Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: tko mi moze reci nesto o tome?
PostPoslato: Uto Jan 17, 2006 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 11:29 pm
Postovi: 1
Jos sam relativno mlada zena a nosim vec oko 10g zubnu protezu(gornju) na koju se do danas nisam navikla...odvratno.
Imala sam lose zube i po nagovoru jedne rodice,povadila sam sve zube u gornjoj vilici,te stavila protezu.Ubrzo sam se gorko pokajala.
Kod posjeta zubaru(drugi zubar)rekao mi je ,da mi je zubno meso jako istroseno (zbog nosenja proteze)
Citala sam u novinama,nove tehnike-usadivanje nove zubne kosti..vrsta operacije-kako bi se nakon nekog vremena moglo raditi na usadivanju zuba.Takve klinike postoje u Beogradu!
Htjela bi vise saznati o teme,ko je dobro informiran o svemu tome.Takode o adresama klinika i cijenama,
puno puno hvala*Senta ne :cry: nasmijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 22, 2006 3:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 10, 2004 11:13 pm
Postovi: 80
Postoji puno tehnika nadogradnje izgubljene kosti, sve zavisi od toga koliko je kosti izgubljeno, koja bi tehnika bila najbolja za vas.

Sto se tice usadjivanja zuba (implanta) opet zavisi od toga koja se tehnika primenjuje. U principu se ceka 3-6 meseci da bi se nadogradjena kost primila u potpunosti. Opet postoje i tehnike kojima se taj period skracuje.

Sto se cene tice reci cu vam samo da to nije jeftino. To je jedna od mozda najskupljih intervencija u stomatologiji. Opet i cena zavisi od toga sta ce vam doktor predloziti kao najbolje resenje.

Potrazite malo na internet pretrazivacima na temu implantology ili implantologija u BG siguran sam da cete naici na neki cenovnik ili adresu gde se to radi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: