Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc oko grla
PostPoslato: Pet Dec 03, 2010 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 5:07 pm
Postovi: 6
Mislim da tri meseca ujutro kada se probudim imam bol u grlu koji u toku dana nestane. Grlo mi je crveno non stop.
Uradio sam bris iz grla koji kaze da je sve cisto i uredu nema bakterija ni gljivica.

Popih jednu turu panklava stvar je i dalje ista nista se nije promenilo, temperature nemam.

Kada kinem slucajno ili napravim neki napor malo veci u grlu tipa protok vazduha od kijanja i slicno grlo me malo vise zaboli kada se od kijanja napravi pritisak u grlu.

Sta raditi a grlo jeste crveno i cini mi se da me vise zdrelo boli nego gore vislje.
Da li je moguce da je to od cigareta samo?

Hvala na odgovorima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc oko grla
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 9:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 5:07 pm
Postovi: 6
Zasto ne ukinete ovu rubriku i jos mnogo drugih posto vidim da oni koji treba da dodju da odgovore uopste i ne dolaze na ovaj sajt.

E moji moderatori ima 3 ili 4 dana da je pitanje postavljeno hvala nizasta!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc oko grla
PostPoslato: Sub Feb 05, 2011 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 05, 2011 10:38 am
Postovi: 1
I ja imam slican problem ves oko tri meseca. Ujutrio me boli malo vise nego preko dana. Kada kihnem jako me zaboli. KADA GUTAM PLJVACKU BOLI ME, A KADA JEDEM SKORO DA NE. Boli me u predelu grkljana. Krv ok. Bris OK. Vec me to jako nervira a nema nokg da mi da odgovor na ovaj problem. Doktor kaze da ne treba mnogo da obracam paznju na to i da ce da prodje vremenim. Nisam bas siguran u to. Ima li koga da odgovori na ovo pitanje ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc oko grla
PostPoslato: Sub Feb 05, 2011 11:08 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 12:03 pm
Postovi: 232
Vidim da vam niko ne odgovara, pa reko da podelim sa vama info koji je dobila moja svekriva za isti prolem HRKANJE je uglavnom krivo za bol koji se javlja posle budjenja i traje cak i celo pre podne.Zena se vec zadnjih par godina stalno buni da je boli grlo, inace i ona je pusac al to nema veze sa ovim.Svi nalazi su bili negativni a grlo stalno bolno i crveno dok je jednom ORL pametan nije ispitivao o suvoci vazduha u stanu, vrsti grejanja, dali hrce .Kod nje je terapija bila samo kapi za nos nesecam se koje i upalilo je prestala je da hrce i da je boli grlo , s tim da one ne smeju konstantno da se koriste.Za hrkanje sam videela da postoje raznorazni umeti za nos i kapi koje se reklamiraju , sta je od toga zaista korisno ne znam, al nadam se da sam vam iole pomogla.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: