Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Strano telo u nosu....Pomoc
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 2:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2007 5:40 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kv
Neverovatno a li istinito....posle nekih 15 godina problema sa sinusima...i mnogo problema sa aknama na kozi, odlazim da snimim sinuse i gle cuda, u nosnoj supljini nalazi se strano telo....u strahu nemogu da docekam da mi to izvade....posle tri dana doktor sa zaprepascenjem vadi mi to iz nosa, plastican kliker precnika 5 mm obavijen sa omotacem verovatno gnoj i prljavstina, sva sreca sto je mogao da ga izvadi kroz nozdrvu.....konstatacija je da mi to stoji u nosu negde oko 15 godina kako sada to vise nije vazno....iteresuje me da li je to moglo da mi izaziva pojavu cireva i akni po zadnjici i zadnjoj lozi na nogama....koji mi se pojavljuju u zadnih 12-13 godina...i koliko vremena treba da prodje da se nosna supljina iscisti od bakterija koje su se stvarale u nosu od toga predmeta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 13, 2007 5:04 pm
Postovi: 11
Moja petogodisnja cerka je cackala nos i unutra joj je ostala nalepnica za nokte (poklon u lucky girl sladoledu). Pokusavala sam da je izvadim ali nisam uspela, a nisam je cak ni videla. Nalepnica je providna sa nekim cveticem precnika oko 5 mm. Jos uvek se nadam da je ipak nalepnica otpala dok se igrala, ali cerka me ubedjuje da je ostala u nosu. Pri tom kaze da joj ne smeta i da je uopste ne oseca u nozdrvi. Nije nijednom kinula, dise normalno, ne hrce nocu. Da li je to za hitan odlazak kod lekara ili ne treba dizati paniku? Da li postoji neki nacin da sami nateramo nalepnicu da izadje pomocu nekih kapi za nos (fizioloski rastvor ili sl) ili ne treba nista dirati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 05, 2008 11:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2007 5:40 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kv
Iz licnog iskustva koje sam naveo u predhodnoj poruci, imao sam problema sa disanjem, od kada sam izvadio strano telo nemam vise problema.....mada oko tog tela se verovatno skupljaju bakterije koje izazivaju probleme, preporucujem da se konsultujete sa lekarom...jel svakako nalepnici nije mesto tu gde je sada


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: