Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: hronicna upala uha
PostPoslato: Sre Nov 13, 2013 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2012 10:03 pm
Postovi: 16
Postovani : moj problem je upala lijevog uha ,naime kao dete jesam imala upalu jaku i uho je procurilo kako to kazu ,ali posle nikada nisam imala problema ,pre cetiri godine sam dobila drugi put upalu istog uha i bas je curilo i bolilo a posle nisam nikako cula ,posle injekcija i lijecenja sve se smirilo samo na trcem ispiranju uha voda je udarila na nos i grlo ,tako da mi kazu da je uho suplje od prije ,jedino razlika je sto ja tek od tada slabije cujem na to uho zato mislim da nije od prije bilo suplje.Doktor mi je posle lijecenja rekao da dok sam ziva stavljam gentakulin kapi svako drugi dan kao toaleta uva.Posle cetri godine treci put imam problem sa tim uhom opet curenje ,gnoj mjesec dana sam trpila od straha da odem doktoru ,naime poceo je i nesnosljiv bol pa sam bila kod doktora i ustanovio je da imam hronicnu upalu uha ,usisao je i nasao tragove gljivica koje su izlazilekao komad maramice sa crnim obrisom kao ugalj,vec 8 dana trosim ciprocinal tablete i marocen kapi za usi ,nakon pregleda produzeno je jos osam dana marocen kapi,predlog za operacuju nove bubne opne ,strah me jer nisam do sada bila upoznata da to moze da se operise,molim vas da mi objasnite ja cujem dobro na ovo uho ali kad se pomerim nekim pokretom sto posto cujem ,inace malo slabije posle ,danas sam ponovo cistila uho i izlazilo je opet crne prasine sa gnojem ili se to kapi za usi zgusnu pa izgleda kao gnoj,ali gljivice su jos tu mislim da koristim pogresnu terapiju jer kako posle 15 dana isti iscjedak iz uha ,molim vase misljenje uz duzno postovanje unapred veliko hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: