Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Imam problem....
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 07, 2009 4:52 pm
Postovi: 14
Izvinite sto pocinjem novu temu......Imam 15 god i mislim da imam kratak frenulum.....penis mi je duzine 18 cm...ne znam da li je to vazno....Imam devojku i trebali bi da imamo polne odnose(prvi put do sad)...medjutim ja imam strah od pucanja frenuluma ili kako se vec pise...dok penis nije u erekciji kozicu prevucem bez ikakvih problema do kraja...pritom se malcice glavic nakrivi na dole...ali kad je u erekciji kozicu prevucem samo malo ispod glavica...dalje ne ide...eee ja hocu da uradim tu intervenciju ali za nekih 3 , 4 meseca...pa me zanima kolika je opasnost da mi pukne frenulum pri odnosu... :oops: :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 5:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pa,opasnost postoji ali sad bas kolika je to ti niko ne moze reci.Najbolje da probate,ali koristite neki lubrikant (sredstvo za podmazivanje) jer frenulum puca kada nije dobro podmazan i kada zapne o zid vagine.I samo polako.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 07, 2009 4:52 pm
Postovi: 14
I jos jedno pitanje...Cuo sam da kondom spada kad postoji kratak frenulum...pa me zanima...da li je to tacno????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 5:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
verovatno ce ti spadati tokom prvog odnosa,dok se ne naviknes i dok ne steknes dovoljno iskustvo...kad ti to srede moci ces da mirno obavljas sve radnje... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Pon Sep 07, 2009 6:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
Ja 1993 je napisao:
I jos jedno pitanje...Cuo sam da kondom spada kad postoji kratak frenulum...pa me zanima...da li je to tacno????


Tacno je. Ja imam kratak frenulum, i za ovih godinu i po koliko sam sexualno aktivan mi je redovno smetao. Vuce glans na dole, zateze, ne mozes da se opustis, u grcu si jer ne znas da li ce puci, a najgore je ako ga iziritiras, ne da boli ne mogu da ti opisem. Zato sto pre na frenulotomiju i resi se tog problema. Ja jos uvek ne stizem da to sredim, a ako dozvolim da pocnu studije onda nista nisam uradio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 07, 2009 4:52 pm
Postovi: 14
Limanac jel se tebi desilo da ti pukne frenulum...i sta u tom slucaju da radim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 07, 2009 4:52 pm
Postovi: 14
Da li ce lakse puci ako koristim kondom ili ne??? :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 7:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
Nije mi jos uvek pukao, nadam se i da nece. Moracu sto pre da ga odstranim, ne mogu vise da odlazem. Moj ti je savet da se prvo resis freneuluma, pa tek onda pocni sa sexom, smorice te frenulum jer neces moci da se opustis, vec ces samo na njega misliti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Ned Sep 13, 2009 1:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 07, 2009 4:52 pm
Postovi: 14
Moze jos jedno pitanje...ja nem ogu pri erekciji da zavrnem kozicu msm mogu ali samo malo ispod glavica dalje nece...a cuo sam da mora kozica da se zavrne skroz pa da se stavi kondom...a ja ne mogu da zavrnem do kraja samo malo ispod glavica i to je to....da li da zavrnem koliko moze pa da stavim kondom ili da zavrnem kozicu samo preko glavica pa da stavim kondom...???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Ned Sep 13, 2009 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 07, 2009 4:52 pm
Postovi: 14
ajde ljudi sto me kulirate???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam problem....
PostPoslato: Ned Sep 13, 2009 8:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
bilo bi pozeljno da se skroz zavrne, ali posto imas kratak frenulum nemoj na silu da zavrces, nego dokle moze, da se ne povredis ili ne zaglavis kozicu iza glavica pa da te steze...ali to najbolje znas da li se desava ili ne...najbitnije je da tebi udobno stoji kondom, a najbolje to isprobaj ovako nezavisno od odnosa, vezbaj sam sa sobom stavljanje kondoma...pa ces videti kako ce najbolje da ti legne kondom...takodje i prilikom seksa probaj sta je najbolje, probaj ovako, probaj onako, i kako vidis da ti je najudobnije, da ne smeta, ne spada, tako dalje praktikuj...ali glavni savet je da resis problem kratkog frenuluma...do tad strplivo... :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: