresivna zbog svega ovoga!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 19, 2007 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 5:42 pm
Postovi: 4
alessandra je napisao:
Ja imam 20 godina i od sedmog razreda se "rvam" sa bubuljicama. Bilo je perioda kada mi je lice bilo bolje ili losije ali nikada nisam imala ove odvratne akne koje bole i ogromne su i treba im 100 godina da nestanu (imam ih u poslednjih godinu dana mozda). Imam te akne iskljucivo na bradi i mozda kod uglova usana (hvala Bogu samo tu!) a na celu i nosu samo neke sitne. Obrazi su mi potpuno cisti. Da li neko od vas molim vas moze da mi pomogne? Ponekad sam depresivna zbog svega ovoga!

Ne verujem da za tebe ima pomoci. Stvarno je retkost da neko ima bubuljice. Pogotovu oko usta. (nije ni cudo kad pogledam za sta sve ljudi koriste usta osim za unosenje hrane i pricanje...) :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 21, 2007 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 02, 2007 10:35 pm
Postovi: 4
dr. Jim Carrey -ti si decko/covece/deda promasio forum. Ako procitas poruke videces da je to sto si napisao cak i ako si pokusao da budes sarkastican (a ne zbog nedostatka inteligencije) tako glupo da si upravo nezvanicno osvojio nagradu za najgluplju poruku godine na ovom sajtu! Izvinjavam se svima ostalima na offtopic-u, ali ovakvi ljudi jednostavno ne smeju da se izvuku sa svojim bespotrebnim komentarima.
[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 21, 2007 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 5:42 pm
Postovi: 4
Rekao bih da za tebe nema leka ni na dusevnom planu. Izgleda da te pogodila istina. Lekovi ti ne mogu pomoci vec prestani da trpas u usta ono sto ne treba i bice sve ok. U suprotnom nastavi da se crvenis u svojim acne spermaris. PozZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 22, 2007 2:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
:o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 01, 2007 1:56 am
Postovi: 7
e ovako,kada sam se osisao glavu prvi put masinom na nulu onda nikakve bele tackice nisam primetio,a posle kad sam poceo da brijem glavu primetio sam da mi ostaju neke tackice i kruzici na glavi i kao da kosa tu ne raste sto me jako zabrinulo,pomozite pliz :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 6:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
alessandra je napisao:
Ja imam 20 godina i od sedmog razreda se "rvam" sa bubuljicama. Bilo je perioda kada mi je lice bilo bolje ili losije ali nikada nisam imala ove odvratne akne koje bole i ogromne su i treba im 100 godina da nestanu (imam ih u poslednjih godinu dana mozda). Imam te akne iskljucivo na bradi i mozda kod uglova usana (hvala Bogu samo tu!) a na celu i nosu samo neke sitne. Obrazi su mi potpuno cisti. Da li neko od vas molim vas moze da mi pomogne? Ponekad sam depresivna zbog svega ovoga!
Pokušaj sa Avene kolekcijom:

umivanje Avene Gelom, uveče nakon umivanja gelom Avene Diacneal (nanosiš ga vrhovima prstiju, jako nežno utapkaš na lice), a ujutru Avene tečni Losion sa vatom utapkaš jako nežno (ako ti je lice previše suvo ili ukini pranje gelom pre nanošenja losiona, ili uvedi neku hidratantnu kremu nakon losiona, npr. Avene Cleanance ili Avene Legere). Lice ne briši peškirom, već tapkaj, budi generalno jako nežna prema licu i vratiće ti se mnogostruko.

Mislim da je Avene u Lilly apotekama trenutno na sniženju, pa iskoristi priliku da se snabdeš po nižim cenama. Srećno.

A ovakvim retardiranim spodobama tipa dr. Jim Carrey ne treba pridavati pažnju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 10:34 pm
Postovi: 34
makki ti si koristio Avene kozmetiku?
pomoglo ti je nesto? :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: