Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 10:52 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 11:24 pm
Postovi: 108
Javljam se jer ne mogu da cutim posle svega sto sam procitala na ovom forumu...
Da se predstavim, ja sam studentkinja koja je odslusala petu godinu medicine na medicinskom fakultetu u Novom Sadu, ostala mi je jos sesta godina... Polozila sam niz predmeta koji su mi pruzili solidno znanje iz oblasti medicine. Kada citam sta sve u naslovu naveden clan pise po ovom forumu, dodje mi da placem! Gomila neutemeljenih recenica. Molim vas, ljudi, ne slusajte coveka koji nema apsolutno nikakve veze sa medicinom! Ako treba, citiracu delove teksta u kojima lupa gluposti, kad moram tako da kazem, i za svaki deo cu pruziti informacije koje govore koliko on covek pojma nema. Molim vas svim srcem da njegove savete ne shvatate ozbiljno, ukoliko imate neke tegobe, javite se vasem lekaru. Ne vidim nista lose u tome da neko posavetuje da treba zdravo ziveti, ali da daje sebi pravo da nagadja od cega je nastala bolest bez ikakvog medicinskog znanja je nesto sto bi zakonom trebalo zabraniti... U svim oblastima se javlja, pedijatriji, stomatologiji, onkologiji... Tuga! Jos jednom apelujem na sve korisnike ovog foruma da ono sto procitaju ovde uzmu sa velikom rezervom, za sve nedoumice, javite se vasem lekaru!


Read more: pitanja-odgovori/clan-foruma-aca-alep-clanovima-t50087.html#ixzz2anbruYEV


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Sub Avg 03, 2013 11:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Због веома дрског напада на мене, био сам приморам да обратим пажњу на неке текстове и открио сам превару. Члан Bokily се додатно регистровао под именом Bobilica који користи да мене неаргументовано напада, а при томе износи неистине о себи, тобоже се бринући за форумаше.

Молим форумаше да погледају теме и прокоментаришу мој закључак. "Мало" је погрешила приликом логовања на форум. Или је за један дан постала експерт за онкологију. :lol:

Прво је написала ово:
Bobilica je napisao:
Postovana,
ja slusam onkologiju tek iduce godine, tako da Vam ne mogu mnogo pomoci, ali videla sam da clanica Bokily jako lepo tumaci ovakve nalaze, nadam se da ce ona videti Vasu temu.
Svako dobro!

Омах потом следи ово:
Bokily je napisao:
Odgovor na podforumu onkologija.

Read more: pitanja-odgovori/karcinom-dojke-t50109.html#p333799

А сутрадан:

Bobilica je napisao:
TNM klasifikacija govori o prosirenosti tumora. U toj skracenici T oznacava sam primarni tumor. N oznacava da li su i u kojoj meri zahvaceni limfni cvorovi a M oznacava prisustvo metastaza, pritom bi M0 (kao kod Vas) znacilo da nema prisutnih metastaza, a M1 da su prisutne.
Sa desne strane je izvadjeno 16 limfnih cvorova od kojih je jedan bio zahvacen procesom.
E sad, ja ne razumem kako je utvrdjeno da nema metastaza ako nije radjen ni CT, ni MR.
Detaljnije ce Vam objasniti neko strucniji.

Read more: onkologija/obostrani-karcinom-dojke-god-molim-odgovor-t50057-15.html#p333969


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Pon Avg 05, 2013 8:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Хајде Zorankv-Бобилица-Бокили смири се.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Pon Avg 05, 2013 9:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:37 pm
Postovi: 30
aa_aca je napisao:
Хајде Zorankv-Бобилица-Бокили смири се.


Pusti više te ljude na miru. Ti si neki pametnjaković. Čim oni nešto napišu, ti odmah skačeš na njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Ma koje ljude i ko skače? Ako neko skače i sere to si baš ti.


Janko M je napisao:
Pusti više te ljude na miru. Ti si neki pametnjaković. Čim oni nešto napišu, ti odmah skačeš na njih.

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
A ti da mi vratiš pare, Zoćo, da ne radi batina.

Zorankv je napisao:
U ova vremena se pojavio veliki broj prevaranata, koji koriste teško stanje obolelih ljudi radi sopstvene zarade. Jedan takav je razotkriven i zove se aca. Ja sam na njegovom sajtu saznao za neke lekove, koje nisam mogao da nabavim nigde, pa sam pitao acu gde se mogu kupiti ti proizvodi.
Aca mi je obećao da će mi on nabaviti. Lek je trebao da košta oko 5 eur. Posle dužeg vremena javio mi se aca sa nešto većom cenom toga leka (oko 30 eur). Lek mi je stvarno bio potreban, pa sam nestrpljivo čekao da mi se aca javi sa dobrim vestima.
Javio se posle deset dana, ali sa time kako ne može da mi nabavi ni za 30 eur i kako je to poslednja količina tog leka. Na moje pitanje koliko sada treba da izdvojim novca, rekao je posle male pauze, da je to sada 100 eur i da nije do njega. On ne može da spusti cenu. Ipak sam prihvatio i takvu cenu, jer nisam imao izbora.
Bilo bi sve u redu da je lek popravio moje stanje. Moje stanje ne samo da se nije popravilo, već su nastale komplikacije sa desnim bubregom posle upotrebe leka koji mi je prodao.
Zato apelujem na sve druge dobronamerne korisnike, da budu oprezni i da se čuvaju ovog prevaranta. On ne samo da uzima novac, već ugrožava i zdravlje ljudima.
Radi se o članu koji se predstavlja kao aa_aca.
Budite oprezni.


_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Clan foruma aa_aca, alep clanovima!
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 2:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
milannm je napisao:
A ti da mi vratiš pare, Zoćo, da ne radi batina.


Lako ti je sada da biješ ovako onemoćalog čoveka. Prvo me je aca otrovao lekom od 100 eur, a sada bi neko ovako iznemoglog da me bije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: