Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hocu da smrsam
PostPoslato: Pon Jul 16, 2012 1:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 1:10 am
Postovi: 1
Imam 17 godina
Visok: 1.83
Tezak:92 kg
Hteo bih da smrsam da skinem 6-7 cm sa stomaka. Kako ?
Pokusao sam na 1000 nacina
Sada sam uzeo Citrax Forte neznam dali deluje alo pokusavam na sve nacine.
Moze vas savet?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Pon Jul 16, 2012 6:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
Trifal caj u prahu i Nim Gard kapsule :lol: Kapsule na prazan stomak cim otvoris oci,a caj uvece pred spavanje ravnu kasicicu neznam tano u koliko vode imas na sajtu gde se nalaze ovi proizvodi,uz caj toplu vodu,em zbog ukusa caja koji izuva iz cipela jer je tezak em sto tako treba,vremenom se naviknes i na caj i na cipele :lol: Provereno deluje,neznam da li lekovi smeju da se mesaju sa njime ali sto je sigurno sigurno a to je ne koristi sa lekovima,u svakom slucaju moras malo i hranu da prepolovis,caj nece sam da deluje,za ceo organizam je dobar,detoksikacija cuvanje srca itd,za pusace takodje dobaru slucaju da osecas bolove u zelucu batala,mada kad kupis sve ce ti se objasniti srecno :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Ned Jul 22, 2012 6:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 10, 2011 8:56 am
Postovi: 19
Prilagodi ishranu i bavi se kardio treninzima. Jedino kardio treningom mozes sigurno postici rezultate.

_________________
Mrzim cveklu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Sre Nov 21, 2012 11:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 9:37 pm
Postovi: 4
Ne postoji nijedan preparat koji je naucno dokazan da "topi ili unistava" masne naslage,svi preparati su zanovani na diureticima,pomazu probavi i izbacivanju tecnosti iz organizma.Mrsavljenje je kompleksan proces i ne moze se postici jednostavno preparatima ili gladovanjem,samo zdrava ishrana,bez slatkisa testa prostih ugljenih hidrata,masne hrane,sa 5-6 obroka dnevno, trening, disciplina i istrajnost.Kazes pokusao si na 1000 nacina,ali mozes da probas i 100000 nacina koji su pogresni i nista neces uraditi ili ono sto si izgubio ces povratiti,govorim iz licnog iskustva.
Posalji mi PP ako te zanima ishrana i trening.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Sre Nov 21, 2012 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 4:48 pm
Postovi: 5
aleksandars95 je napisao:
Imam 17 godina
Visok: 1.83
Tezak:92 kg
Hteo bih da smrsam da skinem 6-7 cm sa stomaka. Kako ?
Pokusao sam na 1000 nacina
Sada sam uzeo Citrax Forte neznam dali deluje alo pokusavam na sve nacine.
Moze vas savet?



Okrenite savetovaliste anti kilograma 011 2634 692 da vam daju dopis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Sre Jan 16, 2013 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2011 11:44 am
Postovi: 15
Nikakav citrax forte ili antikilogram ti nece pomoci da skines salo ako ne regulises ishranu i fizicku aktivnost (aerobnu najprije). Moras da znas da ne mozes da smrsas preko noci niti uz pomoc carobnog stapica.

Recimo za 5-6 mozes da budes zadovoljan svojim izgledom, ali samo ako sada pocnes sa korekcijama, i to je jedini nacin.

Mani se citrax fortea i slicnih stvari, kardio trening i regulisana ishrana.

Vidjeces nije tesko kada udjes u fazon;)

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Čet Feb 14, 2013 11:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 14, 2013 11:46 am
Postovi: 29
evo jedan preparat za skidanje suvisnih kilograma a na biljnoj bazihttp://www.facebook.com/notes/herba ... 3260391844


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Čet Feb 14, 2013 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 14, 2013 11:46 am
Postovi: 29
Evo jedan preparat za skidanje suvisnih kilograma a na biljnoj bazi


*Ekstrakt semena grožđa sadrši koncentrovane.najefikasnije materije iz grožđa koje štite krvne sudove od oštećenja,jačaju kapilare,sprečavaju oksidaciju masti i nastanak infarkta srčanog mišića.Ekstrakt semena grožđa stabiliše venske krvne sudove i smanjuje rizik za razvoj proširenih vena. Seme Grožđa smanjuje nakupine masti na zidovima krvnih sudova koje sužavaju krvni sud , koristi se za detoksikaciju organizma.
Prema nekim istraživanjima ekstrakt semena grožđa pokazuje bolje zaštitno dejstvo na ćelije od kombinacije E i C vitamina.Sastojci semena grožđa sprečavaju rad enzima koji razaraju kolagen,elastin,hijaluron i druge tkivne strukture.Na ovaj način usporavaju se procesi starenja i razgradnje tkiva.

*Cordyceps se u današnje vreme smatra madicinski najvrednijom gljivom.
Dugo je smatrana za jedno od najvrednijih tajni u Kineskoj tradicionalnoj medicini.
Bez obzira što je poznata od antičkog doba,zapadna medicina ga otkriva u skorije vreme.Izuzetno bogat čitavom paletom polisaharida,utiče na širu lepezu potrebnu organizmu.Suzbija hronični umor,depresiju,sprečava aritmije,jača sistem srčanog mišića,dobar je u balansiranju dobrog i lošeg holesterola,jača krvne sudove i sanira njihova oštećenja.
Poslednje studije koje ukazuju na njegovu sposobnost sprečavanja rasta ćelija raka.U tradicionalnoj medicini poznat je i kao sredstvo za regulaciju šećera,a neka savremena istraživanja ukazuju na antivirusno i antibakterijsko delovanje.Ne postoji mogućnost za predoziranje i nepostoji iskustvo o nuzpojavi i lošem efektu.

http://youtu.be/DOcSE-ncdsI-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Sre Sep 27, 2023 10:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 26, 2023 9:41 am
Postovi: 10
Tablete za mršavljenje - https://rs.greenbarleyplus.com Pijem mesec i po dana. Prvi mesec - 4,5kg a drugi mi se cini da ce biti slicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hocu da smrsam
PostPoslato: Sre Okt 04, 2023 9:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2023 9:42 am
Postovi: 1
Wow, this is a really impressive post. I find that the material that you have supplied for me is both quite helpful and very wonderful. Continue to disseminate useful knowledge.Your blog is one of my bookmarks because I was able to get some very useful information on it.
fnaf game


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: