Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 5:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 4:00 am
Postovi: 29
Da je kod nas kao u sredjenim zemljama, kako kazete, vecina lekara bi ostala bez dozvole za rad i toga ste i sami svesni, jer sam shvatio da ste i Vi lekar, pa najbolje znate kakvo je stanje u nasem zdravstvu.

I kad ce doci vreme da neko od Lekarskog kadra plati za greske i da se stane na put tom zataskavanju i prikrivanju!!!

Devojka je lepo rekla da svako radi svoj posao, a Vi ste napravili lose poredjenje. A zanima me kakvo Vi imate misljenje o narodnoj medicini i "nadrilekarima" koji su mnogima pomogli kad je zvanicna medicina ostala bez resenja? Licno poznajem mnoge takve slucajeve, a ti travari i sl. nemaju zavrsen Medicinski fakultet, i lekari su digli bili ruke od njih, i sta je tad trebalo uraditi, pomiriti se sa takvim stanje?!
Molim Vas za odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 8:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Svako ima pravo da ide i da se leci kod koga god hoce.
Druga je stvar sto neko (zlo)upotrevljava svoje (ne)znanje i pokusava iz nekih drugih interesa da "pomogne" pacijentima. Za nadrilekarstvo se odgovara krivicno.
Mozda bih i ja znala da vozim avion, cak sam i probala i nije islo lose, ali mi niko nece dati da sednem sama u kabinu dok nemam polozen ispit. Sta mislite zasto?
U Srbiji sam se nagledala pacijenata koji su, trazeci pomoc ko zna vec gde, najpre izgubili dragoceno vreme, pa potom sve ostalo. Ne verujem da se u Srbiji sada nesto izmenilo po tom pitanju. Volela bih da gresim.
Ja sam uvek bila za to da pacijent ima pravo i mora da dobije sve informacije o svojoj bolesti, nacinima na koje se moze leciti, cuje misljenje drugog i/ili treceg lekara i, kada za to ima potrebe, promeni svog doktora. Tako bar ja radim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 8:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2009 4:31 am
Postovi: 30
Da li ste Vi administrator i u temi postavljenoj za "Nokte", jer imam velikih problema, pa me zanima koliko se ceka na odgovor, a primecujem da Vi redovno odgovarate i jako brzo na postavljena pitanja.

Vidim da na ovom forumu ima u odeljku "Alternativna Medicina" bas zucnih rasprava clanova foruma sa lekarom/ima, neke i ja opravdavam, ne sve naravno.

Ali zasto samo mali broj lekara pored zvanicne medicine priznaje i narodnu, dok su ostali kategoricno protiv i nista osim svoje, ne priznaju. Mislim da to nije u redu!

Homeoterapija ulazi kao metoda sa velikim uspehom i neki lekari pocinju da je rade, a drugi je pljuju! Da li i to spada u "nadrilekarstvo' ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: akne i oziljci
PostPoslato: Sre Apr 16, 2014 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 16, 2014 12:39 am
Postovi: 1
Pozdrav svima.. Imam problem sa bubuljicama, cesto izlaze (tj izlazile su) dok nisam nasao JEDNOSTAVNO RESENJE...
Nisu u pitanju 2,3 bubuljice pa sad kao dramim zbog toga...
Odmah da kazem da ishrana, dijeta, i tako te stvari ne pomazu kod toga, jer onda bi svi imali neke bubuljice, jer svi se u nekoj meri hrane nezdravo!
Ja imam 20 godina i dalje imam bubuljice (tacnije oziljke i flekice, ponekad izadje koja bubuljica)
Takodje nemojte mazati nikakve kreme, piti lekove i tako dalje (osim ako nije ozbiljno, onda preporucujem roakutan), jer akne (po mom misljenju) izlaze jer nesto u organizmu nije u redu, i organizam to ispoljava na kozu, pa kreme i lekovi suzbijaju taj problem, resavaju mozda problem sa bubuljicama, ali taj unutrasnji problem jos uvek je tu!
Pre 4 meseca sam poceo da pijem ZEOLIT, za koji sam slucajno cuo da je dobar za akne... Za one koji ne znaju, to nije nikakav lek niti krema ni slicno. To je prirodni mineral, ima da se kupi u svakoj apoteci i prodavnici zdrave hrane. Ja kupujem u kesicama po 5g, razmuti se u casi vode ujutru drvenom ili plasticnom kasikom, i popije se... U toku dana morate piti dosta vode.. Da ne bih sad pisao puno, nadjite na internetu za sta je sve dobar zeolit, zacudili bi se...
Ne garantujem da ce vam to pomoci, jer jos uvek pijem i nadam se da ce vremenom biti bolje, i naravno primetio sam razliku od kako pijem.
Pre nego sto sam poceo da pijem zeolit, svaki dan su mi izlazile bubuljice (1,2 dnevno otprilike).. Vremenom sve manje i manje se pojavljuju. Sada pijem vec 4 meseca, desi se da prodje 10ak dana da mi ne izadje ni jedna bubuljica.
Pijem 20 dana svaki dan, pa onda pravim pauzu 7-10 dana..i tako u krug...
Za par meseci cu videti kako to jos ide, pa cu opet pisati
Ako neko jos ima iskustva sa zeolitom sto se tice bubuljica, voleo bih da cujem
Pozdrav
izvinjavam se na dugackom tekstu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: akne i oziljci
PostPoslato: Sre Jun 25, 2014 10:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 21, 2011 8:07 am
Postovi: 13
Meni je super Acne INtensive Formula!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: akne i oziljci
PostPoslato: Sre Jul 03, 2019 8:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 03, 2019 8:25 am
Postovi: 6
Tablete protiv akni - https://rs.nonacne.com Nonacne su zaista uspešno sredstvo protiv promena na koži u vidu akni.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: