Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Leg calve perthes! Pomoć!
PostPoslato: Pon Sep 10, 2012 9:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 03, 2012 11:15 am
Postovi: 3
E ovako, imam od malena perthesovu bolest ali njen blaži oblik, sada mi je 23 god. Kad sam bio manji imao sam sasvim malo problema sa tim, igrao sam fudbal, košarku, skoro sve normalno...naravno, išao sam na fizikalnu terapiju i osjećao sam se sasvim dobro uz manje bolove pri većim opterećenjima...u poslednje dvije godine stanje se pogoršalo, imam izražene bolove pri malo dužem hodu, smanjio mi se obim pokreta naročito u ljevoj nozi ali i u desnoj...prije nikad nisam imao nikakve bolove u desnom kuku, sada su se pojavili. Više praktično i ne mogu trčati, osjećam da su mi kukovi veoma slabi. Počeo sam u zadnjih nekoliko mjeseci da ponovo radim vježbe koje sam prij radio sa tegom od po dvije kile koje se stave na noge, osjećam mali napredak ali ništa više...Iskreno, sad sam spreman da idem na operaciju ako bih mogao, tj ako je izvodljivo i to me najviše interesuje, da li u ovom stadiju je moguće da se ide na ooperaciju i kako vi vidite dalje razvijanje bolesti, molim da mi date neke savjete i odgovore..Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: