Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIM POMOZITE
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 9:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 9:00 pm
Postovi: 1
Lokacija: rijeka
Molim Vas pomozite...Imam želučane tegobe,te uz pregled gastroskopije propisan mi je lijek CONTROLOC 20mg.Do sada je bilo sve u redu ali pijem te tablete već oko 4 godine svaki dan jednu u jutro...nitko mi ništa negovori nego samo propisuje isto.Sada imam probleme sa vrtoglavicom,trncima u cijelom tijelu,naglo znojenje i hladnoća,kad pojedem-pritisak u prsima,kad pojedem slatko-teško gutam i kao da mi se suši grlo,znojenje ruku i kao da nemam zraka...primoravam sam sebe navesti na zijevanje jer tada udahnem zraka koliko mi treba.Čitam po Forumima da ljudi piju Controloc 20mg 3 tjedna i ok a ja ovako dugo i ako jedan dan preskoćim,kiselina je užasna kao da sam popio ocat.Nisam imao nikakve smetnje do unazad 2 tjedna.Imam redovitu stolicu,nepijem alkohol,ne pušim,nepijem kavu...Na početku uzimanja Controloc 20mg imao sam 182 vis.75 kg a sada imam 88kg,znaći da je ok,jer uz Controloc 20mg mogu jesti bilo šta ali sada me brine koliko dugo se on smije konzumirati i kakvo oštećenje napraviti nakon korištenja tako dugo...Hvala svima na odgovorima.Dubravko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: