Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nutricionista?
PostPoslato: Pon Apr 24, 2006 12:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 9:37 pm
Postovi: 19
Lokacija: Mladenovac
Dali neko ima iskustvo sa nutricionistima,i ako ima dali je zadovoljan tretmanom?I bilo bi lepo da mi neko preporuci nekog nutricionistu,jer treba da dobijem na kilazi 7-8kg.Unapred hvala!!!

_________________
...panta rei...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 07, 2006 11:58 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Sep 11, 2004 3:51 pm
Postovi: 2318
Lokacija: Beograd
Možda prof. dr Jagoda Jorga i njena ekipa sa Instituta za higijenu pri Medicinskom fakultetu u Bgd?

_________________
Posetite prvi domaći sajt o dijabetesu: http://www.diabeta.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 10, 2006 2:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 21, 2005 12:06 am
Postovi: 101
Sa nasim nutricionistima ti je veoma "cupavo" ,da tako kazem. O ekipi dr Jorge mogu samo da kazem da sam bila kod njih( jer ceo zivot manje-vise kuburim sa kilazom) i sama dr Jorga se na Institutu bas i ne bakce mnogo sa obicnim pacijentima. Da budem iskrena , za skoro godinu dana odlazenja tamo, videla sam je svega 1-2 puta i to u fazonu "usla sam i izasla iz kancelarije, bicu odsutna do daljnjeg". Ostale zaposlene lekarke bas i nisu nesto specijalno, sedela sam jednom i cekala svoj red , pricala sa ostalim pacijentkinjama i gle cuda! Sve smo imale iste prepisane dijete koje su se razlikovale u nijansi od+- jedne jabuke ili parceta hleba dnevno! Tu sam shvatila da gubim vreme jer smo istu dijetu dobile i ja sa tad 27 godina i zena koja je bila u klimaksu, i par gospodja sa povisenim secerom, i jedna bakica od 76 godina i neke mlade mame koje se nisu oporavile posle trudnickog hormonskog haosa i neke devojcice od 7-8 godina... Vec odstampane dijete su samo izvlacile iz fijoka svog stola i davale pacijentima pa kome uspe, uspe. Smejale smo se posle sve mi u hodniku jer su dijete najbolje upalile gospodji u klimaksu i onoj bakici...
Dr Pfaf je za nas koji smo trebali da omrsamo bio naravno cista antireklama, kad ga vidis ali mozda tebi pomogne posto treba da se ugojis! Moram malo i da se salim!
E, sad cujem da imaju i neke nove koje ti pomocu aparata prvo izmere odnos masti, vode i misica u telu pa onda idu dalje sa pravljenjem specijalne ishrane....
U zadnje vreme sam se doduse naslusala i prica par mojih poznanika koji su isto hteli da se ugoje da su ih jos lekari opste prakse izbacili iz ordinacije uz komentar da je mrsavo u modi i da ne namisljaju!
Eto, napisala sam ko po meni bas nije za preporuku, ali mozda se nadje neko i sa konkretnim imenom ,za predlog.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 15, 2006 1:47 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Sep 11, 2004 3:51 pm
Postovi: 2318
Lokacija: Beograd
Dakle, ništa se nije promenilo... :roll: Hvala na iscrpnoj informaciji, ja sam očigledno bila u zabludi...

_________________
Posetite prvi domaći sajt o dijabetesu: http://www.diabeta.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 28, 2006 3:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 28, 2006 3:28 pm
Postovi: 60
Lokacija: Beograd
Cao svima.Ja isto tako ceo zivot mucim muke sa viskom kg.Verujte sve sam probala,i stalno se vrtim u krug.Nemojte da Vas neko nagovori da idete kod Maje Astalos,sada su negde na Zelenjaku.To je samo prodavanje magle i otimanje para.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: