Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 3:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 2:44 am
Postovi: 6
Pfff...e ovako, ako nije problem, zamolio bih vas samo na malo strpljenja a to je da procictate moje(nase) probleme i predlozite nam nesto :/

Evo ovako..pisem ovde jer nemam kome da se obratim za takvu strucnu pomoc i savet, a i devojka ne voli bas kad pricam najboljem starijem drugu o tome i kad trazim savet od njega, ovako niko i ne zna ko smo, realno :)

E ovako.. nas dvoje smo zajedno vec 2 godine i spavali smo skoro,oboje smo bili nevini, puno ju je bolelo, isao sam do kraja, ali polako i kada nije vise mogla da izdrzi bol, prekinuli smo.. na mom penisu nisam video tragove krvi a ona kaze da nije bilo uopste, ni kap.. E sad, taj odnos smo imali nekoliko dana posle njene menstruacije i posle tog seksualnog odnosa(sutradan) rekla mi je da se nesto cudno desava, "teche" joj krv, a menstruacije je prosla.. pa,sad, pitanje 1, da li je probijen himen i sta moze da znaci ovo sto joj je "tekla" (ja se izvinjavam na izrazu :/ ) i nekoliko dana posle te menstr?

E sad...spavali smo posle toga opet, i opet i opet... i opet... I opet isto.. Nju i dalje boli, ne kao prvog puta, ali je i dalje boli, kaze da je s vremena na vreme ziga a posle je sa strane nesto isto boli, javlja se neki bol, kao da je trcala,sta znam...Boli je stomak posle seksa i sve...Probali smo i tokom mensturacije, jos gore,ziga je unutra ,stomak je opet ubija,javlja joj se bol i u nogama...Pa sad pitanje, da li joj je himen uopste probijen posle 10tak puta, pa je zbog toga tako boli? Ili jednostavno nemamo dovoljno predigre,mada ona ovlazi dovoljno i opet je u svakom slucaju oralno zadovoljim pre pocetka toga..ne znam sta se desava,ali nju konstatno boli, hoce ona da mi imamo seks i hoce da prestane taj bol ,ali nesto ne ide kako treba..Jednostavno ona ne uziva u tome nikako a ja ne znam kako da joj pomognem, a probao sam i polako i sa malo manjom erekcijom i nezno i sa velikom i grubo, sve, ali ne ide. :/ Pa,sad,zamolio bih za neko strucno misljenje, jer ja stvarno ne znam u cemu je problem i gde mi gresimo :( :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 11:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 17, 2010 5:27 pm
Postovi: 7
Mladi Mlado, ja mozda i nisam toliko strucna, ali samo hocu tebi i tvojoj devojci kazem da i ja kad sam spavala prvi put a to je bilo skoro, bolelo je, a i ja nisam ni malo krvarila, tako da ne mora da znaci da ako ne krvari da nije izgubila nevinost. Takodje imala sam i ja bolove ne bas velike isto tako kao i ona bolovi slicni kao kada se trci pa se umori, ali to se meni desilo tokom jedne poze koju ne mogu da trpim, i bolelo me je sigurno nedelju dana kasnije ali je proslo .. Ako je tvoj `vojnik` u dobrom stanju ucinili ste to sigurno. A bol se ponovljala svaki put pri prvom ulasku `vojnika` posto se vagina malo skuplja, ali to se prilikom ulaska i izlaska razradi tako da sve ide kako treba, u svakom slucaju ti budi samo nezan i pazljiv i kad god ti kaze da stanes ti stani.. Tacno znam kako joj je ... !! Mnoge devojke su uske i plitke sto i povecava bol, tako da mozda je i ona ili plitka ili uska ili oboje od navedenog ... !!

Svakako sacekajte jos odgovora, pa sumirajte sve i vidite kako su vam ostali pisaliii ... Sacekajte i odgovore i od Tamarefit, koja ce vam sve olaksati odgovorom i savetom kao sto je to meni ucinila ... !! :wink:

Pozzzz .... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 11:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 17, 2010 5:27 pm
Postovi: 7
TamaraFT :) greskica .. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 1:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Devojka pre svega mora da poseti ginekologa!

Mora da zna anatomski kako izgleda njena vagina, gde je ulaz u vaginu, da kod ginekologa se utvrdi da li je himen tu ili nije da se ne bismo mi svi sad igrali detektiva i bacali pasulj ili gledali u kristalnu kuglu :)

Oboje ste mladi, i pre svega morate sebe da upoznate pa onda tek da stupate u odnose kao shto su seksualni. Devojka je ochigledno u grchu, strahu, panici, zbog bola, zato je potrebnoda ode na pregled, da sa ginekologom popricha o svemu sto je muchi i da pricha sa njim i najboljem vidu kontraceptivnog sredstva poshto nigde nisam videla rec KONDOM ili PREZERVATIV u vasoj prichi!

Odnos nije samo penetracija, kontakt mushkog polnog organa sa zenskim, odnos treba da bude nesto u cemu oboje treba da uzivate opusteno, nesto sto nece biti stres nijednom od vas dvoje, a to se stice praksom, otvorenim prichanjem o problemu, edukaciji, istrazivanju svojih organa, sponatanim polozajima tokom odnosa. Nemojte forsirati odnos, nemojte potencirati po svaku cenu penetraciju, odnos je isto tako i samo manualna stimulacija, koja ce u ovom sluchaju najvishe i pomoci vashoj partnerki da se opusti, naravno pod uslovom da ona zeli odnos u tom trenutku i da je spremna da se prepusti. Sto znaci da ne sme osecati ni trunku straha a to mozete da obezbedite vi kao partner time shto necete biti napaljeni klinac koji ce hteti samo seks od nje u trenutku kada je ona u periodu menjanja iz devojchice u seksualno zrelu osobu! Igrajte se prstima!

Razumemo svi potrebu da vam seksualni zivot bude dobar i kvalitetan ali to se ne postize za 2 dana, to je neshto na cemu cete raditi dok god ste zivi :) tako da obe mlade glave koje imate vas dvoje, pre svega opustite se, edukujte, posetite ginekologa, mazite se i nemojte forsirati jedno drugo! Ovo sto ste napisali "ona ovlazi dovoljno" nije dovoljno za uspesan odnos :)

Isto tako ste tokom pisanja sami sebi i dali jedan lep odgovor: "Ili jednostavno nemamo dovoljno predigre"! Dakle znate i sumnjate a opet ste nestrpljivi da dodjete do vrhunca :) Ako ste bili zajedno 2 godine pre odnosa, verovatno vam je i dosadilo samo mazenje i ljubljenje i peting, ako ste mladi kao sto mislim da jeste verovatno nemate ni potpunu kontrolu svojih seksualnih sposobnosti! Erekcija jeste divna stvar ali isto tako svaka erekcija tokom odnosa ne mora da se zavrshi penetracijom u zenske polne organe :) Igrajte se, sami, sa njom, neka se ona igra sa vama, nije sve u tom kontaktu vagine i penisa! Posebno ako imate problemcice kakve pisete da imate, devojka isto tako moze biti uplasena vasom potencijom i potrebom za odnosom, a iz straha da vas ne izgubi ne zeli da vam kaze da usporite...

Sve u svemu, polako, nezno, razgovarajte, otvorite se jedno drugom i obavezno koristite zashtitu!


I josh jednom: Poseta ginekologu!!!!!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Uto Dec 21, 2010 2:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 2:44 am
Postovi: 6
Citiraj:
Oboje ste mladi, i pre svega morate sebe da upoznate pa onda tek da stupate u odnose kao shto su seksualni. Devojka je ochigledno u grchu, strahu, panici, zbog bola, zato je potrebnoda ode na pregled, da sa ginekologom popricha o svemu sto je muchi i da pricha sa njim i najboljem vidu kontraceptivnog sredstva poshto nigde nisam videla rec KONDOM ili PREZERVATIV u vasoj prichi!


1. Pa,upoznali smo, posle godinu i vise dana petinga i svega, mislim da smo se dovoljno upoznali :D A sto se tice kondoma, koristili smo ga samo jednom, i to u toku menstruacije :oops:

Citiraj:
Odnos nije samo penetracija, kontakt mushkog polnog organa sa zenskim, odnos treba da bude nesto u cemu oboje treba da uzivate opusteno, nesto sto nece biti stres nijednom od vas dvoje, a to se stice praksom, otvorenim prichanjem o problemu, edukaciji, istrazivanju svojih organa, sponatanim polozajima tokom odnosa.


2. Znaci sve je stvar prakse, mislite da ce se vremenom opustiti i uzivati ili sta...??

Citiraj:
Igrajte se prstima!


3. Pa...radili smo do dugo,dugo pre ovoga..

Citiraj:
Posebno ako imate problemcice kakve pisete da imate, devojka isto tako moze biti uplasena vasom potencijom i potrebom za odnosom, a iz straha da vas ne izgubi ne zeli da vam kaze da usporite...


4. Hocete da kazete da to ima neke veze sa velicinom ili sta? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Uto Dec 21, 2010 11:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 18, 2006 2:19 am
Postovi: 101
Pa to sto ste imali godinu i po dana vremena da se upoznate i igrate prstima ne znaci da ste se dovoljno upoznali i da sad treba cim se vidite odmah da predjete na stvar. Ljudi se upoznaju dok su zivi, a svakoj zeni je potrebna predigra, pogotovo ako je seksualno neiskusna. Sem ako nema neki fizicki problem (sto ce da utvrdi ginekolog) bol ukazuje da nesto nije kako treba. Znaci da je devojka u grcu, da nije opustena ili da predigra nije dovoljno dugo trajala i ona nije spremna jos za penetraciju.

To sto ste koristili kondom samo jednom pokazuje da ocigledno ne shvatate kako sve funkcionise.
Prekinuti snosaj je naj nesigurniji nacin kontracepcije. Ukoliko volis svoju devojku i stalo ti je da vas sexualni zivot ne napravi velike glavobolje, morali bi ste oboje da se ozbiljnije posvetite nalazenju odgovarajuce kontracepcije.

"Posebno ako imate problemcice kakve pisete da imate, devojka isto tako moze biti uplasena vasom potencijom i potrebom za odnosom, a iz straha da vas ne izgubi ne zeli da vam kaze da usporite..."

nema veze sa vasom tvojom velicinom, vec znaci da mozda imas potrebu za cestim odnosima, da nemas strpljenja da se posvetis njoj dovoljno dugo kako bi i njoj to prijalo, a ona mozda pristaje na to zato sto joj je stalo do tebe pa joj je frka da ti vreme koje bi posvetio da se i ona opusti ne bude previse dugo i zapalis u drugom smeru....


Naravno samo pretpostavka ne poznajem vas licno, ali bol zaista ne bi trebao da spada u deo seksualnih odnosa. Jeste da ste na samom pocetku ali bas zato treba na vreme da vidite sta tu ne funkcionise kako treba. A sad kad ste vec odrasli ponasajte se u skladu sa tim sto znaci obavezna poseta ginekologu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Uto Dec 21, 2010 1:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
1. sramota i potpuno neodgovorno!
2. da!
3. nebitno koliko dugo ako posle toga nije bilo dovoljne opustenosti!
4. nema veze sa velicinom vec sa vasim i njenim stpljenjem!

NEKA DEVOJKA POSETI GINEKOLOGA!

Dok to ne obavite necu odgovarati na postove!

Pozz

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Sre Dec 22, 2010 10:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
tamaraft je napisao:
NEKA DEVOJKA POSETI GINEKOLOGA!

Dok to ne obavite necu odgovarati na postove!

Pozz


Covek je pitao za savet. Nema potrebe da ga proglasimo za napasnika ni da ga ignorisemo.

Osim toga, savet da budu oprezni, da koriste zastitu i da budu strpljivi je sasvim ok. Ali, realno, znate li ijednu devojku koja je pre pocetka seksualnog zivota posetila ginekologa i nastupila: "znate, evo basd planiramo da pocnemo sa seksom, sta vi mislite o..."... :-?

To mi je kao savet "budite kul, i popecete se na Monteverest". Nerealno.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Sre Dec 22, 2010 10:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Tuzno je sto svi misle kao vi danas!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Čet Dec 23, 2010 3:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 08, 2010 7:23 am
Postovi: 5
"Tuzno je sto svi misle kao vi danas!"


Nazalost, ljudi se uglavnom nemaju kome obratiti (cast izuzetcima).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi,drugi,treci,cetvrti put.. isto :/
PostPoslato: Sre Feb 23, 2011 1:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 8:17 pm
Postovi: 292
Ja bi samo dodala i OPASNO!!!!! :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: