Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: FRAKTURA ULNAE SA DISLOKACIJOM
PostPoslato: Čet Dec 02, 2010 10:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 10:05 pm
Postovi: 1
ZAMOLIO BIH STRUCNE LJUDE DA SASLUSAJU MOJU PRICU I DAJU SVOJE STRUCNO MISLJENJE!!!!!!
PRE DVANAEST GODINA(1998)DOZIVEO SAM OTVORENI PRELOM PODLAKTICE(ULNAE),PRI CEMU MI JE ZBOG KOMPLIKOVANOG PRELOMA,UGRADJENA PLOCICA SA PET SRAFA U KOST..PROSLO JE VISE OD DESET GODINA A JA SAM PLOCICU SA SRAFOVIMA NOSIO U RUCI..DANAS KAD SAM ISAO DA SLIKAM RUKU NA RTG NA SNIMKU SE POKAZALO DA JE TA ISTA PLOCICA PUKLA NA POLA,STO SAM I JA PRIMETIO(POSTO JE TO MESTO GDE JE UGRADJENA PLOCICA OPIPLJIVO I MOGU SE PALPIRATI SRAFOVI I PLOCICA).OVIH DANA SAKUPLJAM ANALIZE ZA OPERACIJU JER PLANIRAM DA ODEM I IZVADIM TU PLOCICU I SRAFOVE IZ RUKE JER MI JE IONAKO KOST LEPO SRASLA A I NE ZELIM DA IMAM STRANO TELO U ORGANIZMU..INTERESUJE ME DA LI CE SE TE RUPE O KOSTI OD SRAFOVA KOJE OSTANU NAKON VADJENJA SRAFOVA I PLOCICE VREMENOM POPUNITI KOSTANOM SRZI I KAKO TO SVE IDE POSLE OPERACIJE MISLIM KAKAV JE OPORAVAK...DA LI JE OPERACIJA KOMPLIKOVANA JER JE PROSAO DUZI VREMENSKI PERIOD I DA LI JE MOJA ODLUKA ISPRAVNA DA IZVADIM PLOCICU I SRAFOVE..????????DA LI POSTOJI OPASNOST OD KOMPLIKACIJA I KOLIKO JE VREMENSKI POTREBNO DA SE TE RUPE(SUPLJINE) U KOSTI OD SRAFOVA POPUNE..????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FRAKTURA ULNAE SA DISLOKACIJOM
PostPoslato: Čet Dec 02, 2010 11:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 11:25 pm
Postovi: 28
Lokacija: Beograd
te plocice ste trebali da izvadite godinu dana posle operacije,ja sam imala plocicu i 8 srafova u skocnom zglobu obe kosti i izvadila sam za 9 meseci i za 2 nedelje posle operacije sam se oporavila..vadite to sta ce vam ako je kost srasla...

_________________
My life starts with downhill...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: