Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hematospermija (crvena sperma)
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 21, 2012 5:28 pm
Postovi: 14
U decembru prilikom samozadovoljavanja sam primetio da mi je sperma crvene boje i da ima i nekih crvenih tackica, ugrusaka ili sta vec. do se desavalo i narednih nekoliko puta, da na pomenem da nikakve bolive nemam niti me sta pece sve je ok, i mokraca je normalne boje mada ona nema bas neke veze s spermom. U sexualnom odnosu koj sam imao nedelju dana pre toga sve je bilo uredu. otisao sam kod urologa koji mi je rekao da dam mokracu i spemu
(spermokulturu) na analizu, sto sam i uradio. Kada sam dosao po rezultate dobio sam samo za mokracu gde je pisalo da nema izolovanih bakterija, a za spermu si mi izgubili uzorak tj nisu ga ni uradili napisali da ga nisam ni doneo, a tada je sperma bila bas crvenkasta. Posle je polako pocela da bude manje crvenkaska skoro kao normalna a pri samom kraju su se videle crvene grudvice i onda je bilo ok. pre dve nedelje u sexualnom odnosu je bilo sve ok, odna mi je opet pre sedam dana odjednom opet bila crvena(samozadololjavanje) a zadnjih par puta kao da je normalna. Resio sam da odnesem uzorak u privatnu labaratoriju gde su nalazi da nema izolovanih bakterija, sperma nije bila crvena ali kao da je bistrija pogotovu u drugom delu izbacivanja a nije bele boje.

e sad me zanima u vezi Hematospemije kako nastaje sta je uzrok.
da li ako nema izolovanih bakterija da je sve u redu ili se neke bolesti(rak) otkivaru na drugi nacin.
zasto mi sperma nije bele boje nego neke cudne boje kao da je zuckaste bistra ali ne i providna.


Imam 34 godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hematospermija (crvena sperma)
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 11:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
moze se desiti da to bude bez nekog poznatog uzroka (idiopatski) kada nije opasna...ali bitno je iskljuciti neke poznate razloge koji do toga mogu dovesti i koje treba leciti, kod mladjih najcesce infekcija, tako da je potrebno uraditi te analize koje si naveo, i takodje uraditi uroloski pregled, kao i ultrazvuk...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: