Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem dole desno od pupka
PostPoslato: Uto Sep 11, 2012 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 11:32 pm
Postovi: 5
Poštovanje svima!

Pre svega da kažem da planiram da idem kod doktora, samo me interesuje ako neko može znati šta je uzrok mojih problema, odnosno da idem što pre ili mogu još sačekati (a zašto sačekati objasniću).

Moj problem je počeo pre možda 2 godine. Slučajno sam skontao da kada ležim na leđima, praznog stomaka, i pritisnem jedno 3-4cm i dole desno od pupka kao da boli ali nije neki bol, pre nepriatnost. Nisam nikakvih problema imao do pre godinu dana... Dešavalo mi se da me kao zaboli i prođe. Da naglasim da imam pojačane gasove u tih poslednjih godinu dana. Skontao sam da baš pred te gasove me štrecne, pecne, tako nešto, imam osećaj kao da imam nešto tu u stomaku, strano telo, i onda prođe.

Poslednjih mesec dana me često bolucka i skoro da imam konstantan osećaj da "imam nešto" u stomaku. Sve sam to prepisivao prestankom bavljanja sporta (2,5god), manje kretanja i tako dalje...

Može li neko i nagađati šta može biti problem?

Pitao sam da li mogu sačekati i znam da je jako jako glupo pitanje ali kontam da me ovoliko dugo ništa ozbiljno ne boli da može još malo sačekati, razlog za to imam...

Imam 25 god, normalno sam građen, operisano slepo crevo i kao mali konstatovan bruh koji se povukao. Ako mogu dati još neke informacije slobodno pitajte.

Hvala svima unapred na savetima i pomoći!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem dole desno od pupka
PostPoslato: Sre Sep 12, 2012 12:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 11:32 pm
Postovi: 5
I da, prošle godine u avgustu sam se preselio u drugi deo grada, i negde od tada mi mokraća ima čudan miris, kao na lekove, da li je zbog vode ili je u kombinaciji sa gore navedenim ne znam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem dole desno od pupka
PostPoslato: Pet Sep 14, 2012 9:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 11:32 pm
Postovi: 5
Malo sam se i ugojio, ništa strašno ali malo jesam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem dole desno od pupka
PostPoslato: Sre Okt 24, 2012 6:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 11:32 pm
Postovi: 5
Sa obzirom da se niko nije udostojio da odgovori, evo ja se opet jaljvam za sve one koji će možda ovo pročititi a imaju slične probleme...

Ukratko, prestale su tegobe... Već neko vreme ne osećam gore opisano u stomaku, gasovi su smanjeni skoro skroz... Bio sam na selu kod roditelja i tamo je sve počelo, odnosno završilo se. Skontao sam da je do vode. Kada sam se vratio u grad, počeo sam da kupujem vodu u marketu i nisam imao problema, i nemam ih...

Da li je slučajnost ili ne, ne znam, ali me je prošlo...

Ako bude promena javiću se!

Svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem dole desno od pupka
PostPoslato: Sre Nov 21, 2012 10:45 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
samo se ti vise kreci--bavi se barem rekreativno nekim sportom--teretanu ne bih bas preporucio i veliko naprezanje bas zbog tog bruha-koji kazes da se povukao????
To je vrlo osetljivo mesti i verujem da problemi mogu biti i od toga.
Moras raditi neke vezne za jacanje trbusnih misica (trbisnjake) svakako i smanjiti kilazu takodje.
TRCANJE MI SE CINI NAJPRAKTICNIJE ZA TVOJ SLUCAJ.
S mokracom mislim da nije problem--a uostalom to je najlakse ispitati-na analizu jednostavno.
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: