Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pucketanje u usima itd.,pomoc...!!!!
PostPoslato: Pet Jul 23, 2010 7:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Okt 11, 2008 1:04 pm
Postovi: 62
Lokacija: Bgd
Ljudi,imam neka cudna pucketanja u desnom uvetu,osecaj kao kad upadne voda u njega,a nije mi upala.
Bio sam kod orl,uzela mi anamnezu i rekla da je to neki negativan pritisak u uvu koji nastaje kao posledica disanja na usta i tu mi nesto objasnjavala kako mora da stize vazduh do uveta,a to se postize disanjem na nos i sl.
Dala mi neke tablete sa prociscavanje nosa i neke vezbe gde zacepim nos,onda udahnem,pa kao zadrzim vazduh i malo ga "odignem" ka usima i onda mi kao udari na uvo,nesto slicno kao usled promene nadmorske visine,pa kad radimo razne metode za otcepljenje...
E,sad ta metoda mi je donekle pomogla,ali je to i dalje prisutno sa pomeranjem glave i sl.
U dijagnozi pise nesto otprilike ovako (znate kako doktori pisu,pa nisam siguran da li sam dobro napisao) dg.pilinosinusitis i jos neka rec,napominjem da mozda nisam dobro napisao dijagnozu,a od terapije stoji pored tog leka i vezbe po Valsani (tako nekako)
Jel moze neko iz gore prilozenog da mi to malo pojasni,jel opasno,sta ciniti,oce proci i sl.?!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: