Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa testisima i bol na glavicu penisa
PostPoslato: Pet Jun 18, 2010 7:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 18, 2010 7:14 pm
Postovi: 2
Poz svima, nov sam. 8)
Ne znam je li se dje pisalo o ovome ali evo da vam detaljno opisem svoj problem.
Testisi mi cesto (kada se, npr od hladnoce mosice skupe) iskoce iz istih, tacnije kao da dodju ispod stomaka, pa ih ja rukom vratim. Znam da to nije dobro. I trebaju mi savjeti.
Jos jedna stvar, osjecam bol kad diram rukom glavu penisa. Dakle, kada drkam (narodski receno :D) : ne diram glavic jer bi me boljelo, uz to posle odredjenog vremena izlazi mi neka tecnost, prije ejakulacije :-?
Npr, kada sam sa curom, i maksimalno se uzbudim, samo od sebe pocne da izlazi ta tecnost, koja me iscrpljuje. To je vjerovatno posledica toga sto mi testisi nisu na mjestu.
Totalno sam zapusten, i ne gine mi da idem kod doktora ali ocu od vas da cujem je li imao neko slican slucaj i da podijelite par savjeta
Zivjeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa testisima i bol na glavicu penisa
PostPoslato: Sub Jun 19, 2010 9:07 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
vec se dosta pisalo o tome na forumu, ali hajde opet - ta tecnost je nesto sto je potpuno normalno, zove se presemena tecnost, i treba da postoji!!!
mosnice se skupe i testise podignu uz telo kada je hladno, takodje u hladnoj vodi, pri fizickom naporu (da, ne iznenadite se kada primetite nakon treninga da su vam mosnice stegnute :wink: ), zatim prilikom seksualnog odnosa, najvise tokom ejakulacije se testisi podignu uz telo...
bitno je da su testisi potpuno spusteni u mosnice, da su normalih osobina, a dok se ne pogledaju to ne moze da se zna, dakle tu bi ti jedino pregled resio bilo kakvu nedoumicu...
sto se tice bola pri dodiru glavica, moze postojati kada postoji neka upala, ili cak i kada nema nikakve upale a postoji preosetljivost glavica (sto nije tako retko, posebno kod mladih momaka, kada nedovoljno otkrivaju glavic)...to mozes da resis samo treningom, tako sto ces navikavati na direktan dodir glavica prilikom pranja i masturbacije...jako pogresno je kada se dodir ostvaruje iskljucivo preko kozice...ako naviknes na taj posredan dodir preko kozice i stedis glavic, to ce sprevavati da izgubis neprijatnu osetljivost golog glavica...a cilj je da se tokom seksualnog odnosa ostvari taj kontakt golog glavica...zato vezbaj!!!
ako imas neki problem sa kozicom koji te sprecava da dovljno otkrivas glavic, i to se da lako resiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa testisima i bol na glavicu penisa
PostPoslato: Ned Jun 20, 2010 2:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 18, 2010 7:14 pm
Postovi: 2
Hvala ti na odgovoru, tj na volji da isto pises po 100 puta.
Samo mi reci, postoje li kakvi ljekovi, kreme, cajevi za ovaj problem za preosjetljivost glavica ?
Zivio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: