Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: rabdomiussarkom...i na kraj sveta...pred tom decom je zivot!
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 5:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Nazalost a i srecu svih nas koji vec imamo problema je da ovaj forum postoji.Ja sam mama jednog velikog decka koga zivot nazalost nikada nije mazio!Sa pet godina prvi put mu je dijagnostikovana ova opaka bolest tumur testisa.Uspesno operisan ,dve godine hemo terapije do pete godine kontrole redovne.Posle pete godine kada nema rizika tolikog da se tumur vrati ja i muz ga redovno i dalje vodimo na kontrole ...kada je proslo jedanaest god.od lecenja dktor mi je rekao ;Majko sta vi hocete,nema potrebe za kontrolama!A kada se bolest vratila posle izvesnog vremena onda dete fenomen...organizam podlezan karcinomu...Ja verujem i dalje u naseg doktora, cak je ucinio da dete koje na pocetku hemo.nije imalo skoro nikakve sanse stigne do remisije i stanja odrzavanja...ali gresku smo ipak mi napravili...ogromnu.,Nase dete nismo odveli jos bilo gde ma na drugu kliniku kod nas!Ja molim sve koji procitaju ovu poruku a bili su u slicnoj situaciji kao mi, i da su radi daljeg lecenja ili dijagnostike uspeli da odu negde Italija,Svajcarska,Grcka bilo gde sa sopstvenim sredstvima da se jave.,to su drzave gde nam je profesor preporucio da i Rusija,ako nista drgo misljenje jos necije!Doktor radiolog nam je isto rekla da to nije problem uzeti dete i odvesti ali kada pitam k a k o!Nece da objasni doktor hematolog je u martu poslao epikrizu u Italiju ali odgovora jos neme a ja vise vremena za cekanje nemam...Molim Vas ako je ikozna KAKO JE TO LAKO otici na ispitivanja da mi se javi.HVALA UNAPRED.!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 6:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Verice,tako mi je zao sto sve ovo prezivljavate.Ja cu eto pokusati da vam nesto sugerisem tj.predlozim a na vama je naravno da se raspitate i donesete konacnu odluku.Naime kad se moj tata razboleo ja sam razmatrala sve moguce varijante za lecenje pa sam se povezala i sa jednom osobom koja vodi brata u Rusiju kod Dr.Borisova i ona mu licno jako veruje i kaze da Dr.zaista ima iza sebe puno izlecenih ljudi.Ja vam dole ostavljam da malo rascitate o svemu ovome a vi ako se odlucite ja cu vas povezati sa doticnom osobom i ona ce vam rado pomoci i sve objasniti.Za pocetak vam mogu reci da se mailom salju otpusna pisma prevedena na Ruski i onda vam Dr.odgovara kakve su mogucnosti za izlecenje i garantno pismo zbog vize.
Eto ja mogu samo na ovaj nacin da vam pomognem a vi se slobodno javite ako ste zainteresovani.
Puno srece vam zelim a posebno vasem malisi bezbriyno detinjstvo.
Pozdrav



WWW.DOCTOR-BORISOV.RU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 10:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2008 3:37 am
Postovi: 194
Lokacija: Beograd
Moja predlog je da kontaktirate dr Nadu Basaru,hematolog,specijalnost transplantacija k.srzi,koja ce Vas sigurno uputiti gde i kako dalje,jer je iz prve ruke upoznata sa radom vodecih svetskih strucnjaka i ustanova...nemacka)Zelim Vam mnogo srece!
[email protected]

_________________
Verujem da ima entuzijasta medju nama!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: