Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: zna li neko...
PostPoslato: Uto Okt 30, 2012 9:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2007 2:57 pm
Postovi: 80
Lokacija: novi sad
cula sam da postoji stomatoloska klinika negde na granici nekoj mislim sa madjarskom koja je vise kao hotel banja gde ljudi dodju na 7 do 10 dana borave tamo i odrade sve sto bi inace radili negde mesecima,da li je neko cuo za to?trazim po netu ali bez uspesno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zna li neko...
PostPoslato: Čet Nov 01, 2012 2:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2012 2:01 am
Postovi: 20
Lokacija: Beograd
milica_75 je napisao:
cula sam da postoji stomatoloska klinika negde na granici nekoj mislim sa madjarskom koja je vise kao hotel banja gde ljudi dodju na 7 do 10 dana borave tamo i odrade sve sto bi inace radili negde mesecima,da li je neko cuo za to?trazim po netu ali bez uspesno


Da li mozete da mi objasnite svrhu odlaska u Madjarsku gde ce te istu uslugu i istog kvaliteta da platite duplo skuplje nego u Srbiji. Da li mislite da se u Srbiji ne radi sa dovoljno kvalitetnim materijalima? Odakle vi mislite da mi nabavljamo materijale i odakle su ti materijali? To su isti materijali koji se koriste na zapadu i u toj Madjarskoj. Ili mislite da ce u Madjarskoj nesto bolje da vam odrade?

Ne ceka vam se nekoliko meseci? Nego bi ste sve za 7 do 10 dana. Vidite ovako ne cekase izmedju faza za dzabe. Zasto bi ja vas razvlacio kod neke vece terapije par meseci, ako mogu sve da smandrljam za 7 do 10 dana i uzmem par hiljada evra. Nema logike zar ne sem ako nemam jako dobar razlog da terapija traje par meseci. Posle nekoh posupaka kao sto je ugradnja implantata, rezanj opercije......prosto mora da se ceka kako bi se tkivo konsolidovalo, kako bi doslo do procesa oseosinteze i kako bi se sve vratilo na svoje mesto i smirilo da bi smo imali cistu situaciju na koju cemo da radimo recimo protetiku.

Ako ste kandidat sa terapiju koja moze da se obavi za 7 do 10 dana to mozete i u Beogradu i u Novom Sadu ima jako dobrih ordinacija koje rade jako kvalitetno.

Ako su vam kod nas rekli da mora da se radi po fazama i da se radi par meseci tesko da cete u Madjarskoj naci kliniku poglotovu ne ozbiljnu gde ce pristati da vam rade na brzaka i da se time ogrese o pravila struke. Madjarska je kao drzava daleko strozija od nas po pitanju lekarske greske i u Madjarskoj tesko da ce vecina stomatologa ne mogu da garantujem za sve da se usudi da radi nesto sto se ne radi.

Dakle da zakljucim, razvlacenje od par meseci nije bez razloga, cekanje izmedju faza je sa jako dobrim razlogom i ne treba ga preskakati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zna li neko...
PostPoslato: Čet Nov 01, 2012 1:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2007 2:57 pm
Postovi: 80
Lokacija: novi sad
u pravu ste nisam razmisljala da sve to ima svoje vreme i da tako treba,ja bih samo da odradim odjednom da mogu sto pre da se lepo nasmejem:)i ordinacija je nasa u srbiji samo je na granici ili kod granice,hvala u svakom slucaju na savetu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: