Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Preparati za podizanje gvožđa
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 3:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 3:03 pm
Postovi: 5
Lokacija: Beograd
Moja rođaka je danas prima HT i ako joj je gvožđe jako nisko, molim vas da mi preporučite preparat koji je najdelotvorniji za njegovo podizanje a da nisu ampule koje joj uopšte ne prijaju.

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preparati za podizanje gvožđa
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 3:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Alfa_47 je napisao:
Moja rođaka je danas prima HT i ako joj je gvožđe jako nisko, molim vas da mi preporučite preparat koji je najdelotvorniji za njegovo podizanje a da nisu ampule koje joj uopšte ne prijaju.

Hvala unapred.


Moj tata je pio folan al obavezno sa vitaminom C,a jako je delotvorna cedjena mlada kopriva.Ujutru popiti samo jednu rakijsku casicu.
Pozdrav i srecno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 3:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 3:03 pm
Postovi: 5
Lokacija: Beograd
Puno hvala na brzom odgovoru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 20, 2009 2:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Ovo je copy-paste sa jedne teme na ovom potforumu...

Osmo, korišćenje Coral Calciuma koji predstavlja osnovu za pravilan rad centralnog nervnog sistema, jačanje imunog sistema, smanjenje bolova u kostima i ledjima, uspešno čisti jetru creva i bubrege i drugo. Često je slučaj da su metastazama zahvaćene i koštane mase te se kao sredstvo za zaštitu koristi injekcija ZOMETA 4 mg, koja praktično kad se dobije, a dobija se u obliku infuzije, u telu izaziva promenu i povlači sav kalcijum koji može iz organizma u obolele kosti tako da organizam praktično ostaje bez kalcijuma.
Tada najčešće doktori savetuju da se uzimaju tzv. Šumeće tablete kalcijuma i vitamina D, od 1000 mg, od čega samo 40 mg. Bude iskorišćeno u organizmu a ostalo je bespotrebni i štetni višak. Zbog toga se savetuje da se posle primanja ZOMETE uzima Coral Calcijum, 3 puta jedna kafena kašičica koja će sigurno biti cela iskorišćena, Inače, značajno je napomenuti da se koralni kalcijum dobija iz mineralnih stena u Japanu u potpuno čistom obliku..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 24, 2009 1:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Meni su pomogle Tothema ampule.Kod nas,u apotekama su oko 10e,za 20 ampula,a pošto se piju 2xdnevno,kutija traje 10 dana.Ja sam pila 2 mjeseca i zaista mi se popravilo željezo.Sadržaj ampule se sipa u malo vode,nije neprijatnog okusa,samo se pije na slamku,da zubi ne promijene boju(tako su meni rekli,a nisam htjela rizikovati,pa sam tako pila.)Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 07, 2009 11:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 10:53 pm
Postovi: 2
Iz licnog iskustva mogu reci da je najefikasniji lek za podizanje gvozdja sok od cvekle, grozan jeste, ali vrlo efikasan. Svaki dan po mala kafena soljica na prazan stomak i za mesec dana skroz druga prica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: