Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Pon Avg 05, 2013 12:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
Страшно... ццццц. Зар постоје такви људи, који могу тако бестидно да искористе нечију несрећу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Pon Avg 05, 2013 11:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Та немојте касти?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Sre Avg 07, 2013 9:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Ala si se namnožio stoko jedna kradljiva. Ti ćeš nešto da pišeš o prevarama, lopurdo jedna. Lažove neviđeni, goni se odavde da te ne dohvatim kao što si ti onog malog, smrade gadni, majku li ti jebem.

Zorankv je napisao:
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.


_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pažnja svim članovima foruma
PostPoslato: Sre Avg 07, 2013 9:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
A sad ću i tebe da proverim, majmune jedan coktavi.

Drazenbg je napisao:
Страшно... ццццц. Зар постоје такви људи, који могу тако бестидно да искористе нечију несрећу.

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: