Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ostar bol u torakalnom delu kicme
PostPoslato: Pon Jan 31, 2011 10:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 12:03 pm
Postovi: 232
Vec nekoliko godina muku mucim sa istim bolom, bol se nalazi u delu thoracic t7-t9 nadam se da sam pravilno napisala jer sam grafikon nasla u nekoj knjizi anatomije.Tup bol osecam konstantno u navedenom delu s tim da kod masaze mogu tacno da ga lociram kao veoma ostar i prodoran bol koji se nalazi na oko 3 mesta u navedenoj regiji tik uz kicmu sa leve i desne strane i na samoj kicmi, bol prilikom pritiska je slican bolu kao kod popravke zuba kada busilica dodje u blizinu zivca.U toku trudnoce stanje se pogorsalo i obratila sam se lekaru koji nije zeleo da mi da uput za fizijatra tvrdeci da je to normalno za moje stanje.Nakon porodjaja jedno jako kratko vreme bol se znatno smanjio ali se ubrzo i vratio. Od prodjaja je proslo 2,5 godine.Radim na racunaru 8 sati, znaci sedeci posao ali sam veoma aktivna fizicki van posla, voznja bicikla, veoma duge setnje itd.Visoka sam 156 i imama 52 kg tako da ne spadam u kategoriju ljudi sa povisenom telesnom masom.Znam da bi trebalo da odem kod fizijatra al bih volela da mi neko nesto kaze ako prepoznaje sta bi ovo moglo biti.Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: